„Eurovizijos“ atrankų vedėjos nustebino įvaizdžiu: griežtas moteriškumas

Nuo sausio 7 dienos televizijos eteryje startuos nacionalinė „Eurovizijos“ atranka. Žiūrovai išvys ne tik visą būrį pasiruošusiųjų užkariauti populiariausio tarptautinio konkurso sceną, bet ir naują konkurso vedėjų duetą.

83

Šiemet nacionalinės „Eurovizijos“ atranką kuruoti patikėta dviems žinomoms moterims – Ievai Stasiulevičiūtei ir Gabrielei Martirosianaitei. Pernai vedėjų pozicijas užėmė Andrius Rožickas ir Gerūta Griniūtė.

(83 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nacionalinė "Eurovizijos 2017" atranka. Pirmasis filmavimas

Pirmosios „Eurovizijos“ atrankos metu laidos vedėjos nustebino griežtu, tačiau moterišku ir tarpusavyje derančiu įvaizdžiu. Abi moterys vilkėjo baltos spalvos drabužius, sukurtus iš tos pačios medžiagos.

Trumpų plaukų įvaizdį pamėgusiai Ievai buvo parinkta trumpa suknelė, o ilgus plaukus turinčiai Gabrielei atiteko kiek griežtesnis kostiumėlis su kelnėmis.

Vedėjų duetas tarpusavyje derėjo ne tik drabužių stiliumi, bet ir kone identišku makiažu bei šukuosenomis.

Plačiau apie „Eurovizijos“ atrankas

Konkurso rengėjai praneša, kad atrankoje jėgas išbandys būrys garsių ir dar nežinomų atlikėjų. Tarp jų – Ugnė Kudlaitė, Paula Valentaitė, Elvina Milkauskaitė, Benas Malakauskas, Vidas Bareikis, Milda Martinkėnaitė, Rasa Vaštakaitė, Audrius Petrauskas, Julija Jegorova, Tadas Rimgaila, Laura Steponavičienė, Rūta Andruškevičiūtė, Dagna Kondratavičiūtė, Rasa Kaušiūtė, Ieva Zasimauskaitė , Gabrielius Vagelis, Kotryna Juodzevičiūtė, Giedrė Girnytė, Augustė Vedrickaitė, grupės „Ego“ nariai: Mažvydas Raudonis, Karolis Šliažas, Mantas Sakalauskas ir kiti.

REKLAMA

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Eurovizijos“ atrankos vedėjus keičia dvi garsios merginos

Pirmajame atrankos etape dalyviai pateiks net 51 dainą.

Nacionalinės atrankos finale kovo 11 dieną susirungs ne mažiau nei šeši atlikėjai. Iš viso televizijos galės stebėti 10 laidų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų