Džiaugsmas studenčių akims: Vytautas Rumšas keičia profesiją?

Aktorius ir renginių vedėjas Vytautas Rumšas jaunesnysis prie savo profesijų sąrašo pridėjo dar vieną punktą – taps dėstytoju. Jis darbuosis KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultete, kur magistrantams dėstys dalį Organizacijų informacijos valdymo ir komunikacijos modulio.

33

Tai jau ne pirmas kartas, kai V. Rumšui teks ragauti dėstytojo duonos – įvairius mokymus jam yra tekę vesti tiek įmonėse, tiek aukštosiose mokyklose. Paskaitose studentams pagrindinis dėmesys bus sutelkiamas į viešosios komunikacijos subtilybes: kaip rišliai išdėstyti mintis, pristatyti idėjas, įveikti baimes, iškilusias dėl viešojo kalbėjimo ar didelės auditorijos.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Džiaugsmas studenčių akims: Vytautas Rumšas keičia profesiją?

„Žinau, jog tikrai galiu pritraukti studentų dėmesį viešojo kalbėjimo gabumais bei žiniomis, juk turiu 12 metų patirties dirbdamas tiek vyriausybiniuose, tiek diplomatiniuose, tiek privataus sektoriaus renginiuose“, – apie studentų dėmesio prikaustymą paskaitų metu kalbėjo V. Rumšas.

Aktorius teigia, jog jam svarbu pasidalinti savo mintimis, patirtimi ir žiniomis su studentais, nes savo darbo praktikoje ne kartą yra pastebėjęs, jog net ir gerai visuomenėje žinomi žmonės turi problemų viešai bendraudami ar dėstydami savo mintis.

Su Universitetu V. Rumšas glaudžiai bendradarbiauja vesdamas įvairius renginius, tačiau dabar džiaugiasi turėdamas galimybę prisijungti prie Universiteto dėstytojų kolektyvo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų