E. Anusauskaitei repetuoti padeda iš mirties nagų ištraukta mišrūnė

Ar Evelinos Anusauskaitės šuo Juma galėtų kartu su ja lipti į sceną? Gali būti, kad taip. BTV laidoje „Duok labas“ pamatysite, kaip dainininkės augintinis kiekvieną kartą ima pritarti, vos jai ėmus dainuoti.

Mišrūnė Juma Anusauskų šeimoje apsigyveno prieš kelerius metus per Kalėdų šventes. Evelina ir jos broliukai seniai norėjo šuniuko, bet mama Jurga vis dvejodavo. Tačiau pamačius internete skelbimą su pagalbos prašančia Juma jos širdis sutirpo. „Kai ateina gyvybė, dažniausiai ją pasitinka mylinčios akys. Mane pasitiko klausiantis žvilgsnis: gal užkasam?“, - buvo rašoma skelbime apie šeimininkų ieškantį šunelį, kuris prašė tik namų ir raudono pavadėlio, o už tai žadėjo būti pačiu geriausiu ir paklusniausiu šunimi.

BTV laidos „Duok labas“ žiūrovai įsitikins, kad abiejų pusių pažadai buvo ištesėti: Juma tikrai turi namus ir raudoną pavadėlį, o pati yra geriausias ir paklusniausias šuo, kokio tik gali norėti šeimininkai. Tiesa, keletą kartų buvo prikrėtusi eibių, išvarčiusi gėlių vazonus ar sugriaužusi egzotiškas kriaukleles, bet po šių išdaigų Juma atrodė labai juokingai, todėl šeimininkai ant jos tiesiog nesugebėjo supykti.

Juma labai myli visus šeimos narius, tačiau Eveliną – ypatingai. Kiekvieną kartą jai pradėjus krautis lagaminus ir ruošiantis į kelionę, šunelis ją lygi žvelgdamas liūdnu žvilgsniu. O kai tik E. Anusauskaitė  pradeda dainuoti, Juma irgi ima demonstruoti savo vokalinius sugebėjimus.

„Duok labas“ – sekmadienį 8 val. per BTV.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų