REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
GJan (Roko Jansono nuotr.)

Kelias dienas savo gerbėjus socialiniuose tinkluose intrigavusi GJan, pagaliau atskleidžia kortas ir pristato dainą „Balius gyvent“.

4

Kelias dienas savo gerbėjus socialiniuose tinkluose intrigavusi GJan, pagaliau atskleidžia kortas ir pristato dainą „Balius gyvent“.

REKLAMA

Kūrinį lydi originalus vaizdo klipas, kurį išvydus greitai pamiršti tikrai nepavyks. GJan sako, kad jame yra atiduota duoklė ir popkultūrai, ir Sauliui Prūsaičiui, ir garsiam fotografui Danilui Golovkinui bei jo „Addicted to Glamour“ serijai.

Dainininkės nuomone, ši daina ir jos klipas gali būti labai skirtingai interpretuojami.

„Vieniems tai savaime suprantamas linksmas balius, kitiems – absurdas, nesąmonė. Dar kažkam tai stereotipų virtinė... Bet tikrai bus ir tokių, kurie pamatys vidinę dramą, kovą, paleidimą ar susitaikymą. Ir visos šios versijos visiškai teisingos“, – sako GJan.

„Balius gyvent“ vaizdo klipo siužetas gimė organiškai ir intuityviai. GJan pasakojo, kad filmavime tvyrojo smagi atmosfera.

REKLAMA
REKLAMA

Aikštelėje dirbo žmonės, su kuriais dainininkę sieja draugiški santykiai. Laisvė tvyrojusi aplink atsispindi ir klipe.

„Nors tą dieną buvau dideliam strese ir nemiegojau beveik 24 valandas, mintyse man liko patys geriausi atsiminimai iš šio filmavimo. Esu dėkinga komandos nariams, kad visi stipriai stengėsi ir gimė puikūs rezultatai! O filmavimo pabaigoje dainavom linksmas dainas ir ragavom tortą su mano makiažo nuotrupom“, – pasakojo GJan.

REKLAMA

Įsimintiną dainos „Balius gyvent“ vaizdo klipą žiūrėkite čia:

Nedažnai koncertuojanti GJan kovo pabaigoje ir balandžio pradžioje savo gerbėjus rengiasi nudžiuginti akustinių koncertų serija.

Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje ji surengs pasirodymus pavadintus „Miegamasis“.

Akustiniuose koncertuose nuskambės visos jos žinomiausios lietuviškos dainos ir dalis angliškų kūrinių.

Sostinėje „Miegamasis“ jau tapo savotišku fenomenu. Mat paskelbtas jau trečias papildomas koncertas.  

REKLAMA
REKLAMA

Iš viso į „Miegamąjį“ Vilniuje šv. Kotrynos bažnyčioje GJan pakvies keturis kartus: balandžio 1 d. – 17 ir 20 val. (bilietai parduoti), bei balandžio 2 d.  – 17 ir 20 val.

Kovo 23 d. GJan „Miegamasis“ duris atvers Kauno dramos teatre (parduodami paskutiniai bilietai),  balandžio 15 d. – Klaipėdos koncertų salėje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų