Du širdies smūgius patyrusi Dapkutė: kreipiasi į draugus

Televizijos laidų vedėja, verslininkė, Amerikos lietuvė Rita Dapkutė-Sproston dar šio mėnesio pradžioje patyrė net du širdies smūgius. Tačiau dabar reikalai sparčiai gerėja, apie tai pranešė ji pati.

2

Socialinio tinklo paskyroje moteris teigia, kad reikalai gerėja ir ji po mažu sveiksta.

(2 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rita Dapkutė

Asmeninėje paskyroje „Facebook“ ji rašė: „Dėkoju visiems už gerus linkėjimus po širdies smūgio. Esu reabilitacijoje ir tikiuosi, kad netrukus vaikščiosiu be pagalbos.“

Ištikimiausi sekėjai džiaugiasi, kad moters sveikata gerėja. „Miela Rita, pavėluotai sužinojau apie Tave ištikusius smūgius. Džiaugiuosi, kad viskas baigėsi gerai, linkiu kuo greičiau pasveikti, nes Tavęs laukia ilgas ir laimingas gyvenimas“, – gražiais žodžiais dalinasi vienas iš draugų.

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, jog apie šią nelaimę pranešė jos vyras Johnas Sprostonas. Jis socialiniame tinkle rašė : „Tai Ritos vyras Johnas. Norėjau jums pranešti, kad Rita patyrė du širdies smūgius ir buvo du kartus gaivinama. Dėl to dabar ji turi sulaužytus šonkaulius ir plaučių uždegimą. Šiandien yra pirmoji diena, kai ji kvėpuoja savarankiškai be dirbtinių kvėpavimo aparatų. Šiuo metu jos būklė yra stabili. Visiems labai ačiū už jūsų gražius palinkėjimus“.

Moteris su savo vyru gyvena JAV, Čikagoje.


Rašyti komentarą...
T
Taifun
2019-06-29 20:37:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikatos!!!!
Atsakyti
0

P
Petruks
2019-06-30 11:11:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rūkymas be sustojimo davė savo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų