Evgenya pasitraukė iš „Eurovizijos“ pusfinalio: aiškėja naujos detalės

Sekmadienį vakare paaiškėjo, kad viena iš šių metų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankų dalyvių favoričių, atlikėja Evgenya Redko, traukiasi – dainininkė nusprendė pusfinalyje nebedalyvauti.

17

Tokį jos apsisprendimą paskatino sveikatos bėdos.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Evgenya pasitraukė iš „Eurovizijos“ pusfinalio: aiškėja naujos detalės

Pasirodo, kad atlikėja kenčia nuo stiprių nugaros skausmų – turi išvaržą. Dėl šios priežasties jos daug pagyrų sulaukusios dainos antrajame pusfinalyje nebeišgirsime. 

Vietoje 9 atlikėjų čia pasirodys tik 8. Šeštadienį paaiškės, kurie 4 iš jų pasirodys didžiajame „Eurovizijos“ finale vasario 15 dieną.

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su ilgamečiu Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovu Audriumi Giržadu, kuris situaciją sutiko pakomentuoti plačiau. 

Pasirodo, kad apie tai, jog Evgenya gali pasitraukti, buvo žinoma jau praėjusią savaitę, tačiau galutinis atlikėjos sprendimas buvo priimtas tik savaitgalį. 

Kad taip gali nutikti, turėjome žinių jau praėjusią savaitę, o galutinai tai sužinojome savaitgalį. 

Paklausus, ar dėl to, kad Evgenya pasitraukė, į pusfinalį nebus grąžintas joks kitas atlikėjas, A. Giržadas atsakė neigiamai: „Pretendentų yra pakankamai. Tuo labiau, žmogui reikėtų pasiruošti per vieną dieną, nes rytoj jau filmavimas. Žmogus būtų įmestas į nepatogią situaciją – būtų nelygios jėgos.“

Tiesa, panašių situacijų, kai atlikėjai nusprendžia nebetęsti „Eurovizijoje“ savo kovos, yra pasitaikę ir anksčiau. Vien jau praėjusiais metais tai įvyko net 2 kartus.

„Paskutinės situacijos buvo tokios, kai atlikėjai tiesiog pasakė, kad nebedalyvaus. Jiems buvo skirta bauda. Taip buvo su Sasha Song ir Monika Marija. Jos vadyba tąkart nusprendė atsiimti vieną dainą iš atrankos – jie taip pat susimokėjo baudą“, – pasakojo Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas.

Vis dėlto kitaip, nei pastariesiems atlikėjams, E. Redko baudos mokėti neteks – jos nebedalyvavimo priežastis buvo svari. „Jos vadybą pateikė visas reikiamas medicinines pažymas, reikalingus dokumentus“, – sakė A. Giržadas.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad baudas anais metais mokėjo tiek Sasha Song, tiek ir Monika Marija.

Į vieną iš atrankų Sasha Song paprasčiausiai neatvyko. „Išties gaila, tačiau turėjau pasitraukti dėl ne nuo manęs priklausančių priežasčių – sutartu laiku iš prodiuserio negavau tinkamos aranžuotės, ji nebuvo atlikta iki galo. Be to, muziką gavau tik su balsu, o pagal „Eurovizijos“ taisykles dainuoti su įrašytu balsu negalima. Tokiame svarbiame renginyje, kaip „Eurovizija“, troškau dalyvauti ne tik sukurdamas šou, kuriam stipriai ruošiausi, bet taip pat galėdamas pateikti klausytojui aukščiausios kokybės muziką. Dalyvauti pateikiant tik vidutinį rezultatą, deja, nenoriu. Todėl teko pasitraukti“, – tąkart rašė dainininkas.

Tiesa,  atlikėjui teko pakratyti kišenes, mat 2019 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinės atrankos taisyklėse buvo rašoma: „Jeigu atlikėjas nurodytu laiku neatvyksta į konkurso atrankinių turų ir finalo koncertų repeticijas, įrašus ar transliaciją ir nepateikia svarbią priežastį (liga, artimojo netektis ar pan.) įrodančių dokumentų, LRT turi teisę pašalinti Atlikėją iš Konkurso ir skirti 2000 eurų baudą“.

Panaši situacija nutiko ir Monikai Marijai – praėjusiais metais dainininkė dalyvavo su dviem dainomis, tačiau galiausiai nusprendė, kad reikėtų pasirinkti vieną – dėl to jos komandai taip pat teko mokėti baudą.


Rašyti komentarą...
O
Ot
2020-02-03 11:26:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasitraukė ir kvit .Čia ne menas, o piniginiai reikalai...
Atsakyti
0

T
To RIMA BAR
2020-02-04 13:52:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jurijaus fanu armija? Cia kiek? Tu ir kaimyne?
Atsakyti
0

Z
Ziurovas
2020-02-08 21:27:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet kas ten ikiso Zasimauskaite kniaukti kates balseliu.Zodzio zmoniskai nepasako.Nejaugi pas.mus nera geru vedanciuju?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų