REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
HBO serialas „Pažabok savo entuziazmą“

Šią savaitę dvyliktajam sezonui sugrįžo „Emmy“ ir „Auksinį gaubliu“ įvertintas HBO komedijos serialas „Pažabok savo entuziazmą“ (angl. Curb Your Enthusiasm).

6

Šią savaitę dvyliktajam sezonui sugrįžo „Emmy“ ir „Auksinį gaubliu“ įvertintas HBO komedijos serialas „Pažabok savo entuziazmą“ (angl. Curb Your Enthusiasm).

REKLAMA

Tai bus paskutinis 24-erius metus kurto serialo sezonas, kuriame pagrindinį vaidmenį ir toliau atlieka serialo kūrėjas Larry Davidas.

Lietuvos žiūrovai pirmąjį iš dešimties paskutinio sezono epizodų išvydo pirmadienį, vasario 5 d., per HBO „Go3“ televizijoje. 

Kultiniame seriale „Pažabok savo entuziazmą“ Larry Davidas vaidina perdėtą savęs versiją – visuose dvylika sezonų be užuolankų buvo vaizduojamas išgalvotas rašytojo, prodiuserio ir komiko gyvenimas.

Finaliniame sezone ir toliau įrodinėjama, kaip iš pirmo žvilgsnio nereikšmingos kasdienio gyvenimo detalės gali tapti katastrofiškos įvykių grandinės priežastimi.

REKLAMA
REKLAMA

Kad pasakojimas vystytųsi spontaniškai, serialas kuriamas be scenarijaus – aktoriai gauna tik gaires, todėl viso filmavimo metu improvizuoja. 

REKLAMA

„Kadangi serialas baigiasi, dabar turėsiu galimybę atsikratyti šio personažo ir tapti tuo žmogumi, kuriuo Dievas norėjo mane matyti – rūpestingu, maloniu bei dėmesingu. Tokiu, kokiu buvau iki tol, kol šis piktybinis personažas neišmušė manęs iš vėžių. Taigi, Larry Davidai, atsisveikinu su tavimi“, – kalbėdamas apie ilgus metus kurto serialo pabaigą sako L. Davidas. 

„HBO & Max Content“ generalinis direktorius Casey Bloyss priduria, kad su tokiu genialiu serialu atsisveikinti itin sunku: „Pažabok savo entuziazmą“ neabejotinai paliko ryškų pėdsaką visoje televizijoje ir komedijos žanre. Dirbti kartu su L. Davidu, Jeffu Schaffer, taip pat su visais komedijos profesionalais, kurie prisidėjo prie serialo kūrybos – džiaugsmas, kurį visada branginsiu.“ 

REKLAMA
REKLAMA

Serialas nuo pat pirmojo epizodo išpopuliarėjo ir sulaukė kino kritikų pripažinimo, ypač dėl aktorių improvizacijos.

Komedija net 51 kartą buvo nominuota „Emmy“ statulėlėms, iš jų du kartus nuskynė pergalę.

Taip pat serialo kolekcijoje – vienas „Auksinio gaublio“ apdovanojimas. 

Naujas sezonas sugrįžta su gerai žinomais aktoriais – Smoove, Richardu Lewisu, Tedu Dansonu, Vince Vaughn ir Tracey Ullman. 

Pirmąjį dvyliktojo sezono epizodą gerbėjai Lietuvoje išvydo pirmadienį, vasario 5 d., per HBO „Go3“ televizijoje.

Likę devyni serialo epizodai pasirodys kiekvieną pirmadienį iki balandžio 8 d.

Apie „Warner Bros. Discovery“:

„Warner Bros. Discovery“ („Nasdaq“: WBD) yra lyderiaujanti pasaulinė žiniasklaidos ir pramogų bendrovė, užsiimanti aukštos kokybės televizijos serialų ir filmų kūrimu bei jų transliavimu televizijoje, interneto platformose ir kine.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Bendrovės prekės ženklai, kasdien įkvepiantys, informuojantys ir linksminantys auditoriją, yra pasiekiami daugiau nei 220 šalių ir 50 kalbų.

Tarp jų – „Discovery Channel“, „discovery+“, CNN, DC, „Eurosport“, HBO, „Max“, HGTV, „Food Network“, „OWN“, „Investigation Discovery“, TLC, „Magnolia Network“, TNT, TBS, „truTV“, „Travel Channel“, „MotorTrend“, „Animal Planet“, „Science Channel“, „Warner Bros. Film Group“, „Warner Bros. Television Group“, „Warner Bros. Games“, „New Line Cinema“, „Cartoon Network“, „Adult Swim“, „Turner Classic Movies“ ir kiti.

Apie HBO:

HBO yra vienas labiausiai gerbiamų ir novatoriškiausių pramogų prekių ženklų pasaulyje, siūlantis kultines, apdovanojimus pelniusias programas per HBO televizijos kanalus ir srautinio transliavimo platformą „Max“, kuri 2023 m. gegužės 23 d. pradėjo veikti JAV.

„Warner Bros. Discovery“ priklausantis HBO siūlo platų vaizdo turinio asortimentą, kuriame – ir naujausi gerbėjų pamėgti serialai „Paskutinieji mūsiškiai“, „Drakono namai“, „Baltasis lotosas“, „Euforija“, „Baris“ ir „Palikimas“, ir kultiniais tapę pavadinimai, tokie kaip „Sostų karai“, „Sopranai: mafijos kronika“, „Seksas ir miestas“, „Karo vilkai. Desantininkai“ ir „Blakė“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų