Gagos elgesys šokiruoja: viešai bučiavo vedusį vyrą, matant jo žmonai

Dainininkė Lady Gaga pastaruoju metu susilaukia itin daug žiniasklaidos dėmesio, o jo dar pagausėjo tuomet, kai Bradley Cooperis, su kuriuo ji suvaidino jausmingoje juostoje „Taip gimė žvaigždė“ išsiskyrė su savo širdies drauge, manekene Irina Shayk.

4

Daugelis ėmė šventai tikėti, kad būtent dabar Lady Gaga ir B. Cooperis ims susitikinėti, tačiau dainininkė nusprendė padaryti tokioms kalboms galą ir pasielgė taip, kaip niekas nesitikėjo.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gagos elgesys šokiruoja: viešai bučiavo vedusį vyrą, matant jo žmonai

Visai neseniai atlikėja kartu su kitu muzikantu, Brianu Newmanu, koncertavo Las Vegase, o itin įsijautusi Gaga ėmė ir jį pabučiavo. Viskas atrodytų nekalta ir galbūt net kiek žavu, tačiau pasirodo, kad vyras yra vedęs…

Tiesa, per daug didelio skandalo čia įžvelgti nė nepavyktų, mat jiedu yra draugai, o daina buvo būtent apie bučinį.

„Čia nėra ką įžvelgti. Gaga yra artistė, o tai tebuvo žaisminga ir nekalta jos vaidybos dalis. Ji ir Brianas yra puikūs draugai, o jų draugystė trunka jau ne vienerius metus – jie lyg šeima“, – teigė artimas jųdviejų šaltinis.

Tiesa, „Twitter“ socialinio tinklo vartotojai laikėsi kiek kitokios nuomonės.

„Žinau, kad jie amžini draugai, tačiau, dėl Dievo meilės, jis yra vedęs – Gaga turėjo elgtis kitaip“, „Jo žmona buvo renginyje“ – rašė pasipiktinę internautai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai pasirodė ir kitokios kalbos apie asmeninį Lady Gagos gyvenimą.

Vienas šaltinis užsienio žiniasklaidai patvirtino, kad kalbos apie artimą Gagos ir Cooperio ryšį nėra visai neteisingos.

„Bradley su Gaga turi didžiulį ir stiprų ryšį, tačiau kalbėjimas apie jų romantinius santykius būtų priešlaikinis, ypatingai tokiu jausmingu laikotarpiu“, – teigė šaltinis.

Vaizdo įrašą galite pamatyti čia:


Rašyti komentarą...
b
besmegenis
2019-06-26 18:34:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko gailit. Vis čiulpia, o čia pasitaikė vienintelė proga pabučiuot.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų