• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kraujo vėžiu serganti nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė-Vaisieta (35 m.) socialiniuose tinkluose jau kurį laiką dalijasi ligos gydymo pasekmėmis. Moteris atskleidė, kad po pirmosios chemoterapijos jai pradėjo slinkti plaukai.

Kraujo vėžiu serganti nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė-Vaisieta (35 m.) socialiniuose tinkluose jau kurį laiką dalijasi ligos gydymo pasekmėmis. Moteris atskleidė, kad po pirmosios chemoterapijos jai pradėjo slinkti plaukai.

REKLAMA

Nuomonės formuotoja pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip braukiant per plaukus jie gausiai slenka.

„Nusilpus kraujo rodikliams, atsitiko taip, kaip ir turėjo būti. Žinojau, kad ta diena išauš. Šypsausi, nes linksmina Liudas, bet neslėpsiu – skaudu.

Mano užduotis šiomis dienomis – padirbėti su savo mintimis ir išlikti drąsiai“, – rašė ji.

Prieš kelias savaites apie kraujo vėžio diagnozę paskelbusi nuomonės formuotoja kurį laiką gydėsi Kauno klinikose. Sekmadienį moteris iškeliavo namo ir toliau su sekėjais dalijasi kasdienybe.

Šį kartą moteris paviešino jautrią akimirką, kuomet namo grįžo jos vyras Liudas.

„Šiandien ryte Liudui pasakiau, kad man pradėjo slinkti plaukai“, – rašė moteris instagrame.

REKLAMA
REKLAMA

Kitoje socialinio tinklo „istorijoje“ moteris paviešino jautrų įrašą, kuriame jos vyras užfiksuotas nusiskutęs plaukus.

„Liudas sako: kas pirmesnis, tas gudresnis“, – brūkštelėjo I. Burlinskaitė-Vaisieta.

Indrė Burlinskaitė su vyru (nuotr. Instagram)

Primename, kad neseniai rašėme apie I. Burlisnkaitės grįžimą namo.

Į namus iš klinikų grįžusi nuomonės formuotoja džiaugėsi, kad dabar gali ilsėtis savoje aplinkoje.

REKLAMA

„Bandau truputėlį pasikrauti energijos, nes ji momentais užkyla ir paskui sėda šiek tiek, tai tada norisi prigulti, pailsėti. Tuo pačiu noriu pasidžiaugti, kad esu namuose ir, kaip daug kas iš jūsų rašėte, atrodo, kad namuose viskas, net ir sienos gydo. Vakar buvo labai jaukus sutikimas namučiuose. Grįžome su vyru vakare iš ligoninės. Draugai buvo absoliučiai viskuo pasirūpinę – namai sutvarkyti, langai išblizginti, gėlytės pamerktos, Liudo tėvelių ir mano mamos dovanos, staigmenėlės. <...>

REKLAMA
REKLAMA

Žinot, ligoninėje viskas buvo labai paprasta – guli, tau atneša vaistus, lašelines pastato, pusryčiai, pietūs. Viskas jau sureguliuota – belieka tik vaistus sugerti, pagulėti ir miegoti.

Bet gydymas turi nuosekliai, ištisai tęstis, tad faktiškai kiekvieną dieną namuose turiu suvartoti panašias geriamų ir leidžiamų vaistų dozes. Šiandien pagrindinis dalykas, kurį padariau atsikėlusi ryte – susidėliojau mitybos režimą, kad būtų trys normalūs valgymai, 2 papildomi užkandžiai. Liudas nupirko tokią dėžutę, kur susiplanuoju visus savo vaistus, kad viskas būtinai būtų išgerta.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Grįžau į namus ir atrodo, kad galėčiau truputėlį atsipalaiduoti, pasidžiaugti, bet gyvenu ta mintimi, kaip kaip viskas žaibiškai prasidėjo, taip greitai tęstųsi ir kuo greičiau pasibaigtų. Su nekantrumu laukiu savo antrosios chemoterapijos, kurios numatyta data yra birželio 12 diena.

Dabar labai svarbus šis periodas – 2 savaitės iki chemoterapijos. Be to, kad turėsiu saugoti save, vengti viešų vietų, miegoti, valgyti, turėsiu nuolat darytis kraujo tyrimus ir stebėti kraujo rodiklius, kad jie būtų geri. Jei jie nukris prieš pat chemoterapiją, tą nemalonų procesą teks nukelti, ko aš labai nenorėčiau. Vakar viskas įtartinai pakrito – ir kraujas, ir kalis, ir baltymas“, – sakė moteris.

REKLAMA

Indrė Burlinskaitė su vyru Liudu (nuotr. Instagram)

Kalbėdama moteris užsiminė, kad sekėjai vis dažniau jau klausia jos apie chemoterapijos poveikį jos plaukams.

„Daug kas nedrįstat klausti manęs dėl plaukų – nebijokit, galit drąsiai klausti. Šiai dienai aš esu su viskuo susitaikiusi ir žinau, kad niekas nebus kitaip. Nors iš tiesų, kai sužinojau, kokia mano liga, mano prašymas buvo daryti kažką, kad išsaugočiau plaukus. Teisybei, man buvo šokas, kai sužinojau, kaip atrodysiu vėliau. Žinau, kad plaukų išsaugoti man nepavyks. Pirma chemoterapija jų dar nenužudė – mano plaukai stiprūs, bet labai susilpnėję.

REKLAMA

Atrodo, lengva pasakyti, kad plaukai ataugs. Visi, esantys šioje situacijoje, tą supranta, bet visgi plaukai yra moteriškumas. Aš visą gyvenimą mėgstu prisižiūrėti, todėl tas žingsnis bus tikrai sudėtingas, aš net neabejoju.

Bet prisipažinsiu, kada man pasidarė drąsiau, kada pradėjau nebijoti savo išvaizdos pokyčių – tada, kai šią žinią paskleidžiau viešai ir sulaukiau begalinio jūsų palaikymo. Tas palaikymas man tapo motyvacija. Supratau, kad mane priimsite tokią ir anokią“, – šypsojosi moteris.

Miela mergaite, ne apie isvaizda dabar galvoti reikia, o kaip isgyventi...4 stadija ne juokas...kaip pasisuks gydymas niekas nezino...
Pagarba vyrui,iš kur tkių vyrų yra,už rankutės,po ligonines,tokspalaikymas.Stiprybės jums,viskas bus gerai.
Vieni skyrybomis reklamuojasi, kiti net ligomis
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų