Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

15 gyvavimo metų, 5 albumai, svarbiausi Lietuvos muzikos apdovanojimai ir nesuskaičiuojama galybė įvairiausių muzikinių, socialinių bei labdaros projektų. Prie šių mūsų šalies mastu, palyginti, įspūdingų skaičių, „G&G Sindikatas“ nuo šiandien į savo sąskaitą prideda dar vieną dainą, muzikinį vaizdo klipą ir bendradarbiavimą su brangiausiu kada nors Lietuvoje sukurtu filmu pretenduojančia tapti juosta „Tadas Blinda. Pradžia“.

REKLAMA

Anot Pusho, daina „Žaibo rykštė“, kuri skambės filmo titruose, gimė tarsi savaime: „Istorija aiški ir konkreti. Apie carinę priespaudą, mūsų žmonių netektis ir skausmus, tuometinę atmosferą ir neteisybę. Kova už laisvę ir tiesą – visa tai atsispindės dainos žodžiuose. Beje, jie aktualūs ir šiandien, nes Tadu Blinda gali vadintis kiekvienas, kovojantis su šiuolaikiniais vėjo malūnais – biurokratija, korupcija, žmonių skurdinimu“.

REKLAMA
REKLAMA

Daina – apie paprastus žmones

„Mes pirmą kartą gyvenime pasisiūlėme sukurti dainą filmui. Pirma dalis yra Lietuvos istorijos dalis. Antra, irgi tikime, kad bus svarbi. Mums ta istorija svarbi, norėjosi prisiliesti prie to. Tadas Blinda buvo žinomas veikėjas, jo idėjos, laisvojo plėšiko, besirūpinančio paprastais žmonėmis yra artimos mūsų filosofijai, apie paprastus žmones, jų mintis, kuo jie nori tikėti, mums irgi svarbu. Šita daina atliekama šiuolaikiniu stiliumi ir tai rodo, kad visais laikais žmonės buvo tokie patys, skiriasi tik forma. Mes kalbame apie senus laikus, nors iš esmės žmonių santykiai nesiskiria“, - apie dainos filmui „Tadas Blinda. Pradžia“ idėją pasakoja Svaras.

Naujausios dainos „Žaibo rykštė“ klipe galima pamatyti ne tik kūrinio įrašinėjimo garso studijoje užkulisius, bet ir jau rugsėjo 23 dieną didžiuosiuose ekranuose pasirodysiančio filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ nematytų scenų bei tai, kas juostoje taip ir liks už kadro.

REKLAMA
REKLAMA

„G&G Sindikatas“: Tado Blindos idėjos artimos mūsų filosofijai

„Žaibo rykštė“ yra pirmasis po net ketverių metų pertraukos pristatomas grupės vaizdo klipas (2007 metais „G&G Sindikatas“ kūrė muzikinį klipą singlui „Tiems, kas rašo“). Beje, kūriniu „Žaibo rykštė“ grupė netrukus žada pasidalinti ir su radijo stotimis. Patys muzikantai teigia, jog kurtų muzikinius klipus kone kiekvienai dainai, tačiau tam trukdo finansiniai dalykai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų