Inga Budrienė imasi naujos veiklos: atėjo laikas dalintis

Netikėti sprendimai, žinių reikalaujančios užduotys, žinomų ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje specialistų patarimai, galimybė atsakymus išgirsti iš pirmųjų lūpų, teminiai pietūs ir vakarienės, ruoštos vieno geriausių Lietuvoje virtuvės šefų Ruslano Bolgovo, „Gala“ vakaras neįtikėtinoje aplinkoje skambant gyvai muzika – tokie bus pirmą kartą Lietuvoje žinomos švenčių planuotojos ir dekoruotojos Ingos Budrienės praktiniai mokymai, truksiantys tris dienas ir rengiami spalio pabaigoje.

15

„Jau kurį laiką apie tai galvojau. Pati esu ne kartą dalyvavusi seminaruose Lietuvoje ir užsienyje. Visuomet iš jų grįždavau pakylėta ir įkvėpta kurti. Tad, jau atėjo metas dalintis“, - pasakojo penkiolika metų įvairių švenčių rengimo srityje dirbanti verslininkė.

Šįkart praktiniams mokymams ji parinko originalią temą – „Povas – išdidus laimės saugotojas“. Pasak I. Budrienės, per tris dienas Paliekio dvaro interjeras pasikeis neatpažįstamai – dalyviai iš itin savo veiklos sritį gerai išmanančių asmenų sužinos subtiliausias švenčių rengimo etiketo detales bei patys galės prisiliesti prie ypatingų bei sudėtingų dekoracijų ar kompozicijų kūrimo.

REKLAMA

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Inga Budrienė: „Atėjo laikas dalintis“

I.Budrienės teigimu, švenčių planuotojas – daugialypė asmenybė, privalanti turėti žinių įvairiose srityse.

„Profesionalus koordinatorius savo komandai turi gebėti perteikti viziją ir aiškiai suformuoti užduotį. Pasakyti, tarkim, floristams, jog nori, kad būtų gražu, nepakanka. Reikia žinoti ir apie augalų subtilybes, pastebėti, ar jie gerai paruošiami, ar teisingai ir tvarkingai komponuojami“, - sakė I. Budrienė.

Jos įsitikinimu, visi žino, kad tik bendras komandos darbas gali sukurti gerą rezultatą, tačiau dažnai pamiršta, jog tai, koks jis bus, dažniausiai priklauso būtent nuo bendros švenčių planuotojo vizijos, kūrybiškumo bei gebėjimo paaiškinti tai, kokį jis vaizdą nori matyti šventės vietoje. Kad būtų lengviau perteikti mokymų sumanymą, „Gala“ vakarienės viziją popieriuje vizualizavo dailininkė Rasa Staskonytė.

I.Budrienė neabejoja – mokytis dekoruoti yra svarbu dėl daugybės priežasčių. Viena iš jų – šventės biudžetas. Jei jis – mažas, tuomet planuotojas ne tik turi mokėti teisingai išdėlioti interjero akcentus, bet ir pats kurti augalų kompozicijas. Pagrindines žinias šioje srityje suteiks floristikos meno virtuozas, diktuojantis gėlių madas visame pasaulyje, tarptautinių floristikos simpoziumų laureatas, vienas talentingiausių Lietuvos floristų, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro profesijos mokytojas ekspertas, „Įkvėpimo naktis“ idėjos autorius ir daugelio kitų projektų sumanytojas Marijus Gvildys.

Laukiama ir ypatingo svečio – gėlių dizainerio, „Casa del flora“ įkūrėjo bei prabangių vestuvių stilisto, turinčio daugiau nei 15 metų darbo patirtį, Robert Chaar.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų