Per karantiną papildomų kilogramų atsikratęs Cicinas pasirodė viešumoje: pademonstravo pokyčius

Šį ketvirtadienio vakarą žinomi žmonės lankėsi neeiliniame renginyje netoli Kauno. „Ramunės švenčių studija“, vadovaujama įkūrėjos Ramunės Lapienienės ir jos dukters Karolinos, pakvietė svečius į demonstracinę vestuvių puotą, rašoma pranešime spaudai. 

73

Kviestinė publika galėjo pasijausti tarytum vestuvėse, mat čia jiems pristatytos vestuvių dekoro, meniu ir programos idėjos bei naujausios tendencijos.

Renginio nepraleido ir būrys žinomų veidų, tarp kurių – Rasa Arlauskienė, Mantas Stonkus, seserys Steponavičiūtės, Petras Daunys bei sulieknėjęs dainininkas Rytis Cicinas.

(73 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Per karantiną papildomų kilogramų atsikratęs Cicinas pasirodė viešumoje: parodė pokyčius

Legendinis Lietuvos estrados atlikėjas prieš kelias savaites socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti jo svorio pokytis per karantiną. Pasirodo, kad kol ne vienas žmogus skundėsi tuo, jog priaugo papildomų kilogramų, R. Cicinas sugebėjo svorio net numesti. Šiandien savo svorio pokyčius jis pademonstravo ir viešumoje – pasipuošė ryškiu, akį traukiančiu kostiumu.

Šventėje buvo visko: 4-ių patiekalų „gala“ vakarienė, smagios pramogos, gera, gyva muzika ir, žinoma, šokiai. Demonstracines vestuves vedė renginių ir TV laidų vedėjas Mantas Stonkus, o progamoje – ir Justino Malinausko magijos šou, Petro Daunio koncertas Tribute to Michael Buble, Egidijaus Rainio vestuvinių suknelių prezentacija, Kąstyčio Kerbedžio dainos bei įspūdingas meniu.

Vestuvių organizatorė Ramunė su džiaugsmu pristato savo ilgametę patirtį ir tikisi, kad kviestinė publika įvertins jos profesionalumą. Šventė be rūpesčių! – Ramunės komandos šūkis, lydintis kiekvienas užsakovams organizuojamas vestuves ar šeimos šventę. 

Kiekviena šventė̇ reikalauja kruopštaus pasiruošimo, o jos sklandus organizavimas – profesinių žinių. „Jau daugiau nei penkerius metus gyvenu vien jūsų šventėmis. Tai ne tik mano darbas – tai tikrų tikriausia mano aistra. O juk žinia, kad su užsidegimu ir meile atliekamas darbas duoda stebuklingus rezultatus,“ – šypsosi Ramunė. – „Kartu su jumis aptarusi šventės viziją, pasiūlysiu geriausią koncepciją ir individualų planą̨. Pasirūpinsiu šventės dekoru, floristika, tinkamais ir profesionaliais visų reikiamų paslaugų teikėjais, kurie yra patikrinti laiko ir begalės bendrų renginių bei projektų. Esu tikra, kad mano komanda sukurs nepamirštamą jūsų šventinę pasaką!“

Daugiau renginio akimirkų – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
H
Ha ha
2020-06-19 10:23:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ka ten Stonkus veike DD
Atsakyti
0

A
Arūnė
2020-06-18 23:23:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš kur tokių baisių bobų pririnkot?Čia tikriausiai vyksta baisuoklių vakaras!!
Atsakyti
-2

J
Jo
2020-06-19 00:04:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas nusiurbe,kokia klinika uzdirbo iš sysino lašinių
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų