Neringa Šiaudikytė po trejų metų pertraukos grįžta į muziką: verčia naują gyvenimo lapą

Po trejų metų pertraukos atlikėja Neringa Šiaudikytė grįžta su nauju kūriniu. Dainą „Echo“ pristatanti atlikėja sako, verčianti naują gyvenimo lapą.

„Šis kūrinys gimė po mano pirmos viešnagės Los Andžele“, – sako atlikėja pranešime spaudai.

„Tada nenutuokiau, kaip mano ateitis susiklostys ir kad kažkada gyvensiu šiame didžiuliame mieste, kuris turi tikrai daug ką pasiūlyti, bet kartu iš tavęs gali paimti viską, net ir paskutinius lašus belikusių vilčių siekti savo svajonės“ – sako Neringa.

Dainos kūryba užtruko ne vienerius metus, daina buvo tobulinama ir keičiama. Pasak Neringos, tai ilgiausias kada buvęs kūrybinis procesas jai. Nuo pirmų demo versijų atlikėja jautė, kad tai jos stilius, ateities vizija, kaip ji nori skambėti savo klausytojams. 

Neringa sako, kad jos daina apie mūsų vidinius demonus, kurie mus persekioja ir kartais neleidžia būti, ten kur mums reikia. „Echo – tai aidas ir mano vidinis balsas, mano mintys, kurios mane persekioja. Juk mes visi su savimi kalbamės, dažnai gyvename prisiminimais, nuo kurių kartais bėgame arba laikomės įsikabinę“, – sako Neringa. 

Dainoje Neringa bėga nuo visko, ko jai nebereikia ir verčia naują gyvenimo lapą: „Noriu viską pradėti iš naujo: Iš naujo įsimyleti, iš naujo užkariauti pasaulį. Gyvenimas negali būti monotoniškas“, – teigia ji. 

Išgyvenimai, pamokos, nuklydimai reikalingi tam, kad nukristume, įvertintume ir atsitiestume su trenksmu. Taip šiandien ji jaučiasi – tarsi atsitiesusi ir sugrįžusi su trenksmu. Daina ECHO – jūsų dėmesiui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų