Gavęs klausimą apie 2020-uosius, Gian Luca privertė kvatotis: tokios jo reakcijos niekas nesitikėjo

Paskutinę 2020-ųjų dieną TV3 televizija savo žiūrovus pakvietė specialiai „Gero vakaro šou“ laidai, kurios metu buvo pasitikti Naujieji metai. Laidoje netrūko nei humoro, nei įdomių pokalbių, nei įspūdingų pasirodymų.

Vis dėlto kaip visuomet, būtent garsusis virtuvės šefas Gian Luca Demarco iš tiesų privertė visus kvatoti.

Vos tik prisėdęs ant „Gero vakaro šou“ laidos sofos, Gian Luca gavo užduotį. Laidos vedėjas Justinas Jankevičiaus žinomo vyro paprašė įvardinti, kas gero nutiko per 2020-uosius?

Tik išklausęs klausimą, virtuvės šefas ėmė isteriškai kvatoti, taip juoką sukeldamas ir kitiems. „Chebra, aš kietas, bet ne tiek…“ – sakė jis.

Tiesa, vėliau jis prisiminė tikrai kelis ne tokius jau ir prastus įvykius: „Aš dalyvavau „X faktoriuje“. Šitas negeras? Tai tuomet pagaliau į valdžią grįžo moteris, o moteris aš mėgstu“, – su šypsena kalbėjo jis.

Laidos vedėjams paklausus, kas vadovauja jo šeimai, virtuvės Gian Luca iškart prisipažino – tai daro jo žmona.

„O mano mama buvo suktesnė. Ji duodavo savo vyrui pagalvoti, kad jis vadovauja, bet iš tikrųjų, ji darydavo ką nori. Tai – žiauru. Mano tėvas tai pastebėjo mano vestuvių dieną. Jis atėjo, paklausė, kas vadovauja namuose? Pasakiau, žinoma, kad jis. Jis atsakė: „Tu nieko nesupranti, spėk dar kartą! Turi 20 minučių suprasti, kad jinai vadovauja, o tu vaidini, kad to nesupranti“, – savo tėvo žodžius prisiminė jis.

Visą ištrauką iš „Gero vakaro šou“ laidos su Gian Luca pamatysite straipsnio pradžioje.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie savo ir mylimosios Eglės ryšį žinomas šefas yra pasakojęs ir kitoje TV3 laidoje, „Pasaulis pagal moteris“.

Į Lietuvą dabar puikiai pažįstamas TV veidas atvyko ne dėl meilės, o vedamas darbo reikalų, tačiau draugų kompanijoje visai netikėtai pamatė savo būsimą žmoną Eglę. Šefas pasakojo, kad juos ypatingai suartino giminingas humoro jausmas – Gian Luca visuomet sugebėdavo Eglę prajuokinti. „Ji mane tuo ir sužavėjo, kad nuolat šypsojosi“, – sakė jis.

Pasirodo, kad jau nuo pirmųjų dienų su Egel viskas buvo kitaip, nei anksčiau: „Aišku, buvo ir sunkumų, viskas nebuvo lyg medum patepta. Tačiau pirmąkart jaučiausi taip, lyg tai būtų buvusi partnerystė. Ne vien jausmai, bet ir partnerystė. Su ja viskas iki šiol yra lygiai taip pat.“

Kad Eglė taps Gian Lucos žmona, jam buvo aišku iškart: „Aš esu tikintis, pas mane nėra klausimo. Jei nenori susituokti, tada – išsiskirk.“

Pora savo vestuves paminėjo net 2 kartus. „Esu kvailas – vienintelis Lietuvoje vedžiau tą pačią moterį“, – nepraleido progos pašmaikštauti šefas.

REKLAMA

Vienąkart savo šventę jiedu iškėlė Lietuvoje, kur dalyvavo apie 80 svečių, o antrąkart – Italijoje, su 110 svečių. Tiesa, Eglė patikslina, kad tai nebuvo vestuvės, daugiau – paminėjimas, nes ne visi, kuriuos norėjo pakviesti, galėjo atvykti. 

Eglė vėliau pridėjo, kad net ir Italijoje buvo svečių – anot jos, delegacijos – iš Lietuvos. „Ne delegacija, o gelbėjimo tarnyba – Eglė nenorėjo Italijoje būti viena, jai buvo nedrąsu, todėl ji atsivežė chebrą. Juokingiausia buvo tai, kad lietuviai nesugebėjo baigti net starterio – buvo tiek daug maisto, o visi buvo jau laimingi ir pavalgę“ – šypsosi prisiminęs Gian Luca.

Tiesa, nepaisant to, kad Gian Lucą per televiziją galima išvysti dažnai, jo žmonos Eglės čia niekuomet nepamatysime. „Iš tikrųjų, aš nelabai mėgstu filmuotis. Gal kiekvienas jaučiasi skirtingai televizijoje, prie kamerų. Aš tikrai nesijaučiu kaip žuvis vandenyje. Gian Lucos darbas su tuo susijęs, o mano – ne“, – savo sprendimą aiškino ji.

Laidos vedėjos K. Rimienės paklausta, koks yra italų charakteris, Eglė neslėpė, kad atsakyti būtų sunkoka, mat tikrai ne visi italai yra vienodi. „Jei šnekant apie Gian Lucą, karštakošiškumo jam tikrai užtenka, bet jis ir pats neneigia (juokiasi). Bet tai – labai gražūs dalykai. Jis kartais užsižiebia, nes kovoja dėl teisybės. Bet jei jis kažkuriuo momentu supranta, kad suklydo, jis visą laiką atsiprašys. Man tai yra labai žavu. Tokių dalykų galima pasimokyti“, – vardijo ji.

O štai šefas savo mylimajai taip pat negailėjo gražių žodžių: „Eglė – labai graži, bet, aišku, jos tvarkos supratimas yra kitoks, negu mano. Taip pat ji labiau meniška. Šitas klausimas labai sunkus, nes aš galiu rizikuoti miegoti garaže du mėnesius (juokiasi).“

Eglė pridėjo, kad Gian Luca – tikrai dėmesingas vyras ir dažnai ją apipila gėlėmis be priežasties. Tiesa, per Valentino dieną ar Kovo 8-ąją gėles jis dažnai pamiršta.

REKLAMA

Pora teigė, kad rugpjūtis jiems – stebuklingas mėnesis. Rugpjūtį jie susipažino, vėliau – susituokė, pasistatė namus. Rugpjūtį gimusios ir 2 jų dukrytės, o taip pat šį mėnesį jie sužinojo ir tai, kad laukiasi sūnaus.

Vis dėlto nors daugelis pagalvotų, kad tokia gausi šeima yra labai itališka, Eglė neslėpė, kad iš tiesų situacijoje Italijoje keičiasi. Dabar ten net ir vieną vaiką sau leisti gali ne visi.

„Turime per daug vaikų. Jau po 2 mums sakė, kad užtenka. O mes sakėme, kad kiekvienas turėtų žiūrėti savo reikalų. Mes niekada nežinojome, kad turėsi tiek vaikų – tiesiog gyvenome ir tiek,“ – apie patarimus iš italų sakė Gian Luca.

Ir nors poros santykiai atrodo idealūs, jiedu atviri – nebūna namų be dūmų. „Mes ginčijamės – nesakyčiau, kad to nėra. Aišku, nėra jokių daiktų mėtymo. Bet jei yra kokia situacija, mes pasikalbame, padiskutuojame. Man svarbiausia, kad ji būtų laiminga“, – sakė šefas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų