Figūrą prižiūrinti Solveiga Mykolaitytė burgerį valgė be sąžinės graužimo

Ketvirtadienio vakarą būrys garsenybių mėgavosi maisto teikiamais malonumais. Neseniai duris atvėrusiame gurmaniškų mėsainių restorane „Drama Burger Smokehouse“ buvo surengta degustacinė vakarienė. Jos metu svečiai ne tik susipažino, bet ir išbandė karščiausias naujienas, kurias galima rasti tik šiame restorane.

42

Vilniuje esančiame restorane kviestiniai svečiai skanavo įvairių rūšių burgerius. Daugiausiai pagyrų ir liaupsių sulaukė čia pat, restorane rūkoma pastrami mėsa. Devynias dienas marinuota, brandinta ir rūkyta jautienos krūtininė nepaliko abejingų. Svečiai taip pat skanavo pagal pastrami tradicijas ruoštos antienos, kuri puikiai derėjo su špinatais, karamelizuotais svogūnais ir naminiu šoninės majonezu.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniečių liaupsinamus „Drama Burger“ mėsainius įvertino ir būrys garsenybių

„Man burgeriai asocijuojasi su Amerika, – tik įžengusi į restoraną tarė modelis Solveiga Mykolaitytė. Itin savo kūno linijas prižiūrinti moteris smaguriauti daug kalorijų turinčių maistu leidžia tik retomis progomis. – Keisčiausią mėsainį savo gyvenime valgiau Niujorke. Meniu prie kiekvieno mėsainio rašė, kiek yra kalorijų. Mano išsirinktame buvo 2500... Pamenu, kad jame buvo kiaušinis, steikas, kumpis, keletas rūšių sūrio. Net nepamenu, iš kelių aukštų jis susidėjo. Nesugebėjau įveikti tokio dydžio mėsainio, tokios porcijos ne man. Džiaugiuosi, kad šį vakarą mėsainis buvo draugiškas modelio figūrai ir galėjau jį valgyti be sąžinės graužimo“, – juokėsi modelis.

Vakaro nepraleido ir fotografas Gediminas Žilinskas su drauge Deimante Kazėnaite. Žinoma vizažistė pasakojo, jog namie mėsainių niekuomet negamina. „Tai toks patiekalas, kurį gerai gali padaryti tik profesionalai. Todėl su savo draugu mieliau einame į miestą pavalgyti. Kam vargti namuose, kai restorane patiekalu tikrai nenusivilsi“, – pasakoja D. Kazėnaitė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų