Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
7
Emilija Katauskaitė (nuotr. asm. archyvo)

Peržvelgus paskutines akimirkas, kuriomis socialiniuose tinkluose dalijasi lietuvių dainininkė Emilija Katauskaitė, ne vieną suimtų lengvas pavydas – mergina jau kurį laiką mėgaujasi Dubajaus teigiamais privalumais. 

7

Peržvelgus paskutines akimirkas, kuriomis socialiniuose tinkluose dalijasi lietuvių dainininkė Emilija Katauskaitė, ne vieną suimtų lengvas pavydas – mergina jau kurį laiką mėgaujasi Dubajaus teigiamais privalumais. 

REKLAMA

Tiesa, kitaip nei dauguma Lietuvos žvaigždžių, mergina čia atvyko ne trumpoms atostogoms. Vis dėlto kad liks ilgesniam laikui, nei planavo, ji taip pat nenumanė.

Dubajuje Emilija lankosi jau ne pirmą kartą, vis dėlto šįkart čia atvyko prieš pat Naujuosius metus. „Visiškai netikėtai gavau pasiūlymą ir negalėjau juo nepasinaudoti. Kiek laiko čia užsiliksiu, šį kartą neplanavau – tik atvykusi gavau daugiau darbo pasiūlymų, tai nusprendžiau pasilikti šiek tiek ilgesniam laikui“, – kalbėjo ji.

REKLAMA

Tiesa, būtent jos, kaip atlikėjos karjera, ją į Dubajų ir sugrąžino. Ir nors planavo likti tik savaitei, dabar ji šypsosi – kai tu planuoji, Dievas juokiasi, o puikus oras ir geros darbo sąlygos tikrai neskatina noro miestą palikti.

„Dubajuje jau esu gyvenusi kurį laiką, tačiau tik kelis mėnesius. Man be galo čia patiko ir jau turėjau planų persikelti čia ilgam laikui, tačiau gyvenimas viską sudėliojo šiek tiek kitaip ir išvykau studijuoti į Londoną“, – pridėjo E. Katauskaitė.

Emilija neslepia, kad muzika yra priežastis, dėl ko ji grįžo į šį miestą, tačiau išlieka paslaptinga – visko atskleisti kol kas dar negali. „Šiuo metu čia koncertuoju ir tuo pat metu dirbu su savo autorinėmis dainomis, kurios, tikiuosi, jau greitai išvys dienos šviesą“, – sako ji.

Anot jos, Dubajus gali sužavėti dėl daugybės priežasčių, vis dėlto tvarka, taisyklės, geras oras bei įspūdingi pastatai pačiai Emilijai daro didžiausią įspūdį. „Manau, kad tai – galimybių miestas, rojus darbštiems ir gerai savo  sritį išmanantiems specialistams“, – atviravo ji.

REKLAMA
REKLAMA

Atlikėja užsiminė ir apie tai, kad, tikriausiai, nėra kito miesto, kuriame jaustųsi tokia saugi. Tiesa, pratindamasi čia gyventi, ji vis sužino ir naujų taisyklių ar draudimų: „Čia gausu privalumų –  daugiabučiai su baseinais ant stogo, sporto salėmis, 24 valandas dirbančia apsauga. Žinoma, yra ir keistesnių dalykų, kaip, pavyzdžiui, draudimas kramtyti gumą viešajame transporte. To nežinodama gavau keliasdešimties eurų baudą.“

Daugelį domina ir kainų skirtumai, vis dėlto, kaip pasakojo Emilija, kainos čia ženklai nesiskiria nuo tų, prie kurių esame pratę Lietuvoje. 

„Kainos Dubajuje tikrai nesikandžioja. Manau, tai išpūstas burbulas. Gal senais laikais ir buvo kažkas „wow“, bet dabar nors kiek po Europą keliaujantiems žmonėms tikrai neturėtų būti staigmena. Tiesą sakant, kainos labai priklauso nuo vietos. Manau, galima rasti visur prabangių restoranų, net ir Lietuvoje, kur už maistą paliekama nemenka suma. Taip ir čia yra visko – ir didžiulės prabangos, ir labai prieinamų kainų, kas, man atrodo, nelabai skiriasi nuo Lietuvos“, – kalbėjo atlikėja.

REKLAMA
REKLAMA

Ir nors atrodo, kad Dubajuje jau gausu lietuvių, Emilija prisipažino sutinkanti jų labai mažai. „Turiu tik vieną draugę lietuvę – visi kiti draugai yra iš skirtingų pasaulio kampelių. O vietinių gyventojų būdas labai skiriasi – kita religija, visiškai kita kultūra ir mentalitetas. Tačiau jų Dubajuje taip pat nėra daug. Čia pilna atvykėlių iš Europos, Amerikos, Australijos“, – vardijo ji.

Paklausta, ar šis miestas turi bent vieną minusą, E. Katauskaitė pripažino, kad tai – labai individualus dalykas, priklauso nuo požiūrio. „Man didžiausias minusas yra tas, kad jis yra toli nuo namų – aš labai artima su savo šeima, tad jų pasiilgstu, o grįžti aplankyti nėra taip lengva. Skrydžiai ilgi, su persėdimu ir kainos ne tokios, prie kokių mes pripratę skraidydami Europoje“, – sakė atlikėja.

Pastaruoju metu vis daugiau žmonių kelionei pasirenka būtent šį miestą, vis dėlto tik retas iš tiesų įvertina viską, ką Dubajus gali pasiūlyti: „Dubajuje iš tiesų yra labai daug ką aplankyti ir pamatyti. Labai norisi tai pasakyti žmonėms, kurie galvoja, jog Dubajuje yra tik pastatai, ir daugiau nieko. Toli gražu. Keleto dienų čia tikrai neužtenka pamatyti visam grožiui“.

REKLAMA
REKLAMA

Paklausta, kaip pandemija palietė šį miestą, E. Katauskaitė neslėpė, jog kol kas situacija yra kuo puikiausiai kontroliuojama.

„Pandemijos situacija čia buvo absoliučiai valdoma iki Naujųjų metų. Po jų šiek tiek pasikeitė, nes privažiavo daug turistų ir panašiai. Tačiau norint atskristi, yra privaloma turėti neigiamą COVID-19 testą, visur viešumoje reikia dėvėti kaukes, uždaryti naktiniai klubai. Veikia tik restoranai, kavinės, barai, visa kita atidaryta. Čia gyvenantys ir dirbantys tarp žmonių, yra dažnai testuojami. Taip labai daug kas jau pasiskiepijo. Čia galimos dvi vakcinos – viena jų yra prieinama visiems norintiems pasiskiepyti“, – pokalbį baigė ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų