Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Aušra Tubienė dėl snygio užstrigo vienkiemyje (nuotr. facebook.com)

TV3 laidų vedėja Aušra Tubienė trečiadienio vakarą socialiniuose tinkluose pasidalijo žinute apie tai, kad visą šalį krečiantis snygis rimtai „pasidarbavo“ ir jos vienkiemyje. Žinoma moteris neslepia – jos su dukra vienkiemyje yra tikrai užpustytos, ir neaišku, kada situacija pasikeis.

6

TV3 laidų vedėja Aušra Tubienė trečiadienio vakarą socialiniuose tinkluose pasidalijo žinute apie tai, kad visą šalį krečiantis snygis rimtai „pasidarbavo“ ir jos vienkiemyje. Žinoma moteris neslepia – jos su dukra vienkiemyje yra tikrai užpustytos, ir neaišku, kada situacija pasikeis.

REKLAMA

Vis dėlto į visa tai Aušra žiūri optimistiškai – baisu tik tokiu atveju, jei ir vėl dingtų elektra.

Kaip naujienų portalui tv3.lt pasakojo žinoma moteris, kadangi jos dukrai pamokos šiuo metu vyksta nuotoliniu būdu, jos pastaruoju metu gyvena tarp Vilniaus ir Kaišiadorių rajone esančio vienkiemio. 

REKLAMA

„Iš pradžių buvo tikras malonumas. Aplink nėra žmonių, 40 hektarų plotas, šiek tiek ūkininkų aplink, o šiaip mes čia esame vienos, tik su kate. Tikrai puikiai čia leidžiame laiką – kažkiek pagyvename Vilniuje, o po to ir vėl atvažiuojame į sodybą.  Kai buvo pranešta, kad snigs, negalėjau nė įsivaizduoti, kad bus tokia stichija, tad mes pasilikome čia, vienkiemyje. O kai antradienį ryte atsikėlėme, jau buvo per vėlu kur nors važiuoti, ir ką nors daryti, nes nuolat pustė“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Tą patį Aušrai patvirtino ir jos kaimynai – kelia užpustyti, nėra jokių šansų pravažiuoti, ūkininkai padeda valyti kelius. „Kaip suprantu, sniego Kaišiadorių rajone yra tiek daug, kad visa seniūnijos technika sugedo – į pagalbą jau eina ūkininkai, tačiau net ir jie įsmigo“, – pasakojo ji.

O štai šią naktį prasidėjo visas „smagumas“ – A. Tubienė pasakojo, kad su dukra pabudo nuo šalčio: „Šiąnakt dingo elektra, tad pabudome nuo šalčio. Prisiminėme, kad turime pečių, o kadangi esame viskam pasiruošusios, turime ir malkų, briketų. Kadangi karantinas, turime ir pilną kamerą maisto.“

Vis dėlto būtent elektros dingimas sukėlė ir aibę kitų nepatogumų. „Šiandien kaip tik yra laidų „Svajonių ūkis“ ir „Svajonių sodai“ derinimo diena – mes peržiūrime laidą, ištaisome klaidas, kažką papildome. Kai atsibudau ir supratau, kad nėra elektros, labai išsigandau – nežinojau, kaip reiks pabaigti laidas. 

Bet po pietų elektra atsirado – dėl to labai smagu. Ji atsirado ūkininkų dėka, mat jie išgelbėjo ir sniege užstrigusių elektros meistrų automobilį. Jie niekaip negalėjo išvažiuoti, tad ūkininkai atvyko jų gelbėti ir patys nuvežė juos į reikiamą vietą“, – sakė A. Tubienė.

REKLAMA
REKLAMA

Ir nors galėtų atrodyti, kad tokiomis sąlygomis vienkiemyje likti galėtų būti nejauku, Aušra šypsosi – yra priešingai: „Dar maloniau! Juk žinome, kad jokie vagys neprivažiuos, iki mūsų niekas neprisikas. Yra vietų, kur supustyta net ir iki metro, tad mes esame visiškai ramios.“

Ir vis dėlto nepaisant nepatogumų, A. Tubienė džiaugiasi tokia pakitusia gamta. „Ėmiau skaičiuoti, kad aš gal 20 metų nesu mačiusi tokių sniego kalnų. Neramu tik tiek, kad nežinome, kuriam laikui turime elektros. Jau prisinešėme malkų, pradėjome jas džiovinti. Bet toliau stipriai sninga, tad nežinome, ar kažkam pavyktų mus atkasti“, – sakė ji.

Pasirodo, kad netoliese gyvenantiems TV laidų vedėjos kaimynams dėl sniego nepavyko išvažiuoti į darbą, o prisikasti prie pagrindinio kelio, esančio už 20 kilometrų, apskritai nėra jokių šansų.

„Neduok dieve, jei reiktų kokios pagalbos… Tuomet – viskas, nes nėra jokių galimybių, kad kažkas čia atvažiuotų. Nežinome, kuo viskas baigsis, bet kol kas mes į visa tai žvelgiame optimistiškai. Viskas gražu, o pasikūrus pečių – ir šilta“, – pokalbį baigė A. Tubienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų