• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Šį penktadienį, liepos 21 dieną, Lietuvos kino teatruose įvyks vieno laukiamiausių bei spalvingiausių šių metų filmų – „Barbė“ – premjera. Ta proga ieškantiems naujienų apie pagrindines juostos žvaigždes Margot Robbie ir Ryaną Goslingą, „Google“ paruošė siurprizą.

REKLAMA
REKLAMA

 

Įvedus Holivudo žvaigždžių pavardes, ekranas netikėta sužybsi rožinėmis žvaigždutėmis. Rožinė spalva yra pagrindinė, kuri matoma filme. Ne veltui pastaruoju metu ši spalva vadinama viena stilingiausių, o puošnūs barbiški drabužiai netikėtai grįžo į madą.

REKLAMA

„Man labai smagu matyti, kaip pasaulį užkariauja ši manija. Ir nebūtina būti vaiku, kad mėgtum tai, kas vyksta. Neabejoju, kad filmas patiks ir vyrams, juk ne vienas augo svajodamas pabūti tokiu nuostabiu, kaip Barbės draugas Kenas. Nežiūrėkime į šį pasaulį per rimtai, tegu ši vasara būna rožinė!” – šypsosi M. Robbie.

Apie tai, jog kartais verta į gyvenimą pažvelgti per rožinius akinius, kalba ir R. Goslingas.

„Barbė“ – nuostabus filmas, nukelsiantis mus į nerealiai spalvingą pasaulį, kuriame visi bent kurį laiką pasijusime ypatingais, tobulais ir be galo gražiais. Kas apie tai nesvajoja? Man labiausiai patinka idėja per iš pirmo vaizdo vaikiškus dalykus pasakoti gyvenimiškas istorijas. Juk filmas skirtas ne mažamečiams, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jis – apie visus mus, tik pateiktas gerokai labiau „pūkuota“ forma“, - sako R. Goslingas.

REKLAMA
REKLAMA

Filmas pasakos apie Barbę (akt. Margot Robbie), kuri gyvena nuostabioje šalyje, kur kiekviena diena yra kaip šventė. Ten visai šalia – jūra, visuomet šviečia saulė, visi šoka, dainuoja ir linksminasi. Barbė turi daugybę draugių: Barbę daktarę, Barbę rašytoją, Barbę teisėją, Barbę žurnalistę, Barbę prezidentę ir dar daugybę kitų, su kuriomis leidžia savo nepriekaištingas, neužmirštamas ir pačias nuostabiausias dienas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Deja, staiga tobulas jos gyvenimas tampa ne toks tobulas ir Barbė panyra į egzistencinę krizę. Ieškodama atsakymų, ji patraukia į Tikrąjį Pasaulį. Prie jos prisiplaka ir ištikimai tarsi šunytis iš paskos sekiojantis Kenas (akt. R. Goslingas). O žmonių pasaulyje Barbės jau laukia tokie išbandymai, kokių nei ji pati, nei jos draugės negalėjo net įsivaizduoti.

REKLAMA

Negana to, kad žmonės atrodo ir elgiasi visiškai ne taip, kaip tobuluose namuose, netrukus Barbė ir Kenas tampa tikrais taikiniais. Juos, suvokęs reputacinę riziką, ima medžioti pats kompanijos „Matel“ prezidentas (aktorius W. Ferrellas). Tačiau nors ir iš pažiūros atrodanti tik graži lelytė, be proto sumani ir stipri Barbė užkurs tikrą vakarėlį kiekvienam pasimaišiusam jos kelyje.

Iki ašarų juokinga ir jaunatviškai jautri komedija „Barbė“ į kino ekranus atkeliauja jau šį penktadienį, liepos 21 dieną.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų