„Gossip girl“ žvaigždė prabilo apie sukrečiantį įvykį: nebuvau pasiruošusi to iškęsti

Aktorė Taylor Momsen išgarsėjo paauglių pamiltame seriale „Gossip girl“, tačiau net ir gerbėjai galėjo stebėti, kaip kiekviename sezone keitėsi merginos išvaizda. Vėliau Taylor ne tik tapo neatpažįstama, bet pakeitė ir savo profesiją – atrado save muzikoje.

Prieš kelis metus patyrusi skaudžią netektį, ji taip pat nugrimzdo ir į priklausomybių liūną, apie kurį klabėti ryžosi tik dabar. 

2017-aisiais grupės „The Pretty Reckless“ dainininkė buvo išvykusi į turą kartu su kita grupe „Soundgarden“. Mergina itin susidraugavo su grupės lyderiu Chrisu Cornell, tačiau 2017-aisiais vyras nusižudė.

Taylor atviravo, kad šis išgyvenimas ją stipriai sugniuždė. „Kai atsikėlusi tą rytą sužinojau naujienas, buvau šoke. Nebuvau pasiruošusi to iškęsti“, – sakė ji.

Po to mergina vieną po kito ėmė atšaukti savo pasirodymus, o 2018-aisiais bandė ir vėl atstatyti savo gyvenimą. 

Deja, po kurio laiko ji patyrė dar vieną netektį – artimas draugas bei muzikos prodiuseris Keto Khandwala mirė su motociklu patekęs į autoįvykį. „Kai man skambučiu buvo pranešta, kad jis mirė, tai buvo tarsi žibalas į ugnį. Patekau į piktnaudžiavimo narkotinėmis medžiagomis ir depresijos skylę. Buvau labai pavojingoje erdvėje“, – kalbėjo ji.

Vis dėlto Taylor sugebėjo atsikelti ir iš to. „Reikėjo arba mirti, arba gyventi toliau. Laimei, nusprendžiau judėti toliau, tačiau kurį laiką buvo sunku. Grįžau į muziką, nes tai buvo vienintelis dalykas, kurį mokėjau daryti. Tai – vienintelis dalykas mano gyvenime, kuris visuomet buvo su manimi. Pradėjau klausyti mėgiamų dainų ir pradėjau nuo pradžios“, – atviravo ji.

T. Momsen savo karjerą pradėjo būdama vos 2 metų – tuo metu mergaitė tapo modeliu. Vėliau ji vaidino filme apie Grinčą, o po to tapo neatsiejama serialo „Gossip girl“ dalimi, čia sukūrusi Jenny Humphrey vaidmenį. 

2010 Taylor galiausiai pristatė savo pirmąjį muzikinį albumą. „Visko daug patyriau. Atrodo, kad pragyvenau milijardą gyvenimų. Kartais vis dar jaučiuosi 2 metų, o kartais – tarsi man būtų 107. Priklauso nuo dienos“, – apie savo aktyvų gyvenimą yra kalbėjusi ji.

Tiesa, kitaip nei kitiems, prie greito gyvenimo pripratusiems žmonėms, Taylor karantinas nebuvo bloga patirtis. „Manau, kad gerai su juo susidorojau, nors, žinoma, buvo įvairiausių momentų. Manau, visi kažkada palūžtame – tai ištverti nėra paprasta. Tai buvo tikrai ne kokie metai“, – sakė ji pridėdama, kad kartu tai ir geras periodas visiems žmonėms.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų