„Eurovizininkė“ Ieva Zasimauskaitė į sceną lipo sirgdama: tai pastebėjo ir komisija

Šiandien skamba jau septintoji nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laida. Šiandien scenoje kaunasi aštuoni stiprūs dalyviai. Šeštadienį paaiškės, kurie keturi atlikėjai iš jų triumfuos, o kurie, deja, turės palikti konkursą.

121

Komisijoje šiandien sėdi kaip visuomet kompetetingi profesionalai: „Eurovizijos“ komentatorius Darius Užkuraitis, muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys, operos solistė Nomeda Kazlaus ir muzikos pasaulio atstovas Gediminas Zujus.

(121 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Septintoji „Eurovizijos“ atrankos transliacija

Didysis „Eurovizijos“ atrankos finalas įvyks Klaipėdoje jau kovo 11-ąją. Būtent tą lemtingą dieną paaiškės, kuris atlikėjas keliaus į Kijevą, Ukrainą.

Pirmoji į atrankos sceną šįvakar lipo Ieva Zasimauskaitė. Atlikėja komisijai ir žiūrovams pristatė jau ne kartą girdėtą lyrišką dainą „You saved me“. Tiesa, merginos balsą paveikė nedraugiški lietuviški žiemos orai.

„Tikrai vertinu Ievą, vis tik manyčiau, kad liga girdisi. Yra intonacijų problemų, nėra įtaigos, bet tai žmogiška. Tai įrodymas, kad balsas – gyvas instrumentas. Tikiuosi, kad kitą kartą orai jums nepakenks. Linkiu, kad būtumėte sveika“, - komentavo N. Kazlaus.

„Gaila, kad Ievos balsas šiandien ne toks sveikas, koks galėtų būti. Nors žmogaus vidus jaučiasi ne tik balse. Šita daina man paliko įspūdį, ji kitokia. Kai Ieva pasveiks, tikiu, kad yra didelė tikimybė, kad ji padarys kontrastišką kulminaciją, kas kūrinį padarytų „euroviziniu“, - teigė G. Zujus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų