Eurovizinis antausis Rusijai: pastarieji žada visišką boikotą

Rusija, tikriausiai, nedalyvaus šių metų „Eurovizijos“ konkurse, į kurį deleguotai Julijai Samoilovai šiandien buvo uždrausta atvykti į šalį. Kremlius pareiškė, kad nesvarsto atsarginių variantų, o Dūmos atstovas tikino, kad sulaukus draudimo atvykti į konkursą, Rusija apskritai atsisakytų nuo tolimesnio pretendavimo dalyvauti „Eurovizijoje“.

10

„Jeigu „Eurovizijos“ konkurso rengėjai neužstos Rusijos atstovės Julijos Samoilovos dėl šios dalyvavimo konkurse, Rusija boikotuos ne tik 2017-ųjų konkursą Kijeve, tačiau apskritai atsisakys juose dalyvauti,“ – pareiškė Rusijos Dūmos parlamentaras Francas Klincevičius.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rusijos atstovė „Eurovizijoje“ toliau kursto aistras: įsikišo net Robbie Williamsas

„Eurovizija“ gerbs Ukrainos sprendimą

„Eurovizijos“ vykdomasis direktorius Jonas Ola Sandas teigė, kad sprendimas dėl Rusijos pilietės dalyvavimo konkurse visiškai priklauso nuo Kijevo. Jo teigimu, organizatoriai „visiškai gerbia ir priima“ Ukrainos įstatymus.

„Iš Europos transliuotojų sąjungos pusės mes jokių prieštaravimų Rusijos delegacijai neturime, ir nematome nusižengimų iš jų pusės. Mes norėtume, kad visos šalys dalyvautų (konkurse), tačiau tai yra Ukrainos valdžios sprendimas, ir mes jį gerbsime,“ – anksčiau yra minėjęs Jonas Ola Sandas.

Rusija atsarginio varianto kol kas neturi

Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas anksčiu yra teigęs, kad „Julijos Samoilovos pakeitimo į kitą atlikėją galimybė nėra svarstoma“. „Man nėra žinomi mūsų organizatorių sprendimai, tačiau, kiek aš suprantu, toks variantas, kaip pakeitimas, neegzistuoja,“ – teigė jis.

„Kol kas komentarų šia tema nebus,“ – leidiniui RBK pasakojo „Pervyj kanal“ atstovė spaudai Larisa Krymova, paprašyta pakomentuoti Ukrainos sprendimą neįsileisti į šalį Rusijos atstovės „Eurovizijoje“.

Rusijos URM: tai ciniška

Rusija trečiadienį pasipiktino Ukrainos sprendimu uždrausti lankytis šalyje Rusijos į Eurovizijos dainų konkursą siunčiamai dainininkei Julijai Samoilovai, kuri yra koncertavusi Rusijos aneksuotame Kryme.

„Tai dar vienas piktinantis, ciniškas ir nežmoniškas Kijevo valdžios aktas“, – sakė naujienų agentūrai „Interfax“ Rusijos užsienio reikalų viceministras Grigorijus Karasinas.

Anksčiau buvo pranešta, kad Ukrainos saugumo tarnybos atstovė Olena Hitlianska pranešė, kad „Julijai Samoilovai trejus metus uždrausta lankytis“ Ukrainoje.

 


Rašyti komentarą...
a
2017-03-22 17:37:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rusija puikiai žinojo apie Ukrainos įstatymus. Bolševikai negali be provokacijų. tai jau nuo 1917-ųjų.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų