Gražulio Birutei – liūdnos dienos: išliejo skausmą

Seimo nario Petro Gražulio dukrą auginanti Birutė Navickaitė šiuo metu išgyvena skaudžią netektį. Moteris socialiniame tinkle jautriai aprašė tai, kaip dabar jaučiasi.

Ne veltui yra sakoma, kad šuo yra geriausias žmogaus draugas. Būtent keturkojo draugo ir neteko B. Navickaitė.

„Būna, kad nuvysta gėlės, sugenda kompiuteris ar lūžta žaislai. Būna, kad susergam ir pasveikstam, arba ne... Būna lyja lietus, o mes kaip tik be skėčio, kad upės patvinsta ir būna, kad pabėga kaimyno ožka nugriaužti mūsų daržo. Aplink mus labai daug dalykų tiesiog BŪNA, už kuriuos mes pykstame, nors pykti nėra už ką. Ir aš pykstu. Pykstu ant Tavęs, kad neskaitant visų bėdų, dar Tu sugalvojai sirgti. Pykstu, kad laukei Monikutės prilipęs prie pilvo, o ji grįžusi verks neradusi Tavęs.

Pykstu, kad buvai per daug mums geras ir dabar turiu verkti. Nervuoja ašaros, nervuoja pyktis, nervuoji Tu IŠEIDAMAS. Už ką Tu mums buvai toks geras, kad dabar turiu verkti? PERGERAS, PERGRAŽUS, PERNUOŠIRDUS. Pykstu ir nenoriu įvertinti Tavęs pergerai, nes vengiu papildomų ašarų. Išeidamas neuždaryk durų. Aš Tave visada prisiminsiu“, – rašė B. Navickaitė.


Rašyti komentarą...
R
Rūta
2021-09-08 14:18:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
ateina blogi laikai žiniasklaidai...greitu laiku teks rašyti apie kiekvieną vikšrelįį ar vaismusę, žuvusią "garsenybių" kaime ar namuose..tfu
Atsakyti
-29

J
Jula
2021-09-08 14:21:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaje vaje kokia ižimybė kad apie ją straipsnius rašytų. Iki kokio lygio nusirito lietuvos rašeiviai
Atsakyti
-37

o
ona
2021-09-08 14:33:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu bukit protingesni rasinetojai,nebejuokinkit svieto
Atsakyti
-23

SKAITYTI KOMENTARUS (164)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų