REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
52
Aktorė Samanta Pinaitytė (tv3.lt fotomontažas)

Aktorė Samanta Pinaitytė „Go3“ originalaus turinio seriale „Šiukšlyno žmonės“ atliko vieną iš pagrindinių vaidmenų.

52

Aktorė Samanta Pinaitytė „Go3“ originalaus turinio seriale „Šiukšlyno žmonės“ atliko vieną iš pagrindinių vaidmenų.

REKLAMA

Merginai teko įkūnyti dramatišką, bet itin ryžtingą našlaitės Gustės vaidmenį.

Aktorė Samanta atvirai papasakojo nėrimą į ledinį vandenį,  sudėtingas smurto ir prievartavimo scenas bei kitus filmavimo užkulisius.

Samanta Pinaitytė su Edmundo Malūko kūryba buvo susipažinusi anksčiau.

Rašytojo darbai ją itin sužavėjo, todėl gavusi vaidmenį „Šiukšlyno žmonėse“ labai apsidžiaugė. 

„Edmundo Malūko kūryba man jau anksčiau buvo palikusi labai didelį įspūdį: kaip jis pateikia tikrovę, kaip jos nepagražina.

Aš knygą „Šiukšlyno žmonės“ perskaičiau gal per dvi ar tris dienas, aš ją tiesiog valgiau... kas labiausiai man įstrigo, tai tų dviejų našlaičių gyvenimas, kaip jis aprašytas.

REKLAMA
REKLAMA

Pirmiausiai pasakoja apie Matą, paskui apie Gustę ir atskirai iš kiekvieno perspektyvos. Pamenu skaitau apie Matą ir viskas ten taip gerai, tvarkingai ir tada prasideda Gustės istorija, ir toks ooo... oho. Jai nėra taip gerai, kaip Matui.

REKLAMA

Ir tada kuo toliau, tuo labiau matai kaip Gustei sunkėja. Personažas, būvis, charakteris – labai stipru. Dėl to gavus šį vaidmenį labai ir apsidžiaugiau“, – dalinasi savo įspūdžiais gavus vaidmenį S.Pinaitytė. 

 

Aktorės teigimu, personažas Gustė žiūrovui siųs vieną ir svarbiausią pagrindinę žinutę: siekti savo tikslų ir nepasiduoti. 

„Reikėtų išskirti jos ryžtą, valią, kaip ji siekia savo tikslų. Kaip anksti Gustė supranta ir pažįsta pasaulį, kaip anksti ji turi suaugti, be šeimos, be artimųjų, viena kaip koks išgąsdintas gyvuliukas, bet ji nepasiduoda, o eina į priekį“, – teigia jaunoji aktorė. 

REKLAMA
REKLAMA

 

Aktorė pasakoja, kad su kiekviena filmavimo diena augo ir jos pasitikėjimas ir supratimas, kas yra Gustė, kokia ji turi būti ir kaip reikėtų perteikti jos personažą žiūrovams. 

„Aš tiek kartų turėjau „šokti į šaltą vandenį“ ir išplaukiau. Ir šokti ne tik kabutėse, bet ir iš tikrųjų šokti. Pamenu, režisierės skambutį. Samanta, ar tu galėtum nerti į trijų su puse metrų gylį? Ir galvoju, nerti aš moku, po vandeniu nekvėpuoti irgi moku, ir aš drąsiai atsakiau, kad galiu.

Tada likus dviems dienoms galvoju, tu pasakei, kad gali, o tu suvoki bent kas tavęs laukia? Bet šokau ir išplaukiau, ir man pačiai tai buvo didžiulė patirtis, atnešusi daugiau pasitikėjimo savimi, kas padėjo ir Gustės vaidmeniui“, – apie iššūkius atvirauja S. Pinaitytė.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Samanta buvo viena iš aktorių, kuriai teko daugiausiai išbandymų. Aktorei teko ir skęsti vandenyje ir bristi per šaltą upę spalio mėnesį, vaidinti smurto ir prievartavimo scenose. Tačiau, filmavimo komanda ir kiti kolegos merginai negaili gerų žodžių ir teigia, kad ji susitvarkė puikiai.

O pati mergina pasakoja, kad įveikti visus išbandymus padėjo teigiamos mintys, režisierės ir kitų aktorių profesionalus darbas. 

„Scenos, kur daugiau ar mažiau turi apsinuoginti, turbūt kiekvienai aktorei nėra tokios paprastos. Bet aš sau sakiau, kad man, kaip aktorei, mano kūnas yra pagrindinis instrumentas. Kai nesureikšmini to, visiems aplinkui tampa paprasčiau ir tau pačiai, žinoma.

REKLAMA

Aišku, labai padėjo įveikti visa tai režisierė, kuri buvo labai empatiška ir atrodo kiekvieną mano žvilgsnį pamatydavo, kiekvieną jausmą pajausdavo ir iš karto klausdavo, kaip tu jautiesi, ar viskas gerai. Jaučiausi saugiai, kad ir kaip keistai tai skambėtų. Turėjau nuostabius partnerius, mes viską repetuodavom daug kartų, jie visada paklausdavo, ar tau viskas gerai?

Buvo scena, kur Laimutis Sėdžius, turėjo mane smaugti ir paskui sekė prievartavimo scena. Tai šitos scenos mane itin gąsdino. Bet jis visą tą filmavimą pavertė tokiu juoku, įeina į aikštelę, pradeda juokauti ir paverčia tai tokiu lengvu momentu, kad ir išnyksta visa baimė, įtampa. Tada esi Gustė ir darai kas priklauso“, – šokiruojančių scenų filmavimą prisimena S. Pinaitytė. 

REKLAMA

„Su aktoriumi Kasparu, kuris vaidino Matą iš tikrųjų užmezgėme labai didelį ryšį. Būdavo taip, kad atvažiuoji į filmavimą ir bėgi apsikabinti. Galvoji gi čia mano brolis, kaip fainai, kaip smagu. Manau, kad mums pavyko užmegzti tikrą ryšį. Ką pamatys žiūrovai per televizorius ekraną? Tikiuosi, kad pamatys tas emocijas“, – priduria S. Pinaitytė.

Įkvepiantis draminis serialas „Šiukšlyno žmonės“ – tik per „Go3“ televiziją.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų