Prabilo apie Gagos ir Cooperio ryšį: yra kai kas, ko gerbėjai dar nežinojo

Praėjusią savaitę pasaulį sudrebino netikėta žinia – aktorius Bradley Cooperis ir jo mylimoji rusaitė manekenė Irina Shayk nusprendė sukti skirtingais keliais. Ir nors skyrybų iniciatorė buvo Irina, o jų nesutarimai neturi nieko bendro su Bradley ir Lady Gagos pasirodymu filme „Taip gimė žvaigždė“, dauguma gerbėjų yra įsitikinę, kad dabar šios juostos žvaigždės pagaliau taps pora.

6

Užsienio žiniasklaidoje šia tema kasdien pateikiame vis naujesnių ir dar labiau intriguojančių detalių.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja detalės: paviešino, ar dėl Cooperio ir Shayk santykių griūties kalta Gaga

Dar anksčiau buvo teigiama, kad Irina ir Bradley skirtingais keliais pasukti norėjo dar prieš garsųjį „Taip gimė žvaigždė“ filmą, tačiau jiems buvo patarta to nedaryti. Buvo teigiama, kad susidomėjimas jų skyrybomis nurungs juostos sėkmę. Filmui pasibaigus, Irina tikėjosi, kad dabar jos mylimasis skirs jai ir šeimai daugiau dėmesio, vis dėlto jos svajonės neišsipildė.

Būtent dėl šių priežasčių filmas neigiamai paveikė jųdviejų santykius, nes abu buvo pratę prie ramesnio gyvenimo, o štai filmas privertė apie tai pamiršti. Lygiai taip pat nepadėjo ir nuolatinės kalbos apie tai, kad Bradley ir Gagos tarpusavio chemija – nesuvaidinta. Gerbėjai buvo įsitikinę, kad jų jausmai – tikri.

Visai neseniai vienas šaltinis užsieinio žiniasklaidai patvirtino, kad tokios kalbos nėra visiškai neteisingos. „Bradley su Gaga turi didžiulį ir stiprų ryšį, tačiau kalbėjimas apie jų romantinius santykius būtų priešlaikinis, ypatinai tokiu jausmingu laikotarpiu“, – teigia šaltinis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų