Internete plintanti nuotrauka kelia diskusijas: vaikinas merginai sukūrė marškinėlius

Trečiadienį socialinėje erdvėje ėmė plisti šmaikšti nuotrauka iš sporto klubo. Jos autorė trenerė Inga Žuolytė pasijuokė iš savo klientės aprangos. Tiksliau – užrašo ant treniruotėms skirtos palaidinės.

15

Nu, nėr tų papų. Nu ir ką?“, – sako baltas antspaudas ant juodų marškinėlių.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Inga Žuolytė - bikinio fitneso atstovė ir asmeninė trenerė

„Na, atsipūtusi panikė: Negalėjau nepasidalinti, sakė  „bachuras padarė, kad visiem viskas aišku būtų".

Jeigu pačiai tiesa akis bado, pačiai ir belieka iš to smagiai pasijuokti. Šaunuolė mergina, kad spjauna į visuomenės nusistovėjusius stereotipus ir viską pateikia šmaikščia forma. Pajutau ir aš tokių marškinėlių poreikį“, – dalindamasi nuotrauka socialinėje erdvėje skelbė I. Žuolytė.

Tačiau tuo viskas nesibaigė. Nuotrauka tapo tikru interneto virusu. Užrašo ant marškinėlių reikšmę ir prasmę aiškinosi net žinomos šalies moterys. Vienos gyrė – kitos piktinosi.

„Saviironiška? Šmaikštu? Ne. Tai, kad dabartiniai egzistuojantys stereotipai ar standartai išpučia vienas kūno dalis kaip patrauklias, apibrėždami prideramą jų dydį, formą ir pateikimo būdą, nereiškia, kad moteris turime sumenkinti iki šiknos ir papų darinio. Dar labiau gaila, kai moterys paklūsta ir pasiduoda šiems kvailiem dalykam.

REKLAMA

Ar matėt kada vyrą su šortais su užrašu: „Nu nėr kiaušų! Nu ir ką!" Kažkaip sunkiai įsivaizduoju tokį. O moterys nuolankiai priima viską, ką joms štampuoja išsikreipęs visuomenės mąstymas ir dar yra pagiriamos už saviironiją, gebėjimą pasijuokti iš savęs. Čia tai netinka“, – rėžė visuomenės veikėja, televizijos projektų vedėja, žurnalistė Beata Tiškėvič.

Tuo tarpu fitnesu šiuo metu užsiiminėjanti Jolanta Leonavičiūtė pasidalijo kiek palankesniu komentaru.

„Gerulė maikutė. Labai teisingai išsireiškė autorius. Na, koks jums visiems skirtumas, kad papų nėra. Ne jums gi juos maigyt“, – rašė J. Leonavičiūtė.


Rašyti komentarą...
T
Tomas
2016-10-13 13:38:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Absurdas, jau nebeturt apie ka rasyti? Kad "treneres"-"zvaigzdes" i savo FB paskyras kelia tokias nesamones dar suprantama nes dazniausiai tokie zmones nepasizymi dideliu intelektu bet kad rimti portalai apie tai raso, tai tik parodo ir ju zema lygi....
Atsakyti
-2

M
Mergina nuotraukoje.
2016-10-13 19:40:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na, "labai" dėkoju žurnalistei B.Tiškevič už jos nuomonę, bet atsižvelgiant į tai, jog daugelis (tiek moterys, tiek vyrai) palaikė marškinėlių idėją, galiu tik pridurt - tai padrąsina atsikratyti kompleksų, o ne rodo, kad pasiduodi įtakai. Taip pat, nemanykit, jog vyrai neavi trumpikių su panašiais užrašais. Iš vis, ši nuotrauka apskritai neturėjo atsirasti internete. Tačiau gal tik į naudą? Juk tokios aistros! Ir dar, pritariu ankstesniems komentatoriams, man tikrai juokinga, kad nuotrauka paplito tokiose rimtose (maniau) interneto svetainėse. Ar lietuviai tikrai tokia neįdomi tauta, jog belieka tik aptarinėti kažkieno užrašą ant marškinėlių? Kvaila, žmonės, kvaila..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų