Egidijus Dragūnas prašo fanų dėmesio: turi svarbių naujienų

Jau rytoj, liepos 8-ąją, Klaipėda skambės nuo kokybiškos muzikos garsų. Čia savo grandiozinį šou rengia populiariausia Lietuvos grupė SEL. Po pertraukos pasirodysiantis kolektyvo įkūrėjas ir siela Egidijus Dragūnas informavo gerbėjus, kaip šie turi elgtis, jei nori komforto koncerto metu.

25

„Durys į šį šou bus atidaromos šeštadienį, nuo 19 valandos. Labai prašau į koncertą atvykti ne savo automobiliais – taip bus lengviau visiems vakaro svečiams“, - gerbėjus informuoja E.Dragūnas.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naują meilę radęs E. Dragūnas nebesislapsto: viešai rodo jausmus

SEL lyderis taip pat atskleidė tikslų laiką, kada jis su muzikantų grupe lips ant scenos. 22:20 – tada scenoje planuoja pasirodyti vakaro kaltininkai. Šis laikas parinktas neatsitiktinai. Būtent tada pradės temti ir bus geriausiai įgyvendintas visas sceninis SEL koncerto sprendimas.

Klaipėdos vasaros estradoje likus kelioms dienoms iki grupės koncerto ėmė dygti scena-robotas. Tai unikalus sceninis sprendimas, kokio neturėjo ne tik Lietuvos, bet ir pasaulinės žvaigždės. Šiais metais Egidijus pradžiugins ne tik gerbėjų ausis, bet ir akis.

Šią savaitę E.Dragūnas inormavo, kad šių metų šou, kurie bus parodyti rytoj Klaipėdoje ir rugsėjo 2-ąją Vilniaus Kalnų parke, jis organizavo ne vieną mėnesį. Prie SEL koncerto organizavimo dirbo 100 žmonių komanda.

„Labai visų laukiu ir garantuoju, kad turėsite nepamirštamą vakarą“, - savo 19 tūkstančių gerbėjų, atvyksiančių į šou Klaipėdoje, armijai koncerto išvakarėse sakė Egidijus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų