Gyva lėlė V. Lukjanova liesumu pašiurpino Lietuvos pramogų pasaulio gražuoles

Koks yra idealiai gražus kūnas? Išvydusios garsiausią pasaulio Barbę Valeriją Lukjanovą, LNK laidos „KK 2 penktadienis“ viešnios Natalija Bunkė, Ingrida Kazlauskaitė, Vaida Grikšaitė ir Oksana Pikul neteko amo.

Vos keturiasdešimt du kilogramus sverianti viešnia iš Ukrainos visoms pasirodė be galo liesa. Tačiau visos, netgi plastikos chirurgas G. Papečkys, gyrė Valerijos išvaizdą.

Diskusija naujų spalvų įgavo, kai 6 metus vien vaisių ir daržovių kokteiliais mintanti Valerija prisipažino, jog tokia mityba – tik tarpinė stotelė. Moteris įsitikinusi, kad žmogus gali būti gyvas ir visiškai be maisto! Kad gali pasikrauti, pasisemti jėgų ir energijos iš saulės, kaip augalas. Išgirdusios tokias kalbas, Lietuvos garsenybės pritilo, o I. Kazlauskaitė rėžė, kad jeigu Valerija iš tiesų savo pavyzdžiu bandys įrodyti šią tiesą, tikrai numirs.

„Nemirsiu, nes tikrai žinau, kad saulės energija daro stebuklus. Juk dėl saulės viskas egzistuoja. Vadinasi, gali egzistuoti ir žmogus“, – savo teoriją aiškino V. Lukjanova.

REKLAMA

Išgirdusi garsiosios Barbės samprotavimus, bene labiausiai pasipiktino N. Bunkė. „Ar įsivaizduojate, kas bus, jei jaunos mergaitės sumanys sekti jūsų pavyzdžiu, jeigu ims badauti?“ – klausė ji Valerijos.

„Tai labai gerai, mergaite, grožis yra siekiamybė. Vidinio pasaulio išraiška“, – nepasidavė viešnia iš Odesos.

Beje, studijoje Barbė pademonstravo savo neeilinį talentą – padainavo naujos eros operą, kurią išdidžiai vadina „new age opera“. „Tai yra ezoterinė, dvasinė muzika, kurią kuriu remdamasi savo dvasine patirtimi“, – „KK2 penktadienyje“ pasakojo Valerija.

Karšta garsenybių diskusija apie tobulas kūno linijas ir specialus eksperimentas, kurio metu laidos vedėjai Tomas ir Žygis matuos merginų talijas jau šį vakarą laidoje „KK 2 penktadienis“ tik per LNK!


Rašyti komentarą...
w
win7
2013-04-05 18:05:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
su galva visai qq
Atsakyti
0

M
MAMA
2013-04-06 15:16:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Maciau ta laida.Veidukas savotiskai grazus,bet kai pamaciau kojytes,keliukai tokie kauleti,man buvo jos gaila.Bet siaip prodiuseriu isdresiruota atsakanciai.Pasisakymas ismoktas,veidas ledinis be emociju.Mamiskai man jos gaila.Tikrai lele,o ne gyvas zmogus
Atsakyti
0

r
renata
2013-04-05 23:17:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu tikra puskvaise
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų