Katy Perry įsisiurbė į lūpas šou dalyviui – tokios reakcijos nesitikėjo niekas

Populiarus TV projektas „American Idol“ šiais metais į vieną iš savo teisėjų kėdžių pasikvietė pop žvaigždę Katy Perry. Ryški garsenybė išsiskiria ne tik savo apdarais, bet ir elgesiu.

11

Vienoje laidoje dainininkė nustebino netikėtu akibrokštu. Vaikinas, vardu Benjaminas Glaze‘as, į šį šou atėjo pademonstruoti savo balsą, tačiau pristatydamas save netrukus prisipažino, kad dar niekada gyvenime nesibučiavo.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Katy Perry įsisiurbė į lūpas šou dalyviui – tokios reakcijos nesitikėjo niekas

Tokį faktą išgirdusi komisija neslėpė nuostabos. Labiausiai tuo negalėjo patikėti Katy, kuri po sekundės pasikvietė vaikiną arčiau savęs, kviesdama bučiniui į skruostą.

Tiesa, pasirodo, kad tai tebuvo mažytė dainininkės plano dalis. 20-mečiui dalyviui, besilenkiant ją pabučiuoti, Katy pasuko veidą ir įsisiurbė jam į lūpas. Tokio žingsnio nesitikėjęs vaikinas net nuvirto ant žemės.

Pasirodžius trumpai vaizdo iškarpai iš laidos, internautai neslėpė dviprasmiškų nuomonių. Vieni komentatoriai tikino, kad bučiuotis su žvaigžde – kiekvieno pasaulio svajonė, kiti svarstė apie vyraujančią lyčių nelygybę – mat jei Katy būtų vyras, ji galėtų susilaukti kaltinimų seksualiniu priekabiavimu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų