15 gyvavimo metų, 5 albumai, svarbiausi Lietuvos muzikos apdovanojimai ir nesuskaičiuojama galybė įvairiausių muzikinių, socialinių bei labdaros projektų. Prie šių mūsų šalies mastu, palyginti, įspūdingų skaičių, „G&G Sindikatas“ nuo šiandien į savo sąskaitą prideda dar vieną dainą, muzikinį vaizdo klipą ir bendradarbiavimą su brangiausiu kada nors Lietuvoje sukurtu filmu pretenduojančia tapti juosta „Tadas Blinda. Pradžia“.

Anot Pusho, daina „Žaibo rykštė“, kuri skambės filmo titruose, gimė tarsi savaime: „Istorija aiški ir konkreti. Apie carinę priespaudą, mūsų žmonių netektis ir skausmus, tuometinę atmosferą ir neteisybę. Kova už laisvę ir tiesą – visa tai atsispindės dainos žodžiuose. Beje, jie aktualūs ir šiandien, nes Tadu Blinda gali vadintis kiekvienas, kovojantis su šiuolaikiniais vėjo malūnais – biurokratija, korupcija, žmonių skurdinimu“.

Daina – apie paprastus žmones

„Mes pirmą kartą gyvenime pasisiūlėme sukurti dainą filmui. Pirma dalis yra Lietuvos istorijos dalis. Antra, irgi tikime, kad bus svarbi. Mums ta istorija svarbi, norėjosi prisiliesti prie to. Tadas Blinda buvo žinomas veikėjas, jo idėjos, laisvojo plėšiko, besirūpinančio paprastais žmonėmis yra artimos mūsų filosofijai, apie paprastus žmones, jų mintis, kuo jie nori tikėti, mums irgi svarbu. Šita daina atliekama šiuolaikiniu stiliumi ir tai rodo, kad visais laikais žmonės buvo tokie patys, skiriasi tik forma. Mes kalbame apie senus laikus, nors iš esmės žmonių santykiai nesiskiria“, - apie dainos filmui „Tadas Blinda. Pradžia“ idėją pasakoja Svaras.

REKLAMA

Naujausios dainos „Žaibo rykštė“ klipe galima pamatyti ne tik kūrinio įrašinėjimo garso studijoje užkulisius, bet ir jau rugsėjo 23 dieną didžiuosiuose ekranuose pasirodysiančio filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ nematytų scenų bei tai, kas juostoje taip ir liks už kadro.


Rašyti komentarą...
T
TAUTIETIS IŠ LIETUVOS
2011-08-03 11:23:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apie kokia BLINDOS FILOSOFIJĄ SAPALIOJA SINDIKATO VYRAI.TEGUL JIE PASKAITO IR PASIDOMI KAS BUVO TAS BLINDA.A T S A K A U ...SENOLIAI,KURIE GYVENO TAME LAIKOTARPYJE PRISIMENA ,KAD BLINDA BUVO BANDITĖLIS PLĖŠĘS IR PONUS IR VARGDIENIUS. TAD
Atsakyti
0

f
fanas
2011-08-03 23:03:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
cool
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų