I. Valinskienė ir I. Kazlauskaitė savaitgalį šėlo viešoje zumbos treniruotėje

Sekmadienio vakarą žinomi Lietuvos žmonės – Inga Valinskienė, Ingrida Kazlauskaitė bei grupės „Dar“ nariai Arvydas Martynėnas-Vudis, Indrė ir Kristina – nusprendė praleisti aktyviai: mankštinosi profesionalaus trenerio vedamoje apšilimo treniruotėje, šėlo energingoje zumbos treniruotėje.

Taip aktyviai buvo atidarytas projekto „Treniruokimės sąmoningai“ vasaros renginių ciklas, kurį inicijuoja renginių organizatoriai „Time leaders“.

„Kai praėjusiais metais į mus kreipėsi treneris Romanas Teličėnas, kviesdamas bendradarbiauti rengiant jo seminarus, supratome, kad sutikome bendramintį ir galime kartu įgyvendinti idėją – suteikti žmonėms elementarių žinių, kaip tinkamai apšilti prieš treniruotę, kiek valgyti prieš ir po treniruočių, kiek gerti vandens ir taip užpildyti trūkstamų žinių spragą, – sako „Time leaders“ direktorė Lina Svirnelienė. – Taigi, kartu su Romanu ėmėme ieškoti patrauklių būdų, kaip šių seminarų idėją pristatyti žmonėms. Labai džiaugiamės pirmuoju renginiu, kuriame apsilankė ir žinomi šalies žmonės. Stengsimės, jog seminarai būtų net tik informatyvūs, bet ir smagūs“.

REKLAMA

Nors projekto „Treniruokimės sąmoningai“ atidarymas vyko linksmai, susirinkusieji su būsimų seminarų vedėjais treniravosi labai rimtai – apšilo su profesionaliu fizinio rengimo ir plaukimo treneriu Romanu Teličėnu ir pasirengė pagal Lotynų Amerikos ritmus vykusiai energingai aerobinio šokio – zumbos treniruotei, kurią vedė profesionalus šokių treneris Vytautas Mackonis. Vėliau renginio dalyviai su treneriais diskutavo, kam reikalingi tempimo pratimai ir kaip juos tinkamai atlikti, kaip kiekvienas gali įvertinti savo fizinę būklę po treniruotės ir kt. Renginio pabaigoje treneriai patarė, ką reikia daryti po intensyvaus fizinio aktyvumo bei trumpai pristatė būsimus seminarus, o treniruotės dalyviai gaivinosi „Rasos“ mineraliniu vandeniu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų