Dvi scenos karalienės užkasė karo kirvį: nepatikėsite, kuri nusprendė nusileisti

Visame pasaulyje garsios atlikėjos Katy Perry ir Taylor Swift jau šešerius metus nesutaria. Pyktį viena kitai jos yra išreiškusios ir televizijos laidose, ir dainų žodžiuose. Visgi, pasirodo, kad atėjo metas užkasta karo kirvį.

79

(79 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Taylor Swift ir Katy Perry užkasė karo kirvį

Taylor asmeninėje socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje paviešino Katy siųstą dovanėlę ir laišką. Taylor į tai atrašė „Ačiū, Katy“ ir pasakė: „Ką tik grįžau į persirengimo kambarį ir radau šią alyvos šakelę. Tai man reiškia labai daug.“

Nors laiško turinio tiksliai įžiūrėti beveik neįmanoma, akivaizdu, jog tai buvo atsiprašymo laiškas. Pirmasis sakinys ranka rašytame laiške skelbia: „Labas, sena drauge. Vis galvojau apie praeityje įvykusias miskomunikacijas ir pažeistus jausmus tarp mūsų.“ Katy taip pat rašė, kad nuoširdžiai atsiprašo ir nori „išsklaidyti įtampą“.

Nesutarimai tarp atlikėjų prasidėjo, kai 2012 metais trys šokėjai, dirbę su Taylor, perėjo dirbti į Katy komandą. Po kurio laiko T. Swift tikino, jog Katy bandė prieš ją nuteikti visą Taylor turo komandą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų