REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
26
Garsūs kauniečiai nepraleido kvapų ir skonių vakarėlio: pasirodė ir Natalija Martinavičienė (nuotr. D. Kairio)

Karštą ketvirtadienio vakarą žinomi kauniečiai nepraleido kvapų ir skonių vakarėlio, skleidusio egzotišką nuotaiką. Pavakaroti Kauno miesto gynybinės sienos prieigose atvyko nekilnojamo turto brokere neseniai tapusi išskirtinių papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė, plaukų stilistas Karolis Murauskas, neretai audinių karaliumi tituluojamas žinomas verslininkas Gintautas Strolys su sutuoktine Ernesta.

26

Karštą ketvirtadienio vakarą žinomi kauniečiai nepraleido kvapų ir skonių vakarėlio, skleidusio egzotišką nuotaiką. Pavakaroti Kauno miesto gynybinės sienos prieigose atvyko nekilnojamo turto brokere neseniai tapusi išskirtinių papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė, plaukų stilistas Karolis Murauskas, neretai audinių karaliumi tituluojamas žinomas verslininkas Gintautas Strolys su sutuoktine Ernesta.

REKLAMA

„Žvakės, namų kvapai, kvepalai, kaljanas... Visa tai – gimininga, kilę iš tolimų egzotiškų kraštų. Apipinta paslaptimi, magija“, – vakaro idėją pristatė verslininkė Nijolė Tamošiūnienė, kokteilių baro „Ji Lounge“, kuriame ir vyko renginys, įkūrėja. Jai kilo sumanymas pasikviesti autentiškų kvapų kūrėją Živilę Bružienę, kuri kviestiniams svečiams surengė aromatų degustaciją. „Mudvi kilusios iš to pačio krašto, Viduklės. Viena kitos veiklą neretai stebėdavome socialiniuose tinkluose, pagirdavome viena kitai. Kažkada kalbantis padarėme išvadą, kad mūsų ne tik artimos sielos, bet ir veiklos panašios: daug kvapų, dūmų, ugnies. Taip ir gimė idėja surengti jungtinį vakarą“, – pasakojo Nijolė Tamošiūnienė, drauge su vyru Pauliumi įkūrusi ne vieną Lietuvos restoraną.

„Tos sienos tikrai daug mačiusios ir patyrusios“, – apie išlikusią Kauno miesto gynybinę sieną, Malūnininko bokštelį, kuriame ir įsikūręs kokteilių bei kaljano baras „Ji lounge“ pasakojo N. Tamošiūnienė. – Kodėl pavadinime yra žodis „ji“? Ji – tarsi bokštelio siela. Visada pasidažiusi ir pasipuošusi laukia svečių. Tai vieta tiems, kurie nori jaukiai praleisti laiką, autentiškoje istorinėje aplinkoje, kurią ji labai myli“.

REKLAMA
REKLAMA

Išskirtinio vakarėlio svečiai mėgavosi ne tik trijų patiekalų vakariene, paruošta modernios virtuvės principais, bet ir leidosi į magišką kvapų kelionę. „Taurusis desertas“, „Ūdo rožė“, „Antikos bibliotekos“... Tai tik keletas intriguojančių žvakių bei namų kvapų pavadinimų iš unikalaus „Žiba collection“ asortimento, su kuriuo ir galėjo susipažinti renginio dalyviai. Kvapų ekspertė Živilė Bružienė pakvietė drauge su ja ir jos kūrybos vaisiais atrasti pilnatvę ir harmoniją. 

REKLAMA

Ž. Bružienė aromaterapija domisi ganėtinai seniai, tad gali drąsiai teigti, jog geba užuosti, atskirti ir derinti įvairių kvapų natas. Kvapų pasaulis jai – tarsi pažinimo ir gyvybės derinys, kuriuo ji trokšta dalintis su kitais. Živilės kiekviena gaminama žvakė – unikali, tarpusavyje derinanti skirtingų kvapų gamas. Anot kūrėjos, žvakė kaip gėlė – kad džiugintų, reikia ją prižiūrėti. Pavyzdžiui, neužpūtinėti žvakės, nes ji labai dūmija, o specialiu įrankių panardinti knatą į ištirpusį vašką ir vėl atitiesinti. Kad neišsisklaidytų aromatas, nedegančią žvakę verta laikyti po stikliniu gaubtu. 

REKLAMA
REKLAMA

„Buvo labai įdomu atsiduoti paslaptingam kvapų pasaulio žaismui”, – po renginio, vykusio „Ji lounge“, sakė Natalija Martinavičienė. Žinomos moters gyvenime visai neseniai įvyko pasikeitimų – ji tapo nekilnojamo turto brokere. Natalija neslėpė, kad visada domėjosi tuo, kaip sukurti namų jaukumą, autentiškumą, tad nauja veikla jai labai įdomi, įvairių patarimų ji negaili ir savo klientams. „Namų kvapas ar žvakė – ideali dovana, einant į įkurtuves. Tokia dovana kuria namų aura, sielą, nuotaiką”, – šypsodamasi sakė N. Martinavičienė. Pašnekovė prisipažino, kad ją gali pavergti rafinuoti kvapai, tačiau jie turi kartu skleisti ir jaukumo aura. Moteriai taip pat patinka vaisiniai kvapai, turintys malonaus saldumo. „Mano namų interjere vyrauja moderni klasika, tai atspindinčius kvapus paprastai ir renkuosi”, – patebėjo žinoma kaunietė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Plaukų meistras Karolis Murausjas juokdamasis sakė, kad jo namai, sodyba ir darbo erdvė tiesiog perkrauta įvairių namų kvapų, žvakių, smilkalų. „Tie visi kvapai man tiesiog būtini dėl estetikos. Jie kuria kažkokią mistinę aurą“, – tiki žinomas stilistas. Vyras renginio metu liko maloniai nustebintas, kuomet sužinojo, jog tokius autentiškus kvapus kuria ne prancūzai, ne italai, o lietuviai. Tiksliau, lietuvė moteris. „Galiu dąsiai pasakyti: pagaliau atradau savo kvapą. Kuo jis dvelkia? Pušimi“, – po „Žiba collection“ kvapų kolekcijos pristatymo teigė Karolis. Stilistas neslėpė, kad įvairiomis progomis, o ypač per gimtadienį, labai dažnai dovanų gaunantis įvairių namų kvapų, žvakių, smilkalų. „Bičiuliai žino šią mano aistrą, užtat ir stengiasi mane pamaloninti, kvapniai nustebinti”, – šypsojosi K. Murauskas.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų