Elgesys cirke šokiravo Donatą Montvydą: „Pats susisieksiu su cirko direktoriumi“

Dainininką Donatą Montvydą kaip ir daugelį Lietuvos žmonių sukrėtė penktadienį paviešintas vaizdo įrašas, kuriame žiauriai elgiamasi su meška cirke. Garsus atlikėjas ne tik negaili griežtos kritikos cirko direktoriui, bet ir kviečia pažvelgti į pasaulyje egzistuojančius cirkus, kuriuose kokybiški pasirodymai kuriami be gyvūnų. Galiausiai dainininkas siūlo atvykti į savo šou bei pasisemti idėjų cirko pasirodymams.

13

„Tiesą sakant tai, ką šį rytą išvydau Facebooke mane labai šokiravo. Ta meška...Ji atrodo pervargusi, sulysusi ir neatrodanti taip, kaip turėtų atrodyti meška. Siaubas. Nejauku stebėti vaizdo įrašą, tai ką kalbėti apie buvimą tokiame cirke. Manau, kad yra maža jog žmonės nustotų vaikščioti į tokį cirką. Tą mešką reikia atimti iš to žmogaus nieko nelaukiant“, - pykčio neslepia Donatas.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Plinta šokiruojantis video: cirko pasirodymas su nualinta meška

Sparčiai socialiniuose tinkluose plintantis vaizdo įrašas peržiūrėtas jau daugiau nei 380 tūkstančių kartų, komentaruose gausybė kritikos cirko direktoriui bei įstatymams, leidžiantiems naudoti gyvūnus cirko pasirodymuose.

„Nejaugi tam cirkui taip trūksta išmonės jog negalima apsieiti ir be gyvūnų, kad galima žiūrovų dėmesį prikaustyti ir žmonių triukais. Esu matęs ne vieną pasaulinį cirką ir ten žmonėms netrūksta idėjų paruošti kokybišką šou be gyvūnų. Labai linkiu tam direktoriui ne tik perduoti mešką į atsakingas rankas, bet ir pamatyti pasaulinio lygio cirką“, - teigia dainininkas.

„Esu kategoriškai prieš gyvūnų kankinimą. Kiekviena gyvybė turi būti saugoma ir su ja atitinkamai elgiamasi. Jeigu nebus imtasi kokių nors priemonių dėl elgesio su šia meška – pats susisieksiu su to cirko direktoriumi“, - atvirauja D. Montvydas.

Socialiniuose tinkluose paviešintas vaizdo įrašas sulaukė ne vieno šalyje žinomo žmogaus kritikos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų