• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vėžio diagnozę išgirdusi ir gydymą pradėjusi nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė-Vaisieta vėl kreipėsi į sekėjus. Moteris dalijosi, kaip dabar jaučiasi grįžusi į namus Druskininkuose.

Vėžio diagnozę išgirdusi ir gydymą pradėjusi nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė-Vaisieta vėl kreipėsi į sekėjus. Moteris dalijosi, kaip dabar jaučiasi grįžusi į namus Druskininkuose.

REKLAMA

Į sekėjus moteris kreipėsi socialiniuose tinkluose.

„Vėl sakau ačiū už žinutes, nes tai yra beprotiška, ką jūs darote, ir kiek jūs man rašote. Aš vakar Liudui rodžiau – sakiau, neįmanoma net perskaitytų tų žinučių. Vakar po mano paatviravimo vėl jų pasipylė marios.

Klausėte šiandien, kaip jaučiuosi, tai atvirai pasakysiu, gal net ir matote ant manęs, kad jaučiuosi truputį silpnesnė. Bet vis tiek nenoriu namie gulėti lovoje, tai bandau kažkaip įsivažiuoti trupučiuką į tą tokį režimą kasdienį ir kažką smagaus paveikti. Buvome šiandien susitikusios su drauge, pavalgėme, paplepėjome. Kol dar galiu, naudojuosi proga ir noriu pabendrauti su artimais žmonėmis.

Šiandien kėliausi anksti, važiavau pasidaryti kraujo tyrimo, nes dabar turiu sekti rodiklius, kad jie nepakristų, o jeigu pakris, reikia atstatinėti. Tai turiu save prižiūrėti.

REKLAMA
REKLAMA

Po ilgo laiko pirmą kartą sėdau už automobilio vairo, tai šiandien esu super atsargi vairuotoja. Tiek iš manęs šiandien tų žinių. Dabar kylu į viršų, į namus, ir atliksiu savo pareigą šiandieninę – išgersiu vaistus“, – trečiadienį pasakojo I.Burlinskaitė.

REKLAMA

Ji taip pat užsiminė, kad jos savijauta šiuo metu – ne pati geriausia.

„Šiandien silpniau jaučiuosi, bet užėjo noras aplankyti visus. Beje, mano močiutė nežino mano diagnozės. Ji tik kažkur žurnale buvo paskaičiusi, kad ligoninėje guliu. Tiesiog pasakėme, kad dar tyrimus darome šiokius tokius, bet kol kas, kiek įmanoma ir pavyksta tą padaryti, saugome šią paslaptį. Televizija pas močiutę šiuo metu atjungta, į parduotuvę eiti negalima. Tai važiuoju pasirodyti, kad viskas čia gerai.“

REKLAMA
REKLAMA

Susitikusi su mylima močiute, moteris pasidalijo užplūdusiomis emocijomis: „Dabar noris atvažiuoti dažniau, nors minutei. Kokia ji laiminga būna, kai aplankau. Mano močiutei jau 88-eri metai. Bet ji labai jaunatviška... Kai kas klausėte, kodėl nepasakau apie diagnozę. Žinoma, kad dėl jos pačios sveikatos ir ypatingo jautrumo.“

 

 

Ir kaip jai išeina tą ligą slėpti, jeigu per visus portalus kiekvienas krustelėjimas ištransliuotas?
Indrute sveik. Neeikvok savęs viešinimuisi kam to reikia?
Stogai kažkam važiuoja DDD. Slepia liga, nors ziniasklaida jau trečia savaite apie tai skaluoja. Cia net nenorėdamas sužinosi vien is antrasciu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų