Ineta atskleidė kitokią uošvio Žvagulio pusę: prisiminė akimirką, kai apipylė ją gėlėmis

Dainininkas Žilvinas Žvagulis jau kurį laiką yra žinomas ne tik kaip puikus dainininkas ir itin charizmatiška asmenybė. Pramogų pasaulio užkulisiuose sklando gandai, kad jis – pats geriausias senelis.

Tiesa, pats Žilvinas šitaip į jį kreiptis neleidžia, o laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjai Kristinai Rimienei paaiškino, kodėl anūkai jį vadina visiškai kitaip.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ineta atskleidė kitokią uošvio Žvagulio pusę: prisiminė akimirką, kai apipylė ją gėlėmis

Laidoje Žilvinas pasakojo, kad imdamas pavyzdį iš savo paties vaikystės, kai į senelius kreipdavosi kitaip, nei kiti vaikai, jis šią tradiciją nusprendė įskiepyti ir savo anūkams. Todėl visi vaikai dabar jį vadina ne „seneliu“, o… „opapa“.

„Nesu liūdnas žmogus, ir galvojau, kad linksmiau atrodysiu tada, kai mane vadins „opapa“, o ne kokiu bočeliu ar dieduku. Ar aš panašus į dieduką?“ – besijuokdamas laidos vedėjos K. Rimienės klausė Žilvinas.

Puikaus humoro jausmo savininkas juokavo, kad taip norėjo tapti „opapa“, jog netrukus jam teko pačiam imtis ieškoti marčios. „Išrinkau savo sūnui marčią, kad tapčiau „opapa“, ir kad būčiau reikšmingas, o ne koks pilkas“, – šmaikštavo jis.

Vėliau, surimtėjęs, jis neslėpė, kad yra tiesiog pametęs galvą dėl savo anūkės Barboros. Ji – jo sūnaus Ąžuolo ir jo mylimosios Inetos Puzaraitės-Žvagulienės dukra. O viskas, pasirodo, dėl to, kad tik sūnus auginantis Žilvinas visuomet svajojo apie dukrą.

Kad Ineta ir Ąžuolas laukiasi dukrelės, pirmasis sužinojo ne kas kitas, o Žilvinas. Kaip laidoje pasakojo Ineta, kai tik sužinojo, kokios lyties vaikelis gims, Ąžuolas net nesulaukė, kol gydytoja baigs kalbėti – iškart puolė skambinti tėčiui ir pranešti nuostabios žinios. 

I. Puzaraitė-Žvagulienė pridėjo, kad Ž. Žvagulis buvo toks laimingas, jog savo sūnaus žmonai tą dieną atnešė didžiausią puokštę gėlių.

„Net neturėjau kur jų dėti – jis iš tiesų užvertė mane gėlėmis, nes buvo toks laimingas. Po to jis visuomet sakydavo: „Mano anūkė bus Barbora.“ Man Barbora tuo metu net nebuvo toks labai gražus vardas, nes tuo metu dar nebuvo mados, kad  senovinius vardus duotum vaikams“, – prisiminė Ineta.

REKLAMA

Tiesa, vėliau ji pridėjo, kad tiek Ž. Žvagulis, tiek ir kiti šeimos nariai dar jai besilaukiant nuolat būsimą kūdikį vadindavo Barbora, todėl gimus vaikui buvo aišku – mergaitė gali būti pavadinta tik tokiu vardu.

Apie dukrą svajojusiam Ž. Žvaguliui laimė nusišypsojo ir tada – pasirodo, kad būtent jis turėjo galimybę pats pirmas išvysti vaikelį. Kai sužinojo, kad sūnus su žmona jos susilaukė, žinomas vyras ligoninės laiptais beveik užskrido.

„Turėjau šansą pirmas pamatyti Barborą, tai aš tiesiog atbėgau. Vyras turi galimybę lipti per 2, na, per 3 laiptelius. O aš lipau tiesiog per 5. Atėjau pažiūrėti į Barborą, pasilenkiau ir pamačiau, kad mano kostiumo kelnės suplyšusios. Buvau tiesiog visas perplyšęs nuo tų plačių žingsnių“, – juokėsi linksmą istoriją prisiminęs dainininkas.

Žilvinas gyvena Vilniuje, toliau nuo Ąžuolo ir Inetos, bet turi planą, kaip daugiau laiko praleisti su numylėta anūke Barbora. Pasirodo, kad kai pora nusipirko didžiulį namą, šalia atsirado ir vieta, kur Žilvinas galės perkelti visą savo milžinišką muzikinę studiją.

„Tai kodėl man čia nebūti ir kiekvieną dieną nematyti anūkės?“, – sakė Ž. Žvagulis ir laidoje aprodė įspūdingas savo valdas.

Daugiau įdomių detalių iš Ž. Žvagulio gyvenimo – sekmadienį, 10 val. TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“.


Rašyti komentarą...
S
Skaitytojas
2020-06-21 20:29:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vokiskai ,,Opa" ir yra senelis :)
Atsakyti
0

B
Brigita.
2020-06-30 12:21:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vokiškai yra opa,senelis.Aš pati kol turėjau senelį,vadinamų jį opa,močiutę-oma.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų