Elonas Muskas suka skirtingais keliais su Grimes: pora kartu augina sūnų

Visai neseniai pramogų pasaulį pasiekė netikėta žinia – išsiskyrė Elonas Muskas ir Grimes. Šią žinią praešė pagesix.com

„Mes esame pusiau išsiskyrę, bet vis tiek mylime vienas kitą, dažnai matomės ir puikiai sutariame“, – pasakojo Muskas.

Primename, kad pora augina ir bendrą atžalą, kurios susilaukė praėjusių metų gegužę.

Nors E.Muskas savo asmeninį gyvenimą visuomet slėpė po 9 užraktais, tačiau šį kartą jis gerbėjus palepino šeimos kadru, kuriame pozuoja ūgtelėjęs sūnus ir įvaizdį pakeitusi Grimes.

Tiesa, poros pirmagimio vardas sulaukė daugybės nuomonių. Iš pradžių tėvai ketino pavadinti savo sūnų X Æ A-12, tačiau dėl šio vardo pora turėjo sunkumų, todėl teko pakoreguoti vardą į X Æ A-Xii. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje E. Muskas paaiškino vardo reikšmę.

X simbolizuoja nežinomąjį kintamąjį, Æ – tariama kaip Ai, reiškia dirbtinį intelektą bei meilę. A-12 yra pagerbimas orlaiviui, kuris sukurtas JAV centrinei žvalgybos agentūrai. 

Primename, kad 48 metų E. Muskas su 32 metų muzikante Claire Boucher, muzikos pasaulyje geriau žinoma Grimes pseudonimu, susitikinėja nuo 2018-ųjų.  

Kai gerbėjai JAV kosminių technologijų bendrovės „SpaceX“ vadovo socialiniame tinkle „Twitter“ paklausė apie kūdikį, E. Muskas atsakė, kad jis turėtų gimti „po kelių valandų“. 

Po keturių valandų E. Muskas tviteryje paskelbė: „Mamytei ir kūdikiui viskas gerai.“  

Jis nepateikė daugiau jokių detalių apie kūdikį.  

Tai yra pirmasis Grimes vaikas. E. Muskas jau turi penkis sūnus. Ekscentriškas verslo magnatas yra triskart išsiskyręs, du kartus – su ta pačia moterimi.  

Grime apie nėštumą paskelbė sausį socialiniame tinkle „Instagram“. Ji pasidalijo nuotrauka, kurioje matoma apsinuoginusi, su pastebimai suapvalėjusiu pilvuku. Prie nuotraukos muzikantė parašė: „Nėštumas yra labai laukinė ir karinga būsena.“    

Pirmasis poros pasirodymas drauge Kostiumo instituto pokylyje „Met Gala“ 2018 metais sukėlė šurmulį tiek muzikos, tiek verslo pasauliuose. Grimes tame renginyje pasirodė su kaklo papuošalu, primenančiu „Tesla“ logotipą.   

Didžiulėmis ambicijomis ir ekscentrišku būdu garsėjantis E. Muskas praėjusią savaitę vėl buvo atsidūręs žiniasklaidos dėmesio centre dėl savo tirados tviteryje, įskaitant pareiškimą, kad „Tesla“ akcijų kaina yra „per aukšta“.   


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų