Gerda Žemaitė nuliūdo dėl kritikos bangos kolegei Sandrai: man tikrai pikta

„TV Pagalbos“ laidos anonsas socialiniame tinkle sukėlė neįprastą komentarų audrą. Aštrių komentarų negailintys internautai puolė peikti žurnalistei Sandrai Žutautienei parinktą įvaizdį. Šįkart jai teko žėrinti dizainerio Liutauro Salasevičiaus suknelė, kuri, piktaliežuvių nuomone, moteriai netiko.

22

Vis dėlto anonse taip pat dizainerio suknele pasipuošusi „TV Pagalbos“ narė Gerda Žemaitė pateikė priešingą nuomonę. Ji apipylė komplimentais puikiai atrodžiusią kolegę, o visiems komentavusiems siūlo pasimokyti iš Vakarų.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „TV pagalbą“ drebina pokyčiai: susipažinkite su naujais nariais

„Man Sandra atrodė nuostabiai gražiai, o Liutauro Salasevičiaus darbai yra puikūs. Kai tik sužinojau, kad turėsime galimybę vilkėti jo kurtas sukneles, labai apsidžiaugiau. Man visos atrodėme gražios, o piktaliežuvių visada atsiras. Džordana Butkutė yra puikiai pasakiusi: „Žmogus ne doleris, visiems nepatiks“. Svarbu, kaip pats žmogus jaučiasi, o Sandra jautėsi tikrai patogiai, puikiai, gražiai. Mes visos taip jautėmės“, - savo nuomonę išdėstė moteris.

„TV pagalbos“ narė liūdi, kad Lietuvoje egzistuoja tokia ryški patyčių kultūra, paremta išvaizdos standartais.

„Visi taiko į standartus, ypatingai komentatoriai. Aišku, ne paslaptis, kad piktai rašo tie žmonės, kurie gyvenime neturi tikslų, mėgsta aptarinėti, skaudinti“, - sako Gerda. Jai pikta, kad dažnai vienas kitą purvu drabsto ir garsūs žmonės.

„Man tikrai pikta. Kodėl mes visada taikomės figūros standartus? Gi visame pasaulyje mes toleruojame skirtingas figūras, ir nė vienas vyras nedrįstų pasakyti: „Sulieknėk, nes pažiūrėk, kaip tu čia atrodai“. Kiekvienas žmogus savaip yra gražus, o Sandra yra išvis nuostabus žmogus.

Aš nepažįstu kito žmogaus, kuris būtų toks nuoširdus. Ji tiek padeda kitiems. Niekas nežino, kad ji kaupia labdarą, padeda šeimoms ir aukoja savo laisvą laiką. Niekas tos pusės nemato, nes ji jos neafišuoja“, - draugę giria „TV Pagalbos“ narė.

„Nežinau, kodėl lietuviams taip norisi apsidrabstyti purvais“, - sako Gerda, siūlydama žmonėms daugiau pozityvumo ir palaikymo.


Rašyti komentarą...
A
Alina
2017-08-11 20:32:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Miela Gerda, gerbiu ir Jus ir Jūsų kolegę Sandrą. Ji išties graži,nuoširdi ir miela moteris. Bet pripažnkite, kad suknelė, primenanti blizgančius naktinius marškinius Sandrą pavertė pagranduku. Visai kitaip ji būtų atrodžiusi ilga prabangia suknele. O toks trumpas modelis tinkamas tik labai lieknai merginai. Gaila,kad ir pati Sandra nesijaučia gerai, stengiasi prisidengti kolegomis. Vargu, ar tokia protinga moteris pati savo
noru būtų lindusi į tą šedevrą (kabutėse). Tuo labiau, kad visos kitos merginos išties atrodo puikiai. Puikiai galėjo atrodyti ir Sandra...
Atsakyti
0

L
Laima
2017-08-16 08:13:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Poniai Gerdai reikėjo apsivilkti Sandros suknelę, o jai duoti savo...pati, tai jautėsi puikiai, ko nepasakysi apie Sandrą..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų