Gimtadienį švenčianti Ineta – apie gausesnę šeimą ir vieną Žvagulio raginimą

Pastarosios dienos atlikėjai Inetai Puzaraitei-Žvagulienei – nesibaigiančių gautų dovanų ir gėlių maratonas. Dar vakar buvo švenčiama Moters diena, o šiandien ji mini ypatingą datą – 29-ąjį gimtadienį. Ineta atviravo, kad net nepastebėjo, kaip prabėgo pastarieji metai. Vis dėlto nepaisant to, kad gyvenimo rimtas itin greitas, ji neslėpė vis dažniau susimąstanti ir apie šeimos pagausėjimą.

16

Moteris atviravo, kad šis gimtadienis bus skirtas šeimos susibūrimui, o tai įprasmins ir fotosesijoje.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ineta Puzaraitė-Žvagulienė švenčia gimimo dieną

Dar vakar I. Puzaraitė-Žvagulienė minėjo Moters dieną, o jos proga gavo daugybę sveikinimų. Nors jau nuo vakar jos namai paskendę gėlėse, tačiau ir šiandien laukia ne ką mažiau sveikinimų: „Visada tiek vyras, tiek kiti vyrai mane sveikina ir su Moters diena, ir su gimtadieniu. Dar nebuvo tokios dienos, kad švęsčiau gimimo dieną per kovo 8 d., todėl sveikinimų sulaukiu per abi šventes.“

Paklausta, kaip ketina paminėti gimimo dieną, ji pasakojo, kad viskas jau suplanuota. „Švęsiu su šeima. Kadangi 29-eri nėra joks jubiliejus, todėl sumąsčiau surinkti visą šeimą ir padaryti šventinę fotosesiją. Visada sudėtinga surinki visą šeimą, todėl dabar puiki proga tai padaryti. Nušausiu vienu šūviu du zuikius. Po fotosesijos padarysiu pas save namuose tokį pasisėdėjimą“, – pasakojo atlikėja.

Kalbėdama apie greitai bėgančius metus, ji užsiminė ir apie senatvę, kurios, kaip pati tikina, nebijanti: „Senatvės nebijau. 29-eri manęs negąsdina, kuomet bus 30-imt – pamąstysiu apie bėgančius metus. Dabar per daug nesuku galvos, o kitąmet – jubiliejus.

Šiuo metu, visai nesvarbu, ar 47-eri, ar 35-eri. Kuomet šventėme Irūnos gimimo dieną, kai jai suėjo 30, tai galvojau, kad toks skaičius jau įdomus. Dar atsimenu, kai mamos šventėme 30-metį, o dabar sesers, ir visai netrukus manęs laukia jubiliejus. Pagalvoji, kad tas skaičius labai didelis, bet nelabai ir jaučiasi.

Su kiekvienais metais tik augi – pagalvoji, kad 47 metai yra nemažai, bet pasižiūrėjus į savo mamą suprantu, kad nėra taip baisu. Vaikystėje tokius metus prilygindavau mirčiai, senatvei ir pensijai. Kai buvau vaikas bijojau tokių metų, o dabar – ne.“

REKLAMA

I. Puzaraitei-Žvagulienei dovanos nė kiek nerūpi, jai svarbiausias yra laikas su šeima. Moteris pasakojo, kad šie metai prabėgo taip greitai, kad net nespėjo suprasti, kad ir vėl laukia šventė. „Labai darbingi metai. Taip greitai laikas bėga – atrodė, kad dar vakar švenčiau 28-ąjį gimtadienį, o dabar jau 29-ąjį. Tikiuosi, kad kiti metai bus ramesni, rasiu daugiau laiko sau. Kol kas tam planų nėra, bet gimimo dienos proga sau palinkėčiau daugiau laiko“, – kalbėjo ji.

Gyvendama gimimo dienos nuotaikomis ji pasakojo, kad labiausiai patinka pačiai ką nors dovanoti, o ne gauti: „Man labiau patinka dovanoti kitiems – nemėgstu ir perdėto dėmesio sau, kuomet visi eina ir sveikina. Smagu, kad visi gali suvažiuoti, visi sveiki ir galime drauge pabūti.“

Pokalbio metu atlikėja pasakojo, kad laikas bėga labai greitai, todėl ji vis dažniau pagalvoja ir apie šeimos pagausėjimą. Tiesa, pasirodo, kad tokias mintis skatina ir kiti šeimos nariai.

„Ryte atsikėlusi pagalvoju, kad norėčiau pabusti ir turėti 4 vaikus, bet po sunkios dienos suprantu, kad kol kas užtenka ir 2. Tai čia toks ir planavimas – gal kai gyvenimo ritmas susinormalizuos ir bus galima daugiau laiko skirti sau ir namams, tada bus galima galvoti apie didesnį skaičių vaikų... Mes su vyru neatmetame tokios galimybės, o ir visi aplinkui mus tik įkalbinėja. Spaudimo niekas nedaro, bet replikų susilaukiame. Ypatingai mums apie tai primena Žilvinas Žvagulis. Jis nuolat kartoja: „Aš būčiau tokį namą turėjęs, tai turėčiau krūvą vaikų. Reikia vaikų, reikia. Sąlygos puikios turėti daugiau vaikų“, – pasakojo ji.

Paklausta, ar tokie raginimai per juoko prizmę, Ineta tikino, kad taip nemananti, mat Ž. Žvagulis kalba ganėtinai rimtokai, tačiau pati džiaugėsi, kad visiems anūkų užtenka, ir jai labai smagu, jog jų šeima yra labai didelė.


Rašyti komentarą...
I
Iwva
2020-03-09 20:57:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gražus vaikučiai.
Atsakyti
0

B
Banhuhinas
2020-03-10 13:25:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kam jus idomus gyvenkit savo gyvenima ir nebukit ikyrūs jei norit buti gerbiami
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų