Havajuose saule besilepinanti Neringa Šiaudikytė – apie įspūdingą gimtadienio dovaną, praėjusius metus ir ateities planus

JAV gyvenimą kurianti dainininkė Neringa Šiaudikytė antradienį švenčia 31-ąjį gimtadienį. Tiesa, šį sakinį moteris užginčytų – šventė tęsiasi jau ne vieną dieną. Portalo tv3.lt kalbinta moteris atskleidė gimtadienio proga gavusi ypatingą dovaną, o bėgant metams tikina pakeitusi požiūrį į gyvenimą. 

17

Su Neringa kalbamės antradienio rytą, tačiau dėl laiko skirtumų jai tai – dar pirmadienio vakaras. Visgi, pokalbio metu moteris jau kupina šventinės nuotaikos – švenčia nuo pat penktadienio. 

Gimtadienį Neringa su mylimuoju mini Havajuose, pasak jos, tai antros pusės dovana jai: „Savo gimtadienį šiemet švenčiu dar nuo penktadienio. Taip gavosi, kad šiemet ta diena – antradienis, tad su antra puse nusprendėme išvykti į kelionę į Havajus ir paminėti. Šiemet mano gimtadienis – tikras maratonas, nes po kelionės dar minėsim jį su visais atskirai. 

Ši kelionė man – siurprizas iš antrosios pusės ir dalis mano gimtadienio dovanos. Aš Havajuose pirmą kartą, o jis – ne. Jis pirmą kartą lankėsi tik toje saloje. 

Man Havajai nepaprastai patiko, tiesiog užbūrė. Čia nepaprastai graži gamta. Taip ir atšventėme, tik dviese, nepaprasto grožio saloje. 

Čia dar yra 11 dienos vakaras, bet rytoj eisime į restoraną švęsti. Šiemet daug švenčių sukrito, rytoj, 13 dieną minėsiu gimtadienį su draugėmis“, – pasakoja N. Šiaudikytė. 

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neringos Šiaudikytės atostogų Havajuose akimirkos

Paklausta, kokie jai buvo praėję metai, moteris atsidūsta – pandemijos sukaustytame pasaulyje ji rado nemažai gražių dalykų. Neringa jau kuris laikas gyvena JAV – čia ji tikisi ir pasilikti: 

„Praėję metai man buvo „įsivažiavimo“ metai – apsipratimo su nauja kultūra, pasikeitimų. Šiandien galiu pasidžiaugti, kad nors šie metai buvo sudėtingi visiems – tiek psichologine, tiek visomis kitomis prasmėmis – kas mokėjo suktis, tam jie buvo net sėkmingi. 

Man jie buvo visokie, bet pabaigoje viso to esu dėkinga už juos, įskaitant ir sunkias minutes ir džiaugsmus“, – svarsto atlikėja.

O ko Neringa Šiaudikytė tikisi iš ateinančių metų? Pasak jos, bėgant laikui, keičiasi ir norai bei prioritetai:

„Aš manau, jog esu jau toje amžiaus kategorijoje, kurioje labiausiai noriu būti sveika, pajėgi, laiminga. Gyvenimo force majeure gali mus labai lengvai išmesti iš pusiausvyros, ypač emocinės. 

Norėtųsi, kad ateinantys metai atneštų stabilumo ne tik man, bet ir visiems, globalia prasme.  Ta nuotaika veikia mus visus, tad labiausiai norisi sau linkėti balanso. 

Tikiuosi sekančiais metais kuo labiau įleisti šaknis Amerikoje – jau esu priėmusi sprendimą, jog noriu čia gyventi. Aišku, pasisekimo verslo srityje, nes idėjų tikrai daug. Turiu minčių ir grožio srityje, ambicijų nepaprastai daug. 

Su metais išmokau nesprausti savęs į tam tikrus rėmus, kurie man keltų stresą. Labai dažnai žmonės užsimoja įgyvendinti kažkokius tikslus ir nusimena, kai nepavyksta jų įvykdyti. 

Aš sau visada sakau, kad svarbiausia keliauti į priekį, kokie tie žingsneliai maži bebūtų. Tie metai prabėga labai greitai ir iš tų mažų žingsnelių susideda dideli žingsniai. Ne viskas gyvenime yra tiktai tikslai, norai ir pinigai“, – filosofine gaida pokalbį užbaigia žinoma moteris.


Rašyti komentarą...
O
O kas Ji tokia
2021-10-12 20:59:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nors paciame rojuje vistiek neidomi
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų