Nuo priklausomybių kentusi Lovato atskleidė tiesą: fanai žinojo tik dalį – viskas buvo kur kas blogiau

Dainininkė Demi Lovato visuomet atvirai kalbėjo apie savo problemas, susijusias su priklausomybėmis, o prieš kelis metus ji savo namuose netgi buvo rasta be sąmonės – tai buvo paskutinis taškas, po kurio moteris suprato, kad jai reikia pagalbos.

4

Deja, pasirodo, kad tai buvo ne vienintelės žiaurios sveikatos bėdos, su kuriomis teko susidurti jaunai moteriai.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuo priklausomybių kentusi Lovato atskleidė tiesą: fanai žinojo tik dalį – viskas buvo kur kas blogiau

Po kraupių 2018 metų įvykių, aktorė netrukus buvo išgabenta į ligoninę, vėliau – į reabilitacijos centrą, kuriame praleido net kelis mėnesius ir gyveno tik sveikai, ir, žinoma, blaiviai.

Netrukus pasirodysiančioje dokumentinėje juostoje apie savo gyvenimą „Dancing With The Devil“ atlikėja apie savo patirtį prabils ir plačiau. Pasirodo, kad viskas, ką žinojo internautai, nebuvo taip blogai, kaip tai buvo iš tiesų.

„Per pastaruosius metus labai daug kartų norėjau prabilti apie tai, kas iš tiesų nutiko. Manau, kad aš turėjau daugybę gyvenimų. Žinote, kaip katės. Manau, kad tai – 9-asis mano gyvenimas“, – kalbėjo ji.

Pasirodo, kad paskutinis perdozavimas buvo toks stiprus, kad po to ji patyrė 3 insultus ir širdies smūgį, taip pat buvo pažeistos jos smegenys. „Mano gydytojai sakė, kad man buvo likus 5-10 minučių. Peržengiau tą ribą, kurios dar niekuomet anksčiau nesu peržengusi“, – kalbėjo ji.

„Buvo pažeistos mano smegenys ir aš vis dar jaučiu to efektus“, – sakė ji paaiškindama, kad daugiau nebevairuoja, nes mato be galo prastai.

D. Lovato šiuo metu yra 28 metai, o narkotines medžiagas vartoti ji ėmė nuo 17-os. Dar būdama 18-metė ji gydėsi reabilitacijos klinikoje, kur jai buvo pranešta, kad atlikėja serga bipoliniu sutrikimu.

„Per pastaruosius metus išgirdau daug istorijų apie savo gyvenimą ir tai, kas, žmonės spėjo, man buvo nutikę. Norėjau apie viską kalbėti atvirai ir pasakyti tiesą savo fanams“, – dar pridėjo ji.

Dokumentinė juosta apie D. Lovato pasirodys kovo 23 dieną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų