• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nors iš Ukmergės kilęs atlikėjas Igoris Jarmolenka pastaruoju metu populiarėja dėl savo muzikos, vyras jau daugiau nei 20 metų sukasi versle – turi savo picerijos tinklą „Fokus pica“.

Nors iš Ukmergės kilęs atlikėjas Igoris Jarmolenka pastaruoju metu populiarėja dėl savo muzikos, vyras jau daugiau nei 20 metų sukasi versle – turi savo picerijos tinklą „Fokus pica“.

REKLAMA

Seniausią įkurtą piceriją Ukmergėje jam padeda prižiūrėti ir žmona Dženeta. TV3 laidoje „Sveiki atvykę“ verslininkas su žmona pasakojo, kad nors ir degė noru atidaryti savo piceriją, gerų prognozių verslui iš aplinkinių negirdėjo.

„Prieš 28-erius metus, kai Ugmergėje mąstėme atidaryti piceriją, mums daug kas sakė – duodam du, tris metus, pamatysit, atsibos miestiečiams, jie norės kažko naujo. Vis dėlto mes sulaužėme šiuos žodžius ir toliau dirbame ilgus metus“ – sakė I. Jarmolenka.

Vis dėlto verslas – ne vienintelė jo aistra. I. Jarmolenka muzikuoja nuo vaikystės, bet į muzikos pasaulį užtikrintai įžengė prieš daugiau nei septynis metus. Dabar jo dainų „kolekcijoje“ – daugiau nei valandos koncertinė programa ir duetai su daugybe žinomų atlikėjų: Inga Valinskiene, Radži, Nijole Tallat – Kelpšaite, Vudžiu, grupe „Funky“, reperiu Julian Verdee ir kitais.

REKLAMA
REKLAMA

„Nustembu, kad hobis po truputį pereina į darbelį, kuris tikrai malonus. Žmonėms palieku gerus įspūdžius, geras emocijas“ – šypteli vyras.

REKLAMA

„Sceninę veiklą su verslu suderinti tikrai įmanoma. Juolab kad šalia turiu žmoną, kuri yra mano rpodiuserė, verslo patarėja. Ji man pataria, kur man pasitempt, kur geriau padainuoti, ko apskritai nedainuoti“, – apie žmonos idėlį prasitaria vyras. 

„Kai 28-eris metus gyvename kartu, taip ir išeina, susigyveni, geriau pažįsti tą žmogų. Tikrai negaliu pasakyti, kad esu jo vadybininkė. Aš paprasčiausiai priimu skambučius ir registruoju koncertus – tiek tos vadybos“, – tikina Dženeta.

REKLAMA
REKLAMA

Paklausta, iš kur turi pajautimą muzikai, moteris neslepia, kad muzika jos gyvenime – nuo pat vaikystės:

„Esu muzikos mokyklą baigus, truputį apie tai suprantu. Bet ir scenoje, kaip restorane, kai siūlai svečiui, ir čia, muzikoje, patari kažką, kas tau labiau patinka.“

Laidoje I. Jarmolenka taip pat papasakojo apie naujovę, kurią vykdo „Fokus pica“ – gyventojams į namus pristato paruoštą picą, kurią galima greitai išsikepti orkaitėje patiems. Tokia naujove norima, kad gyventojai visada galėtų valgyti tik karštą, o ne atvėsusią picą.

Visą I. Jarmolenkos ir jo žmonos pasakojimą žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų