Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
14
„Fokus Pokus“ (nuotr. SCANPIX)

Prieš 28 metus pasirodė legendinė Helovyno juosta „Fokus Pokus“, kuri daugeliui įstrigo iki šių dienų. Tiesa, šio filmo gerbėjai netveria džiaugsmu, nes kuriama antroji filmo dalis.

14

Prieš 28 metus pasirodė legendinė Helovyno juosta „Fokus Pokus“, kuri daugeliui įstrigo iki šių dienų. Tiesa, šio filmo gerbėjai netveria džiaugsmu, nes kuriama antroji filmo dalis.

„Disney+“ savo socialiniuose tinkluose praneša, kada pasirodys šio filmo tęsinys.

Antroji dalis turėtų pasirodyti 2022-aisiais su tomis pačiomis aktorėmis: Bette Midler, Kathy Najimy ir Sarah Jessica Parker, kurios čia suvaidino Sandersono seseris.

Įdomu tai, jog instagrame „Disney“ paviešino ir pirmąją filmo „Fokus Pokus“ tęsinio nuotrauką. Joje įamžintos filmo seserys, kurios nė kiek nepasikeitė. Nepaisant to, jog pirmoji filmo dalis buvo išleistas prieš 28 metus, tačiau filmo tęsinio nuotrauka priverčia aiktelėti – jos atrodo lygiai taip pat.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, daugybė „Hocus Pocus“ žvaigždžių dar ir anksčiau yra pripažinusios, kad tai – viena mylimiausių jų juostų, kuriose yra suvaidinusios.

Winifred – Bette Midler

Šiai aktorei dabar yra 75-eri.

Kai 1993-aisiais pasirodė „Fokus Pokus“, Bette jau buvo didelė žvaigždė. Moteris buvo laimėjusi net keletą „Emmy“ apdovanojimų, o su šia savo role tapo tik dar žinomesnė. 

Vėliau Bette suvaidino galybėje Brodvėjaus spektaklių, parašė kelias knygas, o neseniai pasirodė ir „Netflix“ juostoje „The Politician“. 

Bette šiuo metu yra 74 metai.

Sarah – Sarah Jessica Parker, kuriai dabar 56-eri.

 

Kai ėmė vaidinti „Fokus Pokus“, Sarah jau buvo 28 metai. Anksčiau ji taip pat buvo ganėtinai žinoma, vis dėlto jos karjera pakilo į aukštumas tada, kai ji suvaidino legendiniame seriale „Seksas ir miestas“. 

Vėliau ji suvaidio galybėje kitų filmų, tarp kurių – ir 2 „Sekso ir miesto“ dalys.

Aktorė ištekėjo už aktoriaus Matthew Brodericko, su kuriuo susilaukė dviejų vaikų. Šiuo metu visi jie gyvena Niujorke.

REKLAMA
REKLAMA

Mary – Kathy Najimy, kuriai dabar 64-eri.

Kathy vaidino ir po „Fokus Pokus“, net kelis kartus pasirodė Ellen DeGeneres šou, o taip pat suvaidino ir serialiuose. 

Kaip ir Bette, Mary suvaidino daugybėje Brodvėjaus spektaklių, o jos balsas dažnai naudojamas ir animaciniams filmukams įgarsinti. 

Taip pat Kathy dažnai pasisako žmogaus teisių tema.

Tiesa, šiame filme galėjo suvaidinti ir daugiau žinomų aktorių – apie tai kiek anksčiau yra prabilę filmo kūrėjai. 

Filmo prodiuseris Kenny Ortega, duodamas interviu, prasitarė, kad berniuko Maxo vaidmenį sukūręs Omri Katz iš tiesų turėjo būti Leonardo DiCaprio.

„Man sakė, kad į studiją atvyks berniukas, kuris visus sužavės, tačiau mes jo negalėsime turėti. Nesupratau, kodėl su manimi taip žaidžiama... Man atsakė, kad jį privalau pamatyti, nes jis – tikras įkvėpimas. Jis yra pavyzdys, kaip turi atrodyti Maxas. Tada pro mūsų duris įžengė jaunasis Leonardo, kurį iškart pamilau kaip aktorių“, – pasakojo Kenny Ortega.

REKLAMA
REKLAMA

„Jis buvo toks jautrus, bet tuo pačiu ir žaismingas, pasitikintis savimi. Pamenu, tuo metu Leonardo man pasakė, kad jis čia nenori vaidinti, nes svajoja apie kitus du filmus, kuriuose gavo pasiūlymą filmuotis. Gerai, kad buvau įspėtas, kad taip gali nutikti“, – prisiminimais dalijosi prodiuseris.

K. Ortega labai susižavėjo Leonardo asmenybe: „Jis privertė mane padaryti lemtingus sprendimus, atradau naują ūpą ir įkvėpimą. Jaučiausi tarsi pabudęs iš sapno“, – teigė jis.

 

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų