S. Žutautienę papuošęs dizaineris: tų lojančių dar niekas neprašė stiliaus patarimų

Jau ne pirmą savaitę TV3 televizijos eteryje sukasi užuominos apie naujojo sezono projektus. Vienas jų – žurnalistų sudėtimi kiek atsinaujinusi „TV Pagalba“. Jau daugelį metų rodoma televizijos laida, o ypač šios laidos veidai, iš karto susilaukė didžiulio susidomėjimo.

22

Aštrių komentarų negailintys internautai puolė peikti reklamos filmavimui žurnalistei Sandrai Žutautienei parinktą įvaizdį. Šįkart jai teko žėrinti dizainerio Liutauro Salasevičiaus suknelė. Lygiai tokią pačią prabangaus „Stiklių“ viešbučio terasoje surengto renginio metu dėvėjo ir modelis Karolina Toleikytė. Tąkart tv3.lt kalbinta mergina pasakojo, kad dizaineris jai aprangą parinko per kelias minutes. O tiksliau – žemę šluojančią suknelę greitai sutrumpino žirklėmis.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „TV pagalbą“ drebina pokyčiai: susipažinkite su naujais nariais

Visgi šis kojas atidengiantis apdaras, anot žinomo komunikacijos specialisto, „TV Pagalbos“ žvaigždei nėra tinkamas. Šis pažėrė kritikos už tai atsakingam stilistui. Šią nuomonę lydėjo ilga diskusija, į kurią įsiliejo ne vienas pramogų pasaulio atstovas.

Vėliau savo poziciją išdėstė ir „TV Pagalbos“ žvaigždė. „Koks skirtumas, kas ką būtų ar nebūtų užsidėjusi. Kartais yra „reikia“. O „reikia“ iš to, kas įmanoma ir biškutį privaloma. Tokia ir istorija. Man ši suknelė labai graži, bet, kad skirta ne man – faktas. Na, bet graži ir tiek“, – situaciją paaiškino S. Žutautienė.

tv3.lt susisiekus su žurnalistei suknelę parinkusiu dizaineriu, šis tikino, kad į šią situaciją dar nespėjo įsigilinti. „Kažką girdėjau. O kas ten negerai? Ką norėjau, tą ir parinkau. Jai patiko. Štai ir viskas. Ar pirmą kartą yra diskutuojama panašia tema? Tai yra mano pasirinkimas – ką norėjau, tą dariau. Kažkodėl tų lojančių dar niekas neprašė stiliaus patarimų. Kai aprengs, galės vertinti. Reiškiasi nėra apie ką ir diskutuoti“, – ramiu tonu diskusiją užbaigė L. Salasevičius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų