• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Adriana Lima sureagavo į neigiamus komentarus apie jos išvaizdą, o kai kurie gerbėjai spėjo, kad jai buvo atliktos kosmetinės procedūros.

9

Adriana Lima sureagavo į neigiamus komentarus apie jos išvaizdą, o kai kurie gerbėjai spėjo, kad jai buvo atliktos kosmetinės procedūros.

REKLAMA

Adriana Lima šokiravo gerbėjus pasirodžiusi „Bado žaidynių“ premjeroje, o kai kurie žmonės teigė, kad jos veidas atrodė patinęs dėl galimai atliktos kosmetinės procedūros.

Antradienio vakarą Los Andžele vykusioje premjeroje 42-ejų metų mergina atrodė žavingai, vilkėdama juodai raudoną mini suknelę ir avėdama aukštakulnius. Tačiau kai kurie žmonės atkreipė dėmesį į jos veidą ir socialiniuose tinkluose spėliojo, kad jai buvo atliktas veido patempimas.

Adriana nutraukė tylą dėl gandų apie plastines operacijas ir atšovė į neigiamus komentarus. Savo „Instagram Stories“ paskyroje „Victoria‘s Secret“ modelis pasidalijo asmenuke ir paaiškino, kad ji atrodo kitaip, nes neseniai susilaukė kūdikio, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

 

„Pavargusios mamos, auginančios vieną paauglę, du ikimokyklinukus, vieną aktyvų berniuką, vaikščioti besimokantį vienerių metų vaiką ir tris šunis, veidas... Ačiū už rūpestį“, – prie nuotraukos parašė ji.

REKLAMA

Po savo komentarų Adriana sulaukė palaikymo, o daugelis rašė, kad ji kalbėjo apie motinos gyvenimo realybę. „Manau, kad ji tikrai drąsi, nes taip nuoširdžiai ir atvirai kalba apie savo nesaugumo jausmą, nes su tuo kovoja daugybė moterų, ypač susilaukusios kūdikio“, – rašė vienas gerbėjas.

 

„Tikra atgaiva matyti, kad dėmesio centre esanti moteris prisipažįsta, jog turi stengtis priimti save ir savo kūną, – rašė kitas gerbėjas. – O jos mintis apie amžių ir tai, kad amžėjant kūnas atrodo kitaip, yra labai teisinga – tai natūrali gyvenimo dalis, kurią išgyvena visi, tačiau daugeliui žmonių vis tiek sunku su tuo susitaikyti. Tikiuosi, kad jos žinutė padės kitoms moterims pasijusti ne tokioms vienišoms kovojant su kūno priėmimu ir meile sau.“

REKLAMA
REKLAMA

„Aš taip pat esu labai patenkinta, kad mano kūnas yra toks, koks jis yra“, – rašė dar viena gerbėja. „Vis dar nuostabi moteris, – komentavo dar vienas. – Tu esi labai graži ir išmintinga motina.“

„Tai pavargusi mama!!!“, – pastebėjo kažkas.

Adriana dalyvavo filmo „Bado žaidynės: Baladė apie giesmininkus ir gyvates“ premjeroje su savo vaikinu Andre Lemmersu ir dukromis Sienna ir Valentina, kurių ji susilaukė su buvusiu vyru Marku Jaric. Su jais buvo ir du Andre vaikai – Miah ir Lupo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Adriana ir Andre 2022 m. rugpjūtį susilaukė pirmojo bendro kūdikio. Modelis sakė, kad ji renkasi priimti savo kūną tokį, koks jis tapo po gimdymo.

„Kiekvieną dieną turiu sau priminti: „Klausyk, priimk tai, kas esi. Priimk savo kūną“. Dabar tai pereinamasis kūnas, nes pagimdžiau kūdikį. Taigi tu ką tik sukūrei naują gyvybę. Tai tokia didelė palaima“, – sakė ji žurnalui „People“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų