naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

55-ojo gimtadienio proga Filipas Kirkorovas Kremliuje surengė grandiozinį šou. Tačiau neapsiėjo be skandalų – menininkas buvo apkaltintas tikinčiųjų jausmų įžeidimu. Tiesa, dabar menininkas pats prabilo apie šią situaciją.

55-ojo gimtadienio proga Filipas Kirkorovas Kremliuje surengė grandiozinį šou. Tačiau neapsiėjo be skandalų – menininkas buvo apkaltintas tikinčiųjų jausmų įžeidimu. Tiesa, dabar menininkas pats prabilo apie šią situaciją.

REKLAMA

Žmones papiktino jo nederamas elgesys ant scenos, skelbė unian.net.

Ant scenos buvo didelis kryžius, kurio viduje – „nukryžiuota“ moteris. Atlikdamas dainą „Maria Magdalena“, Kirkorovas užlipo ant šios konstrukcijos. Žmones papiktino toks jo elgesys – apkaltino Filipą tikinčiųjų jausmų įžeidimu.

„Baisu... Belieka pradėti šokti ant kaulų. Visiškai apsvaigęs nuo šlovės“, „Tu negali to daryti, tu negali. Tai yra šventvagystė. Kirkorovas gali dėl to karčiai gailėtis“, „Ne laikas švęsti jubiliejų, geriau būtų padėti aukoms Ukrainos kaimuose ir miestuose. Jis nesupranta žmonių skausmo, jis užlipo ant kryžiaus... Ar tai įmanoma?, – piktinosi internautai.

Filipas Kirkorovas, savo jubiliejiniame koncerte sulaukęs neapykantos bangos dėl šokio ant kryžiaus konstrukcijos, atsiprašė publikos. Paaiškinimą jis paskelbė savo „Instagram“ puslapyje. 

REKLAMA

Jis bandė pateisinti savo poelgį motinos atmintimi. 

„Nemaniau, kad ką nors įžeisiu, o juo labiau sąmoningai neplanavau įžeisti kažkieno jausmų savo Marijos Magdalietės numeriu, kuris buvo įtrauktas į mano jubiliejaus programą Kremliaus rūmuose ir Oktiabrskio koncertų salėje.  Retai apie tai kalbu, bet iš pradžių ši daina skirta mano mamai. Diena, kai ji mirė per tragišką nelaimingą atsitikimą, sutampa su mano gimtadieniu. Todėl šią dainą buvo svarbu įtraukti į programą, ji svarbi man ir mano šeimai, tėčiui ir mano vaikams“, – rašė Kirkorovas. 

REKLAMA

Menininkas teigė, kad režisuodamas spektaklį neva nedėjo nei piktų, nei šventvagiškų kėslų, nes pats yra tikintis, o jam „religinės šventovės yra be galo svarbios ir gerbiamos“. 

„Todėl, jei įskaudinau kažkieno jausmus, nuoširdžiai atsiprašau“, – reziumavo Kirkorovas. 

Dieną anksčiau internete pasirodė informacija, kad Generalinei prokuratūrai ir TFR buvo išsiųsti kreipimaisi su raginimais iškelti Kirkorovui baudžiamąją bylą. Vėliau advokatė Elena Ponomareva teigė, kad kelti ieškinį nėra pagrindo.

REKLAMA

Primename, kad F. Kirkorovo elgesys jau anksčiau piktino žmones.

„Remiu savo draugę Oksaną Marčenko. <..> Žmogus. Žmogiškas požiūris. Man tai aukščiausia ir nepajudinama vertybė, kokybė ir reikalavimas. Kankinimai, fizinis ir moralinis pažeminimas yra nepriimtini. Nepriklausomai nuo padėties ar dienos konteksto. Niekas negali būti nuteistas be teisingo teismo sprendimo. Niekas negali būti pažemintas – niekada! Nereikia būti tyrėju, specialistu, kad vien iš nuotraukų suprastum, kas vyksta ir daroma su Viktoru Medvedčiuku – nesutinkančiu politiku, deputatu, turinčiu imunitetą, kurį garantuoja Ukrainos įstatymai“, – instagrame rašė F. Kirkorovas.

REKLAMA
REKLAMA

Netrukus šie žodžiai sukėlė pasipiktinimo bangą. Ukrainos televizijos laidų vedėja Marija Efrosinina nevyniojo žodžių į vatą ir rėžė menininkui. „Tu esi prakeiktas kalakutas. Apie ką tu kalbi? Koks po velnių Viktoras? Ką jie tau padarė, ar ko nors prirūkei?“, – klausė moteris.

Primename, kad Ukrainiečių menininkas Andrejus Danilko sureagavo į tokį Kirkorovo elgesį. Jis pažymėjo, kad Kirkorovas  nuo karo pradžios net nepaskambino.

REKLAMA

 Pasak Danilko, F. Kirkorovas dabar yra sutrikęs, skelbė unian.net.

„Jis pasimetęs. Geriau tegul tyli, negu šneka tokius dalykus kaip Baskovas... Stiprių labai mažai. Žinoma, visi bijo, tai gryna baimė“, – kalbėjo Verka Serduchka.

Jis taip pat pridūrė, kad daugelis Rusijos žvaigždžių tyli apie karą Ukrainoje, nes bijo kirsti kelią Putinui. Anot Danilko, jie jau seniai jaučia didelių pinigų skonį ir nenori jų prarasti.

„Menininkai labai priklausomi nuo koncertų, įmonių renginių. Turiu kažkokią finansinę pagalvę ir galiu atsisveikinti su Rusija, bet jie to negali. Nes gyventi taip, kaip jie yra įpratę, reikia daug pinigų“, – sakė Danilko.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų