Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rytoj Lietuvoje įsigalioja karantinas, kuriuo apribojama ir kino teatrų veikla. Naujos kartos televizija „Go3“ tiesia pagalbos ranką lietuviško kino kūrėjams ir tik pora savaičių kino teatruose rodytą romantinę komediją ,,Moterys meluoja geriau. Robertėlis: Antroji banga!" nuo lapkričio 9 d. pateiks savo žiūrovams.

Rytoj Lietuvoje įsigalioja karantinas, kuriuo apribojama ir kino teatrų veikla. Naujos kartos televizija „Go3“ tiesia pagalbos ranką lietuviško kino kūrėjams ir tik pora savaičių kino teatruose rodytą romantinę komediją ,,Moterys meluoja geriau. Robertėlis: Antroji banga!" nuo lapkričio 9 d. pateiks savo žiūrovams.

REKLAMA

Pasak Dariaus Vaitiekūno, Audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacijos AVAKA atstovo, pastebimi vartotojų įpročių pokyčiai ir augantis legalių vaizdo turinio platformų vartotojų augimas keičia ir filmų „gyvenimo trukmę“.

„Pavasarį pasirodžiusi pirmoji viruso banga įrodė, kad lietuviško kino kūrėjai privalo atrasti kelią į legalias turinio platformas. Manau, kad visuomenė jau yra subrendusi – tokioms platformoms bei naujos kartos televizijoms, kaip Go3, kuriose platesnei auditorijai pristatomi naujausi originalūs lietuviški filmai. Jos tampa ir papildomu pajamų šaltiniu kūrėjams, leidžiančiu žiūrovams pristatyti didesnio biudžeto produkciją. Tradiciškai kino filmas turi ganėtinai trumpą gyvenimo ciklą: pristatomas per festivalius, paskui kino teatruose, sėkmės atveju parodomas porą kartų televizijoje ir baigia savo egzistavimą. Go3 ne tik gali pratęsti filmų gyvenimą, bet ir pristatyti lietuvišką produkciją platesnei auditorijai - asmenims gyvenantiems už Lietuvos ribų ar kt.“ – dalinasi įžvalgomis D.Vaitiekūnas.

„Naujos kartos televizija Go3 visada noriai prisideda prie lietuviško kino vystymo. Šįkart tikrai dėjome visas įmanomas pastangas, kad žiūrovai, kurie dar nespėjo filmo ,,Moterys meluoja geriau. Robertėlis: Antroji banga!" pamatyti kino teatre, galėtų juo kaip galima greičiau mėgautis savo namuose su šeima. Šiemet savo žiūrovams pristatėme net kelis jau kultiniais tapusius serialus. Tikrai žadame nė akimirkai nesustoti. Mes ir toliau skirsime bei didinsime investicijas originalaus Go3 turinio kūrybai bei lietuviško kino produkcijos įsigijimui.“ – ryžtingai teigia Žilvaras Zinkevičius, TV3 Grupės Ryšių su visuomene ir komunikacijos vadovas Baltijos šalims.

REKLAMA

,,Kartu su savo žiūrovais gyvename išties įdomiais laikais (juokiasi). Prieš porą savaičių visuose Lietuvos kino teatruose pristatėme ilgai lauktą romantinės komedijos tęsinį ,,Moterys meluoja geriau. Robertėlis: Antroji banga!", kurio siužetas labai artimas ir šių dienų mūsų aktualijoms. Vertindami susiklosčiusią padėtį šalyje bei įsigaliojančius Vyriausybės nutarimus, kartu su ilgalaikiais mūsų partneriais Go3 bei TV3 televizija džiaugiamės galėdami pasiūlyti ką tik didžiosiose kino salėse rodytą filmą, o joms užsidarius „patiekti“ jį tiesiai į žiūrovų namus. Pastaraisiais metais ženkliai pasikeitusi kultūra ir suvokimas apie piratavimo daromą žalą, leido žiūrovams pristatyti daugiau ir kokybiškų filmų, kuriais jie gali mėgautis savo namuose." – atvirauja filmo prodiuseris Povilas Skaisgirys.

REKLAMA
REKLAMA

Trečiojoje romantinės komedijos ,,Moterys meluoja geriau” kino dalyje, žiūrovų laukia:

Robertėliui (akt. Nerijus Gadliauskas) jau tikrai virš keturiasdešimt, jo gyvenimas ir širdis priklauso, jau ne tik mamai, o ir mylimajai, Gretai (akt. Justina Žiogaitė-Butkienė). Po nelaimingų ir visą amžinybę besitęsusių paieškų, galiausiai meilę atradusio Robertėlio, panašu jau niekas nesustabdys! Grįžus į Lietuvą, iš medaus mėnesio mylimieji patenka į neregėto masto nuotykį, sukeltą pasaulyje siaučiančios pandemijos.

Kaip įveiks visus iššūkius mylimiausias Lietuvos „mamyčiukas“, kuriam teks tapti ir tikru vyru, norint išsaugoti pagrobtą mylimąją - tokio košmaro metu? Ar iš tiesų pats svarbiausias dalykas, Gretai, tai jos mylimasis, o gal atsispirti mokyklos laikų simpatijai, Mindaugui (akt. Žilvinas Tratas) visą karantiną nebus taip lengva? Nejaugi jų vestuvės buvo didelė klaida?

Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus rasite naujoje romantinėje komedijoje „Moterys meluoja geriau. Robertėlis: antroji banga“ - jau nuo lapkričio 11 d., tik „Go3” televizijos filmų nuomoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų