Futbolo donžuanas: atskleisti Ronaldo romanai

Portugalijos futbolo rinktinės ir Turino „Juventus“ klubo žvaigždė 35-erių metų Cristiano Ronaldo po ilgų ieškojimų, panašu, pagaliau rado savo antrąją pusę. Jau ketverius metus jis draugauja su Georgina Rodriguez, kuri 2017 m. pagimdė jų dukrą Alaną Martiną.

11

Anglijos žiniasklaida nusprendė pažvelgti į praeitį ir prisiminė ankstesnius C.Ronaldo viražus už aikštės ribų. Skaičiuojama, kad portugalas draugavo net su 14 merginų, kol surado tą vienintelę G.Rodriguez.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Futbolo donžuanas: atskleisti Ronaldo romanai

Karina Ferro

Ji iki šiol laikoma pirmąja C.Ronaldo mergina, kai šis tapo profesionaliu futbolininku. Jie trumpai draugavo 2002 m.

Jordana Jardel

Pora trumpai draugavo 2003 m. J.Jardel buvo tuomečio portugalo komandos draugo Lisabonos „Sporting“ klube Mario Jardelio sesuo.

Merche Romero

2005-2006 m. laikotarpiu C.Ronaldo susitikinėjo su Portugalijos modeliu ir televizijos laidų vedėja. Per portugalo laikotarpį „Manchester United“ klube M.Romero ilgiausiai išbuvo C.Ronaldo mergina. Pora išsiskyrė tada, kai suprato, kad santykiai per atstumą – ne jiems.

Soraia Chaves

Tai buvo dar vienas trumpalaikis C.Ronaldo romanas 2006 m. S.Chaves yra gerai žinoma aktorė Portugalijoje. 2007 m. ji vaidino pelningiausiame šalies filme „Call Girl“.

Bipasha Basu

2007 m. pasirodė nuotraukos, kuriose C.Ronaldo meiliai bendrauja su Indijos modeliu. Teigiama, kad jie iki šiol palaiko draugiškus santykius.

Gemma Atkinson

2007 m. Mančesteryje C.Ronaldo flirtavo su G.Atkinson, bet jų draugystė truko tik 4 mėnesius. G.Atkinson vėliau sutiko Gorką Marquezą ir neseniai susilaukė dukrelės Mios.

Nereida Gallardo

Prieš persikeldamas į „Real“, C.Ronaldo trumpai šėliojo su Ispanijos modeliu N.Gallardo. Po kelių pasimatymų jie išsiskyrė.

Luana Belletti

2009 m. „Chelsea“ klube žaidęs Juliano Belletti supažindino seserį su C.Ronaldo. Teigiama, kad L.Belletti ir C.Ronaldo santykiai buvo intymūs, bet – trumpalaikiai.

REKLAMA

Paris Hilton

2009 m. C.Ronaldo šėlo Kalifornijos valstijoje (JAV), kur sutiko garsiąją P.Hilton. Jų keliai keletą kartų susikirto naktiniuose klubuose, o trumpus poros santykius nutraukė P.Hilton, pareiškusi, kad C.Ronaldo yra lepūnėlis.

Kim Kardashian

2010 m., dar prieš sutikdama Kanye Westą, K.Kardashian mėgavosi C.Ronaldo draugija. Ji tuomet trims dienoms atvyko į Madridą, kur leido laiką su futbolo žvaigžde, o paparaciai užfiksavo ir jų bučinį. Tiesa, trumpalaikis romanas tuo ir baigėsi.

Irina Šeik

Rusijos modelis draugavo su C.Ronaldo net penkerius metus. Prieš sutinkant G.Rodriguez, tai buvo rimčiausi portugalo santykiai. C.Ronaldo ir I.Šeik susitiko „Armani“ fotosesijos metu 2010 m. ir draugavo iki pat 2015 m. Rusė tuomet krito į Bradley Cooperio glėbį, bet 2019 m. išsiskyrė ir su juo.

Lucia Villalon

Po išsiskyrimo su I.Šeik C.Ronaldo buvo siejamas su L.Villalon. Ispanijos televizijos laidų vedėja su portugalu, teigiama, draugavo trumpą laikotarpį 2015 m. Tiesa, C.Ronaldo šeimos nariai aiškino, kad tai tebuvo žiniasklaidos pramanas ir portugalas su L.Villalon niekada nedraugavo.

Imogen Thomas

Kalbama, kad ji su C.Ronaldo susitiko dar 2006 m., o 2011 m. bandė atgaivinti savo santykius. Visgi, I.Thomas atstovai spaudai šią informaciją neigia ir tikina, kad C.Ronaldo nuolat rašinėjo žinutes merginai, bet ši jį ignoravo.

Desiree Cordero

2016 m. C.Ronaldo ir D.Cordero trumpai siejo romantiški santykiai, tačiau portugalas netrukus juos nutraukė. Šaltinių teigimu, portugalui pasirodė, kad D.Cordero šiais santykiais siekia asmeninės šlovės. Vėliau mergina ėmė susitikinėti su Romos „Lazio“ puolėju Joaquinu Correa, o C.Ronaldo netrukus sutiko G.Rodriguez.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų