• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš kelias savaites apie kraujo vėžio diagnozę paskelbusi nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė-Vaisieta (35 m.) kurį laiką gydėsi Kauno klinikose. Sekmadienį moteris iškeliavo namo.

Prieš kelias savaites apie kraujo vėžio diagnozę paskelbusi nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė-Vaisieta (35 m.) kurį laiką gydėsi Kauno klinikose. Sekmadienį moteris iškeliavo namo.

REKLAMA

Į namus iš klinikų grįžusi nuomonės formuotoja džiaugėsi, kad dabar gali ilsėtis savoje aplinkoje.

„Bandau truputėlį pasikrauti energijos, nes ji momentais užkyla ir paskui sėda šiek tiek, tai tada norisi prigulti, pailsėti. Tuo pačiu noriu pasidžiaugti, kad esu namuose ir, kaip daug kas iš jūsų rašėte, atrodo, kad namuose viskas, net ir sienos gydo. Vakar buvo labai jaukus sutikimas namučiuose. Grįžome su vyru vakare iš ligoninės. Draugai buvo absoliučiai viskuo pasirūpinę – namai sutvarkyti, langai išblizginti, gėlytės pamerktos, Liudo tėvelių ir mano mamos dovanos, staigmenėlės. <...>

Žinot, ligoninėje viskas buvo labai paprasta – guli, tau atneša vaistus, lašelines pastato, pusryčiai, pietūs. Viskas jau sureguliuota – belieka tik vaistus sugerti, pagulėti ir miegoti.

REKLAMA
REKLAMA

Bet gydymas turi nuosekliai, ištisai tęstis, tad faktiškai kiekvieną dieną namuose turiu suvartoti panašias geriamų ir leidžiamų vaistų dozes. Šiandien pagrindinis dalykas, kurį padariau atsikėlusi ryte – susidėliojau mitybos režimą, kad būtų trys normalūs valgymai, 2 papildomi užkandžiai. Liudas nupirko tokią dėžutę, kur susiplanuoju visus savo vaistus, kad viskas būtinai būtų išgerta.

REKLAMA

Grįžau į namus ir atrodo, kad galėčiau truputėlį atsipalaiduoti, pasidžiaugti, bet gyvenu ta mintimi, kaip kaip viskas žaibiškai prasidėjo, taip greitai tęstųsi ir kuo greičiau pasibaigtų. Su nekantrumu laukiu savo antrosios chemoterapijos, kurios numatyta data yra birželio 12 diena.

Dabar labai svarbus šis periodas – 2 savaitės iki chemoterapijos. Be to, kad turėsiu saugoti save, vengti viešų vietų, miegoti, valgyti, turėsiu nuolat darytis kraujo tyrimus ir stebėti kraujo rodiklius, kad jie būtų geri. Jei jie nukris prieš pat chemoterapiją, tą nemalonų procesą teks nukelti, ko aš labai nenorėčiau. Vakar viskas įtartinai pakrito – ir kraujas, ir kalis, ir baltymas“, – sakė moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Kalbėdama moteris užsiminė, kad sekėjai vis dažniau jau klausia jos apie chemoterapijos poveikį jos plaukams.

„Daug kas nedrįstat klausti manęs dėl plaukų – nebijokit, galit drąsiai klausti. Šiai dienai aš esu su viskuo susitaikiusi ir žinau, kad niekas nebus kitaip. Nors iš tiesų, kai sužinojau, kokia mano liga, mano prašymas buvo daryti kažką, kad išsaugočiau plaukus. Teisybei, man buvo šokas, kai sužinojau, kaip atrodysiu vėliau. Žinau, kad plaukų išsaugoti man nepavyks. Pirma chemoterapija jų dar nenužudė – mano plaukai stiprūs, bet labai susilpnėję.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Atrodo, lengva pasakyti, kad plaukai ataugs. Visi, esantys šioje situacijoje, tą supranta, bet visgi plaukai yra moteriškumas. Aš visą gyvenimą mėgstu prisižiūrėti, todėl tas žingsnis bus tikrai sudėtingas, aš net neabejoju.

Bet prisipažinsiu, kada man pasidarė drąsiau, kada pradėjau nebijoti savo išvaizdos pokyčių – tada, kai šią žinią paskleidžiau viešai ir sulaukiau begalinio jūsų palaikymo. Tas palaikymas man tapo motyvacija. Supratau, kad mane priimsite tokią ir anokią“, – šypsojosi moteris.

Gediminas (Šiauliai)
Gediminas (Šiauliai)
Jei ši mergaitė ir formuoja nuomonę, tai nebent tokiems atsilikėliams, kaip kad straipsnio autorius.

Jei jau ji tokia protinga, iškili, įtakinga, verta dėmesio ir pagarbos asmenybė, tai tegul tas žurnalistas paima iš jos interviu Lietuvos užsienio politikos, eksporto aplinkos gerinimo būdų, santykių su didžiosiomis valstybėmis (pvz. Kinija, JAV, Vokietija ir Japonija) klausimais. Tegul pabando ji duoti naudingų patarimų socialinės atskirties mažinimo ir kovojimo su veikiančiomis Lietuvoje oligopolijomis klausimais.

Laukiu nesulaukiu to interviu. Pageidautina būtų pamatyti jį video formatu.

Prieš filmuko peržiūrą - būtinai nusipirkau užkandžių, alaus bei privaloma tvarka - nueisiu į tualetą, kad iš juoko neprileisčiau į kelnes.

Ai ir dar nosinaičių reiks po ranka pasidėti, nes įtariu kad nuo tokios tragikomedijos galiu inti vienu metu ir juoktis, ir verkti ir į kelnes reikia saugotis vis vien nemyžtelti...

Žurnalistai, tad nustokit visokias neaiškias, nieko nenuveikusias, ir nieko reikšmingo nepasiekusios personažą vadinti "žvaigždėmis", arba "nuomonės formuotojais".

O jei mano tokia paprasta argumentacija jums netapo aiškiai suprantama - eikit atgal į VU žurnalistikos fakultetą, kad dėtytojai jums iš naujo suformatuotų perkaitusias smegenis (jei apskritai tokias kada nors turėjote).
Žmogus,kuris viešai paskelbia,jog serga vėžiu yra drąsus ir vertas pagarbos.Nė vienas nesame apsaugotas nuo šios ligos,todėl verta apie tai sužinoti.Dėl to esame dėkingi Indrei.Linkime kuo greičiau pasveikti.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų