„Eurovizijos“ senbuvė Aistė Pilvelytė nutraukė savo pasirodymą: negaliu susikaupti, atsiprašau

Antradienio vakarą suskambo jau ketvirtoji nacionalinė „Eurovizijos“ atranka, kurioje pasirodė ne tik scenos naujokai, bet ir vilkai. O tarp jų – ir „vilkė“ Aistė Pilvelytė, kuri žiūrovams ir komisijai pristatė kūrinį „I‘m like wolf“ (liet. Esu lyg vilkė).

10

Tiesa, net ir scenos grandams scenos jaudulys – ne svetimybė. Latvių atlikėjos Aminatos kurta daina žiuri norėjusi pakerėti A. Pilvelytė savo pasirodymą turėjo pradėti iš naujo.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Eurovizijoje“ Aistė Pilvelytė padainavo tik iš antro karto

Vos suskambus pirmiesiems dainos akordams, Aistė puolė mojuoti rankomis, rodydama, kad nori pradėti iš naujo.

„Niekaip negaliu susikaupti, atleiskite“, - teisinosi ji.

Nutilus muzikai užkulisiuose buvo svarstoma, ar teisinga leisti dalyvei dainuoti antrąjį kartą, mat kitiems dainininkams tokios išlygos nebuvo taikomos.

Antrasis kartas A. Pilvelytei buvo sėkmingas, žinoma atlikėja užtikrintai pristatė ugningą ir šiuolaikišką kūrinį.

(47 nuotr.)
FOTOGALERIJA. "Eurovizijos" atrankos filmavimas

„Laužome visas taisykles, leidome tau pradėti kūrinį iš naujo“, - paminėti nesėkmingo bandymo nepraleido laidos vedėja Gabrielė Martirosianaitė.

„Negalima to sakyti į eterį žiūrovams... Eiti į sceną, neturint balso, sunku. Aš apsirgau ir neturiu balso. Eiti į sceną tokioje situacijoje labai sunku. Balsas – pats svarbiausias ginklas“, - aiškino A. Pilvelytė.

Išskirtinai vyriška komisija Aistę vertino dvejopai: „Niekas „Eurovizijoje“ neduos jums antro šanso. Jeigu nebūtumėte pasakiusi, kad kažkas blogai su jūsų balsu, niekas nebūtų supratęs. Kūrinys mane suintrigavo, Aistė – atkakliausia atrankų dalyvė. Man būtų gaila, jei jos nebus kitame etape“, - dėstė R. Zilnys.

„Ji šiandien dainuoja sirgdama, bet viskas buvo gerai. Tikėjausi, kad tai bus dramatinė baladė, bet nustebau, kad tai Aminatos kūrinys. Tiesa, norėčiau daugiau Aistės, nei jos. Kad segate visiškai nesijaučia“, – mąstė D. Užkuraitis.

„Būkime tikrais lietuviais, nematykime Aminatos, matykime Aistę Pilvelytę. Kodėl gi ne? Įdomi daina, man galas patiko, viską sudėliojo į savo vietas. Ir tikrai visus agituoju – balsuokite už Aistę, ją reikia nuvežti prie scenos į Kijevą. Štai, mes turime puikų pavyzdį, kuri eina ir daro“, - pagyrų negailėjo Povilas Meškėla.

Pasak vedėjų, šis A. Pilvelytės pasirodymas atrankose paskutinis.


Rašyti komentarą...
P
Pz
2017-01-25 09:56:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neatsimenu nei vienos atrankos kur ji nesirgtu..dramos karaliene
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų