Garsios politikės šeimoje – ypatinga diena: pasidalijo jautria žinute

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė mini ypatingą dieną. Garsios politikės dukrai šiandien sukako 23-eji, ta proga moteris pasidalijo senomis nuotraukomis ir jautria žinute.

20

Kartu su vyru, taip pat politiku Jonu Pinskumi moteris augina du vaikus – Danielą ir Dovydą. Pora ypač saugo privatų šeimos gyvenimą, tačiau kartais socialiniuose tinkluose pasidalija šiltomis šeimos nuotraukomis.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Živilė Pinskuvienė švenčia ypatinga diena: pasidalijo archyviniais kadrais

„Prieš 23 metus balandžio 11-ąją. šis mažas angeliukas pakeitė visą mano gyvenimą. Daniela, Tu – mano džiaugsmas, laimė, pasididžiavimas. Tu – mano širdies draugė! Būk laiminga, mano mergyte! Kad nuotraukoje įamžintas pirmasis mūsų pasivaikščiojimas prie „Širvintos“ kartotųsi visą mūsų gyvenimą. Su gimtadieniu!“ – dukrą sveikino politikė.

Ko gero, sentimentalios nuotaikos užklupta politikė paviešino beveik prieš du dešimtmečius darytas nuotraukas, kuriose ji pozuoja su mylima dukrele Daniela.

Šalia archyvinės fotografijos įkelta ir kita, nauja nuotrauka, kurioje garsi politikė pozuoja su visa šeima.

Moteris yra gan aktyvi socialiniame tinkle „Facebook“, čia, kaip ir visos kitos garsios personos, žinoma politikė dalijasi asmeninėmis akimirkomis, įžvalgomis ir bendrauja su sekėjais.

 


Rašyti komentarą...
E
Ela
2019-04-11 23:33:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai graži šeima,būkite laimingi.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų