vytautas rumšas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vytautas rumšas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vytautas rumšas“.

Vytautas Rumšas jaunesnysis pats ėmėsi sodybos atnaujinimo darbų: keitė langus ir meistravo terasą

Televizijos laidų ir renginių vedėjas, aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis kartu su tėčiu nesenai įsigijo savo svajonių sodybą. Visgi jos vaizdas iš pirmo žvilgsnio tikrai nepriminė poilsiui skirto kampelio, todėl nusprendė ją atnaujinti, išsaugant autentišką stilių. Statybų ir remonto prekėmis prekiaujančio prekybos tinklo „Senukai“ reklaminės kampanijos veidu buvusiam V. Rumšui nėra svetimi meistravimo darbai.
2023-11-03

Su aukštakulniais pozavęs Vytautas Rumšas jaunesnysis: „Esu bandęs ir blakstienas dažytis, ir nagus lakuotis“

Nauja komedija „Ko nežino vyrai“ jau nuo rugsėjo 16 d. kvies į kino teatrus visus, išsiilgusius gero lietuviško juoko ir vieno už kitą garsesnių aktorių didžiajame ekrane. Žiūrovų pamėgtų juostų „Valentinas vienas“, „Ir visi jų vyrai“ bei „Kaip pavogti žmoną“ prodiuseriai sugrįžta su komišku filmu apie vyrą, vieną rytą atsibudusį moters kūne.
2022-08-16

Adolfas Večerskis apie Vytautą Tomkų: „Buvo ir bus vienas didžiausių mūsų gamtos apdovanotų aktorių“

Amžinojo poilsio giminės ir artimieji išlydi legendinį Lietuvos aktorių Vytautą Tomkų. Kaip tik šiandien legendinis „Tado Blindos“ aktorius turėjo švęsti 82-ąjį gimtadienį, deja, jo taip ir nesulaukė. Atsisveikinti atėjusios žmona ir dukra sako, kad netektį suvokti vis dar sunku. O draugai aktorių prisimena kiekvienas ypatingai – dalijasi šiltomis, kartais netgi juokingomis praeities akimirkomis.

„100 METŲ MADOS“: žurnalas „L’Officiel“ išskirtiniame vakarėlyje paminėjo 100-mečio gimtadienį ir pristatė naujausią rugsėjo numerį

Ketvirtadienio vakarą pasipuošę svečiai rinkosi Vilniaus senamiestyje įsikūrusiame prabangiame viešbutyje „Narutis“, čia buvo minimas žurnalo „L’Officiel“ šimtmečio jubiliejus. Žurnalas „L’Officiel“ pradėtas leisti dar 1921 metais Paryžiuje. Pastarąjį šimtmetį savo puslapiuose jis pristatė talentingiausius mados, meno ir kultūros sričių atstovus, supažindino skaitytojus su amžinosios elegancijos simboliu – paryžiete, su jos aistra madai ir menui.
2021-09-02

Serialo „Prakeikti“ režisierius Ramūnas Rudokas intriguoja: patikėkite, atskleistos dar ne visos kriminalinės paslaptys

Serialų „Nemylimi“, „Svetimi“ ir „Pasmerkti“ saga tęsis ir kitąmet, prasitaria kūrėjai. Tamsiąją pasaulio pusę atskleidžiančios serijos apie nuožmių nusikaltėlių kasdienybę įtraukia televizijos žiūrovus jau 12 metų iš eilės.
2021-06-24

Jazzu susidūrė su nemalonia situacija: užkliuvo policijai

Šio antradienio popietę žinomi žmonės, laikydamiesi karantinui būtinų taisyklių, susibūrė šalia Vyriausybės siekdami atkreipti dėmesį į COVID-19 sukeltas pasekmes kultūros sektoriui. Susibūrimo nepraleido ir daugybė Lietuvos garsenybių. Tiesa, netoliese buvusi Justė Arlauskaitė-Jazzu pakliuvo į nemalonią situaciją. Atlikėja tikino ėjusi pro šalį su bičiuliu Vinco Kudirkos aikštėje, kai prie jų netikėtai prisistatė policijos pareigūnai.
2020-05-12

Žinomi žmonės stojo į kovą su valdžia: „Leiskite mums dirbti savo darbą“

Šio antradienio popietę žinomi žmonės, laikydamiesi karantinui būtinų taisyklių, susibūrė šalia Vyriausybės siekdami atkreipti dėmesį į COVID-19 sukeltas pasekmes kultūros sektoriui. Susibūrimo nepraleido ir daugybė Lietuvos garsenybių. Tarp jų – Agnė Grigaliūnienė, Jogaila Morkūnas, Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė, Gytis Ivanauskas, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Vytautas Rumšas jaunesnysis, Saulius Urbonavičius-Samas bei daugelis kitų.
2020-05-12

Starkus ragina saugotis nuo koronaviruso: paaiškino, kaip laisvę gausime kuo greičiau

Virš 2900 savanorių sutelkusi pilietinė iniciatyva „Stiprūs Kartu“ keliasi ir į „YouTube“ platformą. Specialiai projektui sukurtame kanale žinomi Lietuvos žmonės dalinsis savo #LiekameNamie akcijos vaizdo įrašais, rašoma pranešime spaudai.
2020-03-30

Namie užsidaręs Mikutavičius siunčia griežtą žinią: turime susitelkti ir laikytis disciplinos

Garsūs Lietuvoje žmonės susijungė tam, kad piliečiai įsiklausytų – liktų namie ir apsaugotų save bei vieni kitus. Prie naujos pilietinės akcijos #LiekameNamie prisidedančios įžimybės tvirtina, jog kiekvienas esame atsakingas už šio viruso stabdymą. „Žmonės žūsta, kiti dirba iki nukritimo. Laikas gudrauti – praėjo. Mes turime susitelkti ir laikytis disciplinos. Mieli bičiuliai, žiūrėkime į tai rimtai, pakentėkime“, – žmones ragina Marijonas Mikutavičius.
2020-03-26

Valinskas prakalbo apie negalią: taip gali nutikti bet kam

TV laidų prodiuseris Arūnas Valinskas prisijungė prie gražios iniciatyvos ir prakalbo apie negalią turinčius žmones. Sausio 16-ąją, ketvirtadienį vyksiančio renginio „Parateam Lietuva Apdovanojimai 2019” svečiai pagerbs ryškiausias praėjusių metų paralimpinio sporto asmenybes, bet ir mėgausis pramogine vakaro dalimi. Vienas iš renginio akcentų – pokalbis su pramogų verslo įžymybe Arūnu Valinsku.
2020-01-15
REKLAMA
REKLAMA

Į filmą atėjęs Bružas to nesitikėjo: sutiko seniai viešumoje matytą veikėją

Šį savaitgalį į  filmą PATS SAU MILIJONIERIUS atėjęs jo pagrindinis aktorius Audrius Bružas liko nustebęs. Jau kasininkė informavo, kad į tą patį seansą bilietus nusipirko ir kriptovaliutų verslininkas Paulius Aršauskas. Netikėtai kino salėje susitikę ir šalia atsisėdę vyrai nusifilmavo nufilmavo video, rašo pranešime spaudai. „Visiškas kosmosas! Norėjau dar kartą pasižiūrėti filmą. Ateinu, o man kasininkė jau iš tolo šaukia, kad Aršauskas jau nusipirko bilietus į šį seansą.
2019-11-02

Bružas nenorėjo dirbti su žinomu režisieriumi: atskleidė priežastį

Praėjusį penktadienį kino teatrus pasiekė jau penktoji režisieriaus Tado Vidmanto komedija „PATS SAU MILIJONIERIUS“, kuriame pagrindinį Donato vaidmenį atliko vienas žinomiausių komedinio žanro aktorių Audrius Bružas, rašoma pranešime spaudai. Ir nors pirmoji profesinė T. Vidmanto ir A. Bružo pažintis kino aikštelėje prasidėjo dar 2006 m. filmuojant debiutinį trumpametražį režisieriaus filmą „Gyvenimo obuolys“, vėlesniuose T. Vidmanto filmuose aktorius nesifilmavo.
2019-10-23

Nustebino ne vieną: į filmo premjerą Bružas atvyko su prabangiu „Lamborghini“

Trečiadienio vakarą garsūs veidai rinkosi  į Tado Vidmanto komedijos PATS SAU MILIJONIERIUS raudonojo kilimo premjerą. Visuose kino teatruose startuos jau penktoji žiūrovų įvertinimo sulaukusio režisieriaus Tado Vidmanto komedija. Filmo premjeros nepraleido ir garsūs veidai.
2019-10-16

Režisierius Vidmantas prabilo apie žmoną: atskleidė vieną paslaptį

Spalio 18 d. visuose kino teatruose startuos jau penktoji žiūrovų įvertinimo sulaukusio režisieriaus Tado Vidmanto komedija „PATS SAU MILIJONIERIUS“. Ir nors kino kūrėjai ir šį kartą pažada nutrūktgalvišką nuotykį-istoriją, kupiną juokingų nesusipratimų, pikantiškų paslapčių bei taiklaus humoro, šiame filme nestigs ir nuginkluojančio nuoširdumo, rašoma pranešime spaudai.
2019-10-08

Stasiulytė įkūnijo pati save: neatitiko keliamų reikalavimų

„Sekanti!“ – tokio verdikto naujausioje Tado Vidmanto komedijoje „Pats sau milijonierius“ sulaukė Ineta Stasiulytė. Vienoje filmo scenų pati save suvaidinusi aktorė nepraėjo Donato Pūkio (akt. Audrius Bružas) surengtos atrankos, kurios metu vyras tikėjosi rasti kandidatę, geriausiai galinčią suvaidinti jo merginą, fyfą. I. Stasiulytei, prisistačius 39-nerių metų dviejų vaikų motina, ji išgirsta griežtą „ne“. „Jau mačiau šio filmo anonsą ir tikiu, kad jis tikrai bus geros nuotaikos užtaisas.
2019-09-19

Stumbrienė pakerėjo elegancija: akį traukė ryškus aksesuaras

Trečiadienio vakarą įvyko restorano „Prancūzai“ pirmojo gimtadienio šventė ir naujojo meniu pristatymas. Kaip rašoma pranešime spaudai, prie šio meniu restorano šefas ir komanda dirbo ilgiausiai. Renginyje apsilankė visas būrys restoranų kultūrai neabejingų garsenybių.
2019-04-11

„Eurovizijos“ scenoje pasirodę vyrai sukėlė juoką: jiems reikėtų labai sunerimti

Trečioji „Eurovizijos“ atranka startavo su „Laimingu būti lengva“. Vyrų grupė atliko kūrinį „Pasaulio vidury“. Publikos aplodismentus greitai nutildė komisijos komentarai, o po jų – žiūrovų juokas. Patys vyrukai šmaikštavo, kad labai jaudinosi ir grįžę iš tualeto, nespėjo pasiruošti. Leonas Somovas pažėrė rimtos kritikos, sakydamas, kad atlikėjams pritrūko drąsos arba jie tinkamai nepasiruošė pasirodymui. „Mano akimis tai yra tam tikras pokštas.
2019-01-24

Monika Marija prabilo apie skaudžiausią išgyvenimą: atsidūrė reanimacijoje

Muzikinio projekto nugalėtoja Monika Marija įgavo muzikinį pagreitį – trečią savaitę iš eilės ji džiugina muzikinėmis naujienomis, rašoma pranešime spaudai.
2018-12-13

Apie vėžį prabilusiam Stano – žinomų žmonių palaikymas: skyrė jautriausius žodžius

Penktadienį pramogų pasaulyje pasirodė liūdna žinia – dainininkas Stanislavas Staviskis-Stano pripažino sergantis vėžiu. Apie tai vyras prabilo socialiniame tinke „Facebook“. Pasirodo, kad sunki kova su pavojinga liga prasidėjo dar šių metų pavasarį, tačiau apie tai viešai kalbėti Stano ryžosi tik dabar. Jo jautrios mintys įkvėpė daugybę žmonių. Tarp jų – ir daugybę Lietuvos įžymybių, kurios skyrė danininkui jautriausius žodžius. „Labai liūdnas ir gražus tekstas.
2018-11-18

Audringas vakarėlis: garsenybės šėlo iki paryčių

Ketvirtadienio vakarą pramogų pasaulio žvaigždėms buvo pristatytas lietuvių kūrėjų filmas „Leitis“. Iškilmingame seanse Vilniaus „Vingio“ kino teatre pasirodžiusios garsenybės taip pat šėlo ir audringose dūzgėse. Sostinės širdyje, senamiestyje, esančiame bare „Gimtadienis“ šėlo ne viena žvaigždė. Tarp jų buvo ir............... Kino teatre pristatyta 1247 metais vykstanti istorija. Į kaimo seniūno sodybą atvyksta elitinis karys – leitis.
2018-07-05

K. Toleikytė debiutavo kine: sunku atitraukti akis

Ketvirtadienio vakarą pramogų pasaulio žvaigždės rinkosi į Vilniuje esantį kino teatrą „Vingis“. Čia pristatytas filmas „Leitis“. Lietuvių kurėjų filmas sulaukė išskirtinio garsenybių dėmesio – į filmo premjerą atvyko.......... Filme pasakojama 1247 metais vykstanti istorija. Į kaimo seniūno sodybą atvyksta elitinis karys – leitis. Kunigaikščio pageidavimu seniūnas privalo organizuoti pasienio žvalgybą.
2018-07-05

Retai viešumoje matomas Vytautas Rumšas nepraleido vakarėlio: linksminosi ant stogo

Antradienio vakarą ant „Forum Palace“ stogo rinkosi Lietuvos pramogų pasaulio elitas – Agnė Jagelavičiūtė su savo komanda pristatė vasarišką „Aš Ikona“ numerį bei atšventė trijų metų gimtadienį. Vakarėlio ant stogo taip pat nepraleido ir gausybė gerai žinomų pramogų verslo žmonių – tarp jų taip pat buvo ir retai viešumoje matomas Vytautas Rumšas jaunesnysis.
2018-06-13

V. Rumšas vaikystėje svajojo tapti gydytoju: „Niekada nesigailėjau pasirinkęs aktorystės“

 Nors kultinis serialas „Pasmerkti IV“ į TV3 televizijos ekranus grįžo visai neseniai, jis jau spėjo užkariauti žiūrovų širdis. Apie nusikalstamo pasaulio užkulisius pasakojančiame seriale gausu garsių aktorių, o vienas iš jų – ilgametis teatro, kino ir televizijos aktorius Vytautas Rumšas. Aktorius atskleidžia, kad net sukūręs daugybę vaidmenų dažnai susiduria su iššūkiais, tačiau savo profesijos niekuomet negalvojo keisti.
2018-02-21

Ugnė Skonsmonaitė prikaustė žvilgsnius: suknelė išryškino tobulas linijas

Šeštadienį televizijos žiūrovai galės įvertinti dar vieną „Eurovizijos“ atrankos tryliktuką. Antradienį nufilmuota jau ketvirtoji laida. Šiandien tarp kovojančių dėl kelionės į Portugaliją, Lisaboną, kur vyks didžiausias Europos metų muzikos renginys, ir nemažai žinomų veidų. Susikovė muzikinių projektų nugalėtojos Kotryna Juodzevičiūtė ir Monika Marija Paulauskaitė, atlikėjai Jurgis Bruzga, Rasa Kaušiūtė, Rūta Loop, grupė „El Fuego“ ir kiti.
2018-01-30

Andrius Užkalnis išdavė, kokio buities darbo labiausiai nekenčia

Nacionaliniai technikos apdovanojimai Tech Top 2017 trečius metus iš eilės sugrįžta į TV3 televizijos eterį, kad išrinktų geriausią metų techniką ir kartu su žymiausiais scenos veidais sukurtų inovatyviausią šou metuose. Vieninteliuose apdovanojimuose, kuriuose aplodismentai dažniau skamba ne žmonėms, o technikai, bus išdalintos net aštuonios statulėlės pagrindinių kategorijų technikos prekėms.
2017-10-12

Vytautas Rumšas apie technologijų ateitį: laukiu, kol bus išrastas moterų kalbos vertėjas

Inovatyviausiu metų renginiu vadinami technikos apdovanojimai „Tech Top 2017“ trečius metus iš eilės ne tik išrinks geriausią pastarųjų metų techniką, bet ir sutrauks visą būrį scenos žvaigždžių, kurių pasirodymai nustebins inovatyvumu, techniškumu ir žengs koja kojon su naujausiais išradimais. Šių metų spalį vyksiančių apdovanojimų vedliais jau antrą kartą taps Vytautas Rumšas ir Indrė Kavaliauskaitė. Vedėjai neslepia, jog nekantrauja – šis renginys vienas laukiamiausių renginių.
2017-09-22

Paviešinti Iglės vaizdo klipo užkulisiai: nebuvo taip lengva, kaip gali atrodyti

Debiutinės Iglės dainos „Leisk bandyt“ vaizdo klipas internete sulaukė milžiniškos sėkmės – per penkias dienas jis surinko daugiau nei pusę milijono peržiūrų. Šiuo metu klipas jau turi 610 000 peržiūrų ir jau visą savaitę yra žiūrimiausias „Youtube“ platformos vaizdas iš Lietuvos. Iglė dėkoja savo gerbėjams ir atskleidžia iki šiol niekam nerodytus vaizdus iš filmavimo aikštelės. „Filmavimas vyko 12 valandų be pertraukos.
2017-08-16

Iglė Bernotaitytė išdavė, ką Ignas Lelys galvojo apie aistringą bučinį

Populiariausio šalyje muzikinio projekto „X Faktorius“ nugalėtoja Iglė Bernotaitytė gyvena džiugiomis akimirkomis. Visai neseniai ji pristatė savo debiutinę dainą „Leisk bandyt“ ir jos vaizdo klipą, kuriame netrūko ir aistringų akimirkų. Balsingoji mergina drauge su filmavimo partneriu aktoriumi Laurynu Jurgeliu įsijautė į poros, kuri išgyvena visą gamą jausmų, situaciją. Netrūko ir dūžtančių indų, ir romantiško bučinio po lietumi. „Visko buvo, bet esu kupina džiaugsmo.
2017-08-12

Iglė pristato pirmąjį vaizo klipą: aistringi bučiniai lietuje ir virpantis kūnas

„Filmuotis lietuje buvo mano noras, bet iš tiesų tai nėra vien tik romantika. Viskas daug sudėtingiau ir drebėjau po to ilgai“, - juokiasi „X faktoriaus“ laimėtoja Iglė, pristatanti savo debiutinę dainą „Leisk bandyt“ ir jos vaizdo klipą. Nors ši vasara nešykštėjo liūčių, klipo filmavimo dieną kaip tyčia kepino saulė. Šis menkas nesklandumas neišgąsdino viloje „Skeivillė“ nuo ankstaus ryto dirbusio klipo režisieriaus Vytauto Rumšo ir jo filmavimo komandos.
2017-08-09

Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė: auksas – ne tai, kas žiba, o tai, kas bėgioja aplink mus

Jau šį vakarą Kaune bus iškilmingai atidarytas didžiausias, pirmą kartą Baltijos šalyse vykstantis vaikų sporto renginys – Tarptautinės vaikų žaidynės 2017. Vesti iškilmingą ir įspūdingų pasirodymų kupiną žaidynių atidarymo ceremoniją patikėta Indrei Kavaliauskaitei-Morkūnienei ir Vytautui Rumšui jaunesniajam. Abu ceremonijos vedėjai tikisi, kad visus šalies vaikus paskatins daugiau judėti ir sportuoti.
2017-07-05

Dienos šviesos neišvydę kadrai: Lietuvos žvaigždės virtuvėje atskleidė juokingas paslaptis

Laida „Kulinariniai triukai“ skelbia vasaros atostogas. Paskutinėje sezono laidoje Alfas Ivanauskas kviečia žiūrovus pažvelgti į tai, kas nepatenka į televizijos ekranus – pačius juokingiausius filmavimų nesusipratimus ir pokštus. Per sezoną laidoje lankėsi ne viena Lietuvos garsenybė – „X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė Bernotaitytė, aktorius Vytautas Rumšas, TV3 laidų vedėjai – Renata Šakalytė Jakovleva, Rokas Petkevičius, Mindaugas Rainys, magijos meistras Mantas Wizard ir daug kitų.
2017-05-28

Monika Pundziūtė pristato naują dainą ir vaizdo klipą

Monika Pundziūtė ir Marius Leskauskas: kūrybinis duetas, kuris studijoje tarsi chemijos laboratorijoje bando išgauti naują skambesį Sparčiai populiarėjanti atlikėja Monika Pundziūtė, pristato muzikinį projektą „Mark Les & Monique”, kuriame jėgas suvienijo su prodiuseriu Mariumi Leskausku.
2017-04-11

Įvaizdį pakeitusi Monika Pundziūtė pristato debiutinį singlą

Televizijos projekte „X-Faktorius” sužibėjusi ir šį muzikinį šou laimėjusi jauna atlikėja Monika Pundziūtė žengia naują žingsnį savo kūrybiniame kelyje. Sceniniu vardu Monique nuo šiol į žiūrovų širdis bandysianti prisibelsti dainininkė publikos dėmesiui pristato pirmąjį singlą „Man nebaisu”. „Ši daina puikiai atspindi mano vidų. „Aš gyvenu, kol tuo tikiu“ – skamba mano dainoje. Aš visa širdimi tikiu, kad klausytojas atras jėgų, jeigu jų trūksta. Atras drąsos, jeigu jos reikia.
2017-02-20

Monique tapusi Monika Pundziūtė turi dar vieną staigmeną

 Televizijos projekte „X-Faktorius” sužibėjusi ir šį muzikinį šou laimėjusi jauna atlikėja Monika Pundziūtė žengia naują žingsnį savo kūrybiniame kelyje. Sceniniu vardu Monique nuo šiol į žiūrovų širdis bandysianti prisibelsti dainininkė kitą savaitę publikos dėmesiui pristatys pirmąjį singlą „Man nebaisu”. Šią savaitę Vilniuje buvo filmuojamas debiutinės dainos vaizdo klipas, kurio režisieriumi tapo, jau ne pirmą kartą su Monique dirbantis, Vytautas Rumšas jaunesnysis.
2017-02-15

Į Tech Top 2016 apdovanojimus susirinko garbūs svečiai: jų laukė įspūdingas šou

Tradicinių nacionalinių technikos apdovanojimų Tech Top 2016 balsavimas baigėsi, o šį šeštadienio vakarą bus išdalinti apdovanojimai. Tiesioginę transliaciją TV3 eteryje ir naujienų portale tv3.lt stebėkite nuo 21 val. Į šį išskirtinį renginį susirinko daug garbingų svečių. Jie netrukus taps įspūdingo renginio liudininkais. Įspūdingame renginyje kurio šeimininkais šiemet bus Vytautas Rumšas ir Indrė Kavaliauskaitė, netrūks sudėtingiausių ir efektingų pasirodymų.
2016-11-12

TECH TOP 2016 apdovanojimuose laukia įspūdingi žvaigždžių pasirodymai

Tradicinių nacionalinių technikos apdovanojimų balsavimas jau baigtas, o skaičiai išties įspūdingi –už geidžiamiausią techiką šiais metais savo balsus atidavė net 400 tūkstančių vartotojų. Balsavimo rezultatai susumuoti, o nugalėtojus žinomi žmonės paskelbs ir apdovanos jau šiandien, tiesioginiame TV3 eteryje 21 valandą. Be tradicija tapusių nominacijų įteikimo, šiais metais, labiau nei bet kada, intriguoja techniškiausio ir inovatyviausio šių metų renginio etiketę įgavęs šou.
2016-11-12

Mantas Petruškevičius apie kulinarinių apdovanojimų renginio svečių stilių: matosi, kad dirbanti liaudis

Pirmadienį, 5-ojo Virtuvės mitų griovėjų jubiliejaus proga, Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje buvo surengta ypatinga „99 Places of Taste in the Baltics“ šventė. Sostinės garsenybės susirinko į jau tradiciniais tapusius VMG kulinarinius apdovanojimus, kuriuose buvo įvertintos ryškiausios Lietuvos, Latvijos ir Estijos kulinarinio pasaulio asmenybės. Įspūdingos šventės raudonąjį kilimą puošė viena už kitą stilingiau ir prabangiau atrodančios šalies garsenybės.
2016-11-01

Renata Šakalytė-Jakovleva apie vaikystėje išgelbėtą draugę: kaip tai pakeitė jos gyvenimą?

UNICEF misijų dalyvės: žinių vedėja Renata Šakalytė–Jakovleva ir aktorė, UNICEF Geros valios ambasadorė Virginija Kochanskytė – išties stiprių moterų pavyzdys. Jos rūpinasi ne tik savimi bei artimaisiais, bet yra neabejingos ir skurdžių pasaulio šalių vaikų gyvenimui. Šį kartą žinomos moterys sutiko praverti vaikystės atsiminimų skrynią, kurioje slypi įrodymai, kokia svarbi gali būti draugystė.
2016-08-31

UNICEF ambasadoriui Merūnui Vitulskiui sakė, kad iš jo nieko nebus

Lietuvos vardą visoje Europoje garsinantis operos solistas, UNICEF vaikų bėgimo ambasadorius, UNICEF misijos į Mozambiką dalyvis Merūnas Vitulskis pripažįsta užaugęs tarp draugų, kurie nebuvo geri pavyzdžiai, o vaikystė buvo kupina draudimų ir apribojimų. „Puikiai žinau, kaip svarbu, bet kartu ir kaip sudėtinga, būti įkvepiančiu pavyzdžiu vaikams. Tai – viso gyvenimo darbas“, – sako dainininkas.
2016-08-24

Džiaugsmas studenčių akims: Vytautas Rumšas keičia profesiją?

Aktorius ir renginių vedėjas Vytautas Rumšas jaunesnysis prie savo profesijų sąrašo pridėjo dar vieną punktą – taps dėstytoju. Jis darbuosis KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultete, kur magistrantams dėstys dalį Organizacijų informacijos valdymo ir komunikacijos modulio. Tai jau ne pirmas kartas, kai V. Rumšui teks ragauti dėstytojo duonos – įvairius mokymus jam yra tekę vesti tiek įmonėse, tiek aukštosiose mokyklose.
2016-06-03

„Angry Birds“ iš kompiuterinio žaidimo kraustosi į kino ekranus

Jau kitą savaitgalį, gegužės 13 dieną, savo kalendoriuose pasižymėjo milijonai sėkmingiausio kompiuterinio žaidimo “Angry Birds” fanų: būtent tuomet šie tiek mažųjų, tiek suaugusiųjų pamėgti herojai atskrenda į didžiuosius kino teatrų ekranus animaciniame filme “Piktieji paukščiai. Filmas”. Sutikite, šie nuotaikingi gyvūnai tikrai nusipelnė filmo! Kuomet 2009-aisiais jauni suomių programuotojai sukūrė kompiuterinį žaidimą „Angry Birds“, turbūt ir patys nesitikėjo tokios sėkmės.
2016-05-04

Kolekcijos pristatyme – savo apdarais raudoną kilimą sudrebinusios garsenybės

Prabangiai, rafinuotai ir ryškiai Liutauras Salasevičius pradėjo ketvirtadienio vakarą, garsiausius šalies žmones, išskirtinius svečius sukvietęs išvysti savo aštuntąją kolekciją „Madam pareis vėliau“. Vienas iš garsiausių šalies dizainerių mados mylėtojus sukvietė į pompastika trykštantį „Vaidilos“ teatrą, pasiūlęs žmonėms nusikelti į prabanga, fantazija ir laisve kupiną laikmetį.
2016-03-17

Neringą Šiaudikytę papiktino „M.A.M.A“ atlikėjų tingumas: parenkami patys paprasčiausi variantai

Vokaliniais sugebėjimais ne tik Lietuvos, bet ir užsienio publiką nustebinusi Neringa Šiaudikytė „įkando“ tautiečiams. Laurus užsienio ir gimtinės dainavimo konkursuose skinanti, nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje jėgas mėginanti atlikėja palygino vakar JAV vykusių amerikietiško futbolo varžybų finalo pasirodymus ir prieš daugiau nei dvi savaites nuaidėjusius „M.A.M.A“ apdovanojimus.
2016-02-09

Alfas Ivanauskas į lovą pakvietė 5 žinomas moteris

Valgyti maistą lovoje? Pasirodo, tam neatsispiria ir garsios moterys. Gabrielė Martirosianaitė, Simona Nainė, Ieva Stasiulevičiūtė, Simona Bandita ir Eva Saikovska sulaukusios Alfo Ivanausko kvietimo sutiko išbandyti naujojo VMG kulinarinio žurnalo patiekalus...lovoje. Penktadienį VMG studijoje jos drąsiai nusimetė savo drabužius ir pasinėrė į baltus patalus. Kartu su jomis į lovą atkeliavo sausainiai, sūrio pyragas, dešrainiai, pomidorų padažas ir mėsainiai.
2015-11-28

M.A.M.A. konkurso dalyvis: Vaidas Baumila ir jo nauja diena

2016 metų sausio 29 dieną įvyksiantys Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2015 jau penktą kartą pagerbs talentingiausius šalies kūrėjus. Komisija vertins geriausius metų muzikinius kūrinius, atlikėjus ir jų nuopelnus muzikos industrijai.
2015-11-25

M.A.M.A. konkurso dalyvis: Vaidas Baumila ir jo meilė ant mašinos stogo

 2016 metų sausio 29 dieną įvyksiantys Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2015 jau penktą kartą pagerbs talentingiausius šalies kūrėjus. Komisija vertins geriausius metų muzikinius kūrinius, atlikėjus ir jų nuopelnus muzikos industrijai.
2015-11-12

Nuogi ir šlapi: vėl vienišas Vaidas Baumila glamonėjo seksualią aktorę

Kiek daugiau nei prieš metus po ilgos pertraukos į Lietuvos muzikos sceną sugrįžęs dainininkas Vaidas Baumila, atrodo, parvažiavo nusiteikęs labai rimtai: išleistas naujas albumas, sėkmingas muzikinis turas per Lietuvą, net 7 vaizdo klipai ir, žinoma, dalyvavimas Eurovizijos konkurse. „Tačiau tai – tik pradžia”, sako Vaidas, ir pristato naują vaizdo klipą kūriniui „Ant mašinos stogo” – įžangą į naują savo muzikinį turą po Lietuvą.
2015-10-05

Apie ką svajojama po penkiasdešimties

Visą vasarą Lietuvos gyventojų svajones rinkusi laida bus rodoma ketvirtadieniais iškart po „Panoramos“. Žiūrovai ne tik galės stebėti, kaip pildosi vyresnio amžiaus Lietuvos gyventojų troškimai, bet ir mėgausis populiaria muzika, pokalbiais su įdomiais žmonėmis. Dažnas, atskleidęs savo svajonę, pageidavo pailsėti ir Lietuvos kurortuose – Druskininkuose, Birštone, Palangoje, Anykščiuose, Likėnuose. Spindinti šypsena – brangiai kainuojanti svajonė, kurios nepasieksi be odontologo pagalbos.
2014-10-04

Lietuvos teatro sąjungoje pristatomi aktorių duetų bei eksperimentiniai režisūros darbai

Lietuvos teatro sąjungoje jau visai netrukus publika galės išvysti ir įvertinti jaunuosius scenos menininkus. Dar šių metų pavasarį buvo skelbiami „Aktorių duetų“ bei „Jaunojo režisieriaus eksperimento“ konkursai, kuriuose dalyvavo daugiau nei 20 jaunųjų menininkų iš visos Lietuvos. Gruodžio 8 d. 18 val. aktorė Virginija Kuklytė pristato savo režisūrinį debiutą, pantomimos spektaklį „Žavūs nerangumai“, o gruodžio 11 d. 18 val.
2013-12-03

Aktorius V. Rumšas: stambus ryklys turi ryti mažesnes žuveles

Aktorių pasaulis – vienas spalvingiausių. Per vieną gyvenimą jiems tenka pabūti daktaru ir teisėju, karaliumi ir elgeta, teisuoliu ir banditu. Aktorius Vytautas Rumšas vyresnysis, TV3 populiariajame seriale „Pasmerkti 2“ vaidinantis įtakingą, su mafija ryšių turintį verslininką, tikina, kad neigiamus personažus įkūnyti yra kur kas lengviau. „Blogas personažas visada geriau limpa nei geras. Blogas elgesys, pasakymai, veiksmai užkrečia.
2013-11-18
Į viršų